آموزش آنلاین زبان فرانسه با روش شگفت انگیز

آموزش آنلاین زبان فرانسه با روش شگفت انگیز

آموزش آنلاین زبان فرانسه با روش شگفت انگیز | یادگیری زبان تبدیل به یکی از مهمترین مهارت ها برای افراد شده است. دلیل آن هم پیشرفت روش های ارتباطی و توسعه ارتباط جوامع در سطح بین المللی می باشد. امروزه دیگر مرز های جغرافیایی مفهوم سابق را ندارند و افراد فارغ از این مرزها سعی کرده اند با تقویت زبان آن ها را در هم بشکنند و به هر کجای دنیا که خواستند سفر کنند. همه این موارد هم در عالم مجازی و دنیای اینترنت رخ می دهد.
به همین دلیل زمان آن رسیده است که از این فرصت فوق العاده برای یادگیری زبان هم استفاده کنیم. در نوشته امروز کارشناسان وب سایت من و زبان قصد دارند، شما را یک روش شگفت انگیز برای یادگیری زبان فرانسه آشنا کنند. حتما می دانید که در دنیای امروز یادگیری زبان تنها محدود به زبان انگلیسی نمی شود و اگر می خواهید در کار و شغل تان پیشرفت کنید، باید به چند زبان زنده دنیا مسلط باشید. پس تا انتها همراه ما باشید…

 

آموزش آنلاین زبان فرانسه
آموزش آنلاین زبان فرانسه

چرا یادگیری زبان فرانسه اهمیت دارد؟

همانطور که گفتیم امروزه با توجه به این که مرز های جغرافیایی به راحتی در فضای مجازی درنوردیده می شود، تسلط داشتن به یک زبان واقعا کافی نیست و نمی تواند بسیاری از نیاز های شما را برآورده سازد. افرادی که بتوانند به چند زبان صحبت کنند امروز از موقعیت بسیار بهتری در جهان برخوردار هستند. در وهله اول شاید یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بیشتری برخوردار باشد، اما بد نیست بدانید در بسیاری از کشور ها و مجامع دولتی، زبان فرانسه حرف اول را می زند. توصیه من و زبان به شما این است که این دو زبان را در اولویت یادگیری قرار دهید. اما زبان فرانسه دیگر به چه دلایلی از اهمیت برخوردار است؟

زبان فرانسه دوشادوش زبان انگلیسی جزء تنها زبان هایی است که در هر پنج قاره توسط افراد کشور های مختلف استفاده می شود. بیش از 220 میلیون نفر در سراسر قاره های مختلف به زبان فرانسه صحبت می کنند و همانطور که گفتیم این زبان در بسیاری از نشست های دولتی و سیاسی نیز کاربرد دارد. علاوه بر این زبان فرانسه دومین زبانی است که بیشترین آموزش را در سراسر جهان دارد. این نشان می دهد که افراد زیادی به اهمیت یادگیری زبان فرانسه پی برده اند.

با یادگیری زبان فرانسه می توانید به شغل و موقعیت کاری بهتری دست پیدا کنید. علاوه بر این زبان فرانسه می تواند شما را برای ورود به کشور فرانسه و خصوصا تحصیل در دانشگاه های برتر این کشور آماده کند. علاوه بر این شما اگر بخواهید در کشور کانادا هم تحصیل کنید، باید به یکی از دو زبان انگلیسی و فرانسوی تسلط داشته باشید. فرا گیری زبان فرانسه در های جدیدی را به روی شما باز می کند و می توانید با دنیای جدیدی آشنا شوید.

شعار ما در من و زبان این است: زبان جدید، زندگی جدید. به همین دلیل با زبان فرانسه می توانید با فرهنگ غنی و تاریخ کهن این کشور و البته جهان آشنا شوید. چون تا همین چند سال پیش زبان فرانسه زبان رسمی کل جهان بود و بسیاری از نویسندگان بزرگ آثار خود را به این زبان منتشر می کردند. پس مطمئن باشید که با یادگیری زبان عشق یعنی فرانسه، یک فرصت بسیار فوق العاده برای خود خلق کرده اید. اما از کجا شروع کنید؟

آموزش آنلاین زبان فرانسه
آموزش آنلاین زبان فرانسه

یک راه شگفت انگیز برای یادگیری زبان فرانسه

در این روز هایی که همه به فکر سریع ترین و به صرفه ترین راه ها برای انجام هر کاری هستند، رفتن به کلاس های آموزشی و خرید منابع آموزشی مختلف، راهی نیست که آن ها را برای یادگیری زبان راضی کند. وقتی صحبت از یک راه شگفت انگیز برای یادگیری زبان می شود، آنچه در وهله اول اهمیت پیدا می کند، دسترسی ساده، صرفه زمانی و مکانی و البته هزینه مقرون به صرفه می باشد. خبر خوب این است که ما این راه شگفت انگیز را می دانیم و قرار است به شما هم معرفی کنیم.

آموزش آنلاین زبان فرانسه، همان فرصت بی نظیر و شگفت انگیز است. بعید است که شما به اهمیت دنیای اینترنت و فضای مجازی برای یادگیری پی نبرده باشید. همه ما این روز ها کوچکترین و ساده ترین سوالی که در ذهن مان می آید، به سادگی در گوگل به دنبال پاسخی برای آن می باشیم. یا یوتیوب که منبعی است جامع برای یادگیری هر فن و تخصصی. در مورد آموزش زبان هم همین موضوع صدق می کند.

با یک جست و جوی ساده در اینترنت می توانید به صد ها وب سایت برای آموزش زبان و هزاران وبلاگ در خصوص یادگیری زبان برسید. اما آنچه جالب توجه است این می باشد که بسیاری از این وب سایت ها به زبان انگلیسی می باشند. یعنی حتی اگر بخواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید باید با وب سایت آموزشی به زبان انگلیسی شروع کنید! اینجاست که من و زبان شگفت انگیزی خود را نشان می دهد، اما چگونه؟

آموزش آنلاین زبان فرانسه
آموزش آنلاین زبان فرانسه

آموزش آنلاین زبان فرانسه با من و زبان

من و زبان اولین وب سایت آموزش زبان است که شش زبان زنده دنیا را به زبان شیرین و سلیس فارسی به صورت مجازی و آنلاین آموزش می دهد. این وب سایت مزایای زیادی دارد که همه باعث شده اند، آن را تبدیل به یکه تاز ترین وب سایت آموزش زبان در ایران کند. اما با من و زبان قرار است چگونه زبان فرانسه را بیاموزید؟

من و زبان در یک محیط شاد و جذاب و البته سرگرم کننده، به کمک بازی و ریاضی زبان فرانسه را از صفر تا صد به شما آموزش می دهد. فرقی نمی کند کجا باشید، در خانه، در اتوبوس و یا چه زمانی باشد، شب یا روز، با من و زبان محدودیت زمانی و مکانی ندارید. هر موقع که احساس کردید برای آموزش آماده اید، تنها کافی است گوشی تلفن همراه خود را بردارید و یا پشت لپ تاپ تان بنشینید. مهمترین نکته درباره این وب سایت این است که شما می توانید زبان فرانسه را به زبان فارسی آموزش ببینید. تمامی نکات گرامری برای درک ساده تر و بهتر شما به زبان فارسی توضیح داده شده اند و عبارت ها و کلمات فرانسوی به زبان فارسی ترجمه شده و دارای مثال هایی با ترجمه فارسی می باشند.

علاوه بر این شما می توانید زبان فرانسه را با دسته بندی های موضوعی متنوع و البته کاربردی بیاموزید. یا حتی زبان فرانسه را برای کار و تجارت و مهاجرت فرا گیرید. مهمتر از همه این که از زمان ثبت نام شما در این وب سایت، به مدت 48 ساعت فرصت استفاده رایگان و تست دوره های آموزشی را خواهید داشت. پس همین الان نسبت به ثبت نام در من و زبان و شروع یادگیری زبان فرانسه اقدام کنید.

نکاتی برای یادگیری بهتر زبان فرانسه

برای اینکه سریع تر زبان فرانسه را بیاموزید، باید یک سری نکات را در طی مسیر آموزشی خود رعایت کنید:

  • با زبان فرانسه زندگی کنید: برای درک بهتر زبان فرانسه، باید با این زبان زندگی کنید. اما برای این کار لازم نیست به کشور فرانسه سفر کنید. فقط کافی است محیط اطراف خود را پر از نوشته ها و عبارت ها و حتی سمبل های فرانسوی کنید. با این کار ذهن شما به این زبان عادت می کند و برای یادگیری این زبان مشتاق تر می شود. حتی می توانید زبان تلفن همراه تان را روی فرانسه تنظیم کنید.
  • فیلم ببینید! یکی از ساده ترین و سرگرم کننده ترین راه های یادگیری زبان فرانسه تماشای فیلم و سریال های فرانسوی است. چه چیزی از این بهتر؟ به دنبال فیلم های جذابی باشید که دارای زیر نویس فرانسوی هستند و سعی کنید برای درک بهتر زبان این فیلم ها، آنها را بارها و بارها ببینید.
  • فایل های صوتی را جدی بگیرید: در من و زبان تمامی عبارت های جدید دارای فایل صوتی هستند تا شما با تلفظ دقیق کلمات آشنا شوید. لازم است که این مورد را جدی بگیرید و بارها و بارها به آن ها گوش کنید. حتی می توانید برای تاثیرگذاری بیشتر و بهتر به سراغ موزیک ها و آهنگ های فرانسوی بروید و متن آهنگ آن ها را مطالعه کنید و هم از موزیک لذت ببرید و هم از یادگیری زبان فرانسه.
  • نوت برداری: یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای یادگیری زبان فرانسه انجام دهید، نوت برداری است. در من و زبان این امکان برای شما فراهم شده است که هر نکته گرامری و یا هر لغتی را که فکر می کنید، به تکرار و تمرین بیشتری نیاز دارد، به لیست فلش کارت های خود اضافه کنید و هر زمان که آماده بودید مجددا آن ها را تمرین کنید. اما در کنار این مورد نیز می توانید

تمامی این موارد را می توانید در وب سایت من و زبان و در طول یادگیری تان به کار گیرید. فرصت یادگیری آنلاین زبان فرانسه با من و زبان می تواند یک فرصت عالی برای شمایی باشد که وقت کلاس رفتن را ندارید و یا نتیجه ای از کلاس های آموزش زبان نگرفته اید. خوشبختانه هر آنچه که در من و زبان در دوره آموزش زبان فرانسه یاد می گیرید کاربردی است و خیلی زود می توانید از آن ها در مکالمات روزمره تان استفاده کنید…

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید