آموزش آنلاین زبان چینی

آموزش آنلاین زبان چینی

آموزش آنلاین زبان چینی | این روزها برای آن دسته از افرادی که امکان حضور در کلاس های آموزشگاه ها را ندارند، آموزش آنلاین زبان چینی در بستر اینترنت وجود دارد. در میان این منابع یادگیری زبان چنی، خدمات آموزشی جدید برخی از سایت ها همچون وبسایت آموزش آنلاین زبان چینی من و زبان، مطابق با استانداردهای بین المللی و تحت متدهای روز دنیا می باشد. آموزش آنلاین زبان چینی بر اساس تاکید بر مهارت مکالمه چینی و با اشراف کامل بر چهار مهارت اصلی زبان استوار است.
مهمترین ویژگی این دوره های آنلاین، ارائه با کیفیت دروس در سطح بسیار بالا و پیشرفته بوده که دقیقا مطابق با معیارهای مورد تایید می باشند. این دوره ها همانند یک دوره خصوصی می باشند و تک نفره ارائه می گردند. همچنین در دوره های آموزش آنلاین زبان چینی، از منابع آموزشی مطرح استفاده شده که مطابق با نیازهای هر فرد می باشند.
از طرفی آموزش آنلاین زبان چینی در سراسر دنیا قابلیت اجرا داشته و تنها نیاز به بهره مندی از خطوط اینترنت دارد. کلاس های آموزش زبان چینی در سایت های آموزشی همچون من و زبان بازدهی بالایی دارند و در کوتاه ترین بازه زمانی شما را به هدفتان خواهند رساند.
با گذراندن این دوره های آنلاین، مهارت صد در صدی شما در مکالمه به زبان چینی تضمینی است. کافیست که مدت زمانی را صرف این وبسایت نموده و تعداد جلساتی که برای زبان چینی در نظر گرفته شده را بگذرانید. ناگفته نماند که رویکردهای بسیار نوین و هدفمندی در برگذاری این دوره ها بکار گرفته می شود.
من و زبان ارائه دهنده نوین ترین خدمات آموزشی در 12 زبان خارجی است که البته یکی از آن ها زبان چینی می باشد. شما علاقه مندان زبان چینی می توانید با مراجعه به وبسایت من و زبان شرایط برگزاری آموزش آنلاین زبان چینی را بفهمید و از شرکت در آن ها لذت ببرید.

آموزش آنلاین زبان چینی

در چند سطح آموزش آنلاین زبان چینی ارائه می شود؟

دوره آموزش زبان چینی در سه سطح به صورت آنلاین و با بیشترین کیفیت آموزشی به صورت زیر ارائه می شود :

 • سطح مبتدی
 • سطح متوسط
 • سطح پیشرفته

این دوره ها با صدا، صوت و تصویر به صورت همزمان همراهند و آموزش زنده ای را برای زبان آموزان فراهم آورده اند. بدیهی است که دوره های آموزش آنلاین زبان چینی در سطوح مختلف درحال ارائه هستند و برای عزیزانی که دانش قبلی از زبان چینی دارند، امکان تعیین سطح وجود دارد. خوب است بدانید که مدرسین کلاس زبان چینی بسیار با تجربه و مسلط هستند و شما می توانید به خوبی یک فرد بومی از آن ها زبان بیاموزید.

چرا یادگیری زبان چینی را آغاز کنیم؟

ممکن است یادگیری زبان چینی برای شما یک مسئله بسیار مهم باشد. اگر شما هم به آموزش آنلاین زبان چینی فکر می کنید، وبسایت من و زبان بهترین گزینه برای شما می باشد. همانطور که می دانید زبان چینی از پرتکلم ترین زبان های بین المللی است. جمعیت بالای چین، این زبان را به پرگویش ترین زبان در میان تمامی ملت ها تبدیل کرده است. کشور بزرگ چین با جمعیت بالای خود و اقتصاد موفقی که طی این سال ها به وجود آورده توانسته در دسته کشورهایی باشد که حرفی برای گفتن دارند.
کشور چین فرهنگ، آداب و رسوم و غذاهای خاص خودش را دارد و همواره سیستم های سیاسی – اداری اش آن را به یکی از کشورهای خاص تبدیل کرده است. کشور چین از لحاظ جاذبه های دیدنی و توریستی نیز مشهور است و اگر بخواهیم از معروف ترین آثار تاریخی آن نام ببریم، می توانیم به دیوار بزرگ چین اشاره کنیم.
زبان چینی داری الفبای خاصی است که علاوه بر نوشتار می توان آن را به هنر و نقاشی مرتبط دانست. در واقع حروف چینی، به متکلمان زبان ‌ها و گویش‌ های مختلف که برای همه قابل فهم نیستند، اجازه می ‌دهند که از طریق نوشتار منظور یکدیگر را متوجه شوند. قبل از سال ۲۰۰۰ و وارد شدن به دهه جدید، دولت چین حروف چینی ساده‌ شده را معرفی نمود. در این حروف ساده تر، الفبای استانداردی نیز برای لاتین ‌نویسی زبان چینی ارائه شده که به پین ‌یین شهرت دارد.
یادگیری زبان چینی به دلیل جمعیت بالای این کشور، می تواند برای بسیاری از ما یک مزیت و امتیاز محسوب شود، چرا که چین به تنهایی خود بخش بزرگی از کره خاکی را تشکیل داده و از پیشرفته ترین اقتصادهای جهان برخوردار است. فراموش نکنید که این کشور در واقع از بهترین کشورهای جهان، برای کسب و کار، تحصیل و ارتباطات اقتصادی است.

دوره های آموزش آنلاین زبان چینی

برای یادگیری زبان چینی، نباید تنها به یافتن بهترین آموزشگاه زبان چینی، بهترین استاد چینی یا استاد بومی چینی و موارد از این قبیل اکتفا کنید. در واقع چیزی که بیش از موارد دیگر مهم است، جدیت و تلاشی می باشد که هر زبان آموز باید بکار گیرد. زبان آموزانی که هدفی مشخص در این زمینه دارند، با اطمینال و آسایش بیشتری می توانند در این مسیر حرکت کنند و تا رسیدن به هدف خود، از بودن در این مسیر لذت ببرند. یافتن دوره ای که برای شما کارساز باشد، می تواند مسیر یادگیری را برای شما کوتاه تر کند بنابراین من و زبان می تواند انتخاب درستی باشد و شما را به جایگاه مناسب هدایت کند.

آموزش آنلاین زبان چینی

بهترین روش های آموزش زبان چینی کدامند؟

برای یادگیری زبان چینی، هر فردی نیاز به تعیین هدف و برنامه ریزی مناسب دارد. در این مسیر چیزی که مهم تر از هر موضوع دیگر است، داشتن دلایل موجه و منطقی برای تسلط به یک زبان خارجی است. زبان آموزان موفق، کسانی هستند که برای رسیدن به خواسته های خود قبل از هر چیز، نسبت به خود، اهداف خود، و مهارت هایشان آگاهی های لازم را کسب می کنند. در زمینه یادگیری، شناخت روش های یادگیری می تواند شما را در فراگیری بهتر هر زبان خارجی همچون زبان چینی یاری نماید.
روش های یادگیری برای انجام برنامه ریزی های روزانه می تواند موثر واقع شود. همچنین توجه داشته باشید که شما در مسیر یادگیری، نیاز به حفظ انگیزه دارید و برای رسیدن به این مهم، در واقع توجه به یک سری نکات و توجه به نیازهایتان، یک اولویت مهم است. برای فراگیری زبان چینی به کار بردن چند روش کاربردی می تواند از اساسی ترین موارد باشد و فرآیند آموزشی را بهبود بخشد. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با بهترین روش های آموزش آنلاین زبان چینی در منزل آشنا شوید:

 • یادگیری با دیدن فیلم های چینی

  یک روش یادگیری سرگرم کننده و موثر برای شما عزیزان، می تواند دیدن فیلم و سریال های معروف چینی باشد. اگر شما نیز علاقه مند به تماشای فیلم هستید، می توانید در حین تماشای فیلم، به آموزش زبان چینی نیز بپردازید. تماشای فیلم های چینی، مهارت شنیداری، مهارت مکالمه زبان چینی و گرامر چینی را به صورت ناخودآگاه در شما افزایش می دهد.
  روش دیدن فیلم در واقع یک روش موثر است که در حافظه بلند مدت شما، تاثیرات بسزایی خواهد داشت. این روش شما را به صورت حرفه ای با لهجه چینی، گرامر چینی و … آشنا می کند. در پیج اینستاگرام من و زبان قسمت هایی از فیلم های چینی، دیالوگ های ماندگار و سکانس های برتر برای شما مورد آموزش قرار گرفته اند که می توانید از آن ها در راستای یادگیری هر چه بهتر زبان چینی استفاده کنید.

 • گوش دادن به پادکست ها به زبان چینی

  در دنیای امروزی، پادکست ها جایگاه ویژه ای را در میان زبان آموزان پیدا کرده اند. آموزش از طریق پادکست های چینی، از جذاب ترین بخش های یادگیری است. همزمان با گوش دادن پادکست ها می توانید علاوه بر تقویت مهارت شنیداری در زبان چینی، مهارت خواندن و مکالمه خود را نیز تقویت نمایید. در پیج اینستاگرام من و زبان ترانه هایی با لیریکس شان وجود دارند. قطعا گوش دادن به آن ها برای شما کمک کننده خواهد بود.

 • گوش دادن به اخبار چینی

  اخبار با زبان چینی، گوش شما را به شنیدن عبارات چینی با سرعت بیشتر عادت می دهد و با کمی تمرین و تمرکز به راحتی می توانید متوجه صحبت های گفته شده از یک فرد بومی چینی شوید. بنابراین علاقه مندان به خبرهای بین المللی از جمله خبرهای ورزشی، می توانند از این طریق یادگیری را با علایق خود ادغام کرده و همزمان به تقویت مهارت شنیداری و تلفظ صحیح عبارات چینی بپردازند.

 • یادگیری زبان چینی از طریق نوشتن

  یکی از موارد دیگری که در نوشتن می توانید بدست بیاورید، یادگیری گرامر و جمله بندی چینی به صورت ناخودآگاه است. در واقع نوشتن یکی از روش های مناسب جهت یادگیری زبان چینی است. نوشتن خاطرات روزانه در دفتر خاطرات یا وبلاگ شخصی تان، می تواند مهارت نوشتن شما در زبان چینی را تقویت نماید و رفته رفته دایره لغات شما را افزایش دهد. همچنین با نوشتن، با املای صحیح لغات چینی آشنا خواهید.

 • تغییر دادن زبان گوشی تلفن همراه به زبان چینی

  در راستای یادگیری زبان چینی شما می توانید زبان گوشی خود را تغییر داده و عبارات و اصطلاحات کاربردی زبان چینی را از این طریق فرا بگیرید. تلفن همراه یکی از وسایلی است که امروزه با زندگی انسان ها عجین شده و به صورت مکرر مورد استفاده افراد مختلف قرار می گیرد. پس چه خوب است که از آن به عنوان یک ابزار کاربردی در پروسه یادگیری استفاده کنید.

 • یادگیری با موسیقی

  یادگیری زبان چینی با موسیقی، مهارت شنیداری شما را تقویت می کند. موسیقی در دنیای امروزی زبان ارتباط بسیاری از ملت ها است و افراد بسیاری، اغلب با گوش دادن به ترانه ای از یک کشور دیگر، به زبان آن کشور علاقه مند می شوند. هیچ چیز به اندازه موسیقی روح را آرامش نمی دهد . پس چه خوب است که در کنار لذت شنیداری موسیقی زبانمان را نیز تقویت نماییم.

 • تمرین مکالمه با آینه

  تمرین مکالمه می تواند در تقویت اعتماد به نفس شما مهم و موثر واقع شود. مکالمه یکی از فرایندهای مهم، در یادگیری زبان چینی است. اگر شما پارتنر مناسب برای برقراری مکالمه ندارید، می توانید روزانه با خودتان در مقابل آینه به مکالمه بپردازید.

آموزش آنلاین زبان چینی

همانطور که در موارد بالا اشاره نمودیم، برای دستیابی به بهترین روش یادگیری زبان های خارجی از جمله زبان چینی، آشنایی با سبک های یادگیری زبان بسیار مهم و حیاتی است. سبک های یادگیری در آموزش زبان چینی شامل موارد زیر می باشد:

 • سبک صوتی – شنیداری
 • سبک بصری یا تصویری – دیداری
 • سبک حرکتی – لمسی
 • سبک خواندن و نوشتن

شما با شناخت این سبک ها می توانید از میان روش های بالا، یک روش مناسب را بیابید. هر کدام از روش های یادگیری با آگاهی و شناخت می تواند موثر واقع شود. وب سایت من و زبان دارای آموزش های به روز، جذاب، پیشرفته و کاربردی می باشد. شما به محض ثبت نام در دوره های آموزش زبان این وبسایت خیلی زود متوجه پیشرفت زبان خود می شوید. شاید تصور کنید زبان چینی سخت است و نمی توانید آن را فرابگیرید؛ اما این فکر اشتباه است و شما با دور روز تست رایگان آموزش های زبان چینی این وبسایت متوجه سادگی سبک آموزشی زبان چینی خواهید شد.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید

 • اشکان

  آموزش های آنلاینی که توی ایران ارائه میشه معمولا کامل و خوب نیستن. چه تضمینی هست که آموزش شما اصولی و مفید باشه؟

  پاسخ
  • مدیر

   درود بر شما. آموزش های من و زبان بر اساس آموزش های مک گروهیل هستند که کاملا اصولی و کاملند.

   پاسخ