@{{operator_name}} X
کیفیت پاسخگویی:
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
سلام دوست گرامی
مشاوران ما اینجا آماده هستند تا هر زمان که مطالعه ی سایت برایتان کافی بود ، به هر سوالی که داشتید سریعا در چت پاسخ بدهند.
اگر شماره تماس خود را هم بگذارید ، همین الان با شما تماس می گیریم.
خدمت به شما ، افتخار ماست.
@{{comment.message}}
@{{comment.message}}
پشتیبانی

آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه

آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه

آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه | تصمیم گرفته اید که مکالمه زبان آلمانی را یاد بگیرید و پس از چند روز شروع به صحبت کردن کنید؟ خب این ایده بسیار خوبی است و شما باید خودتان را برای آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه آماده کنید. اما سوال اینجاست که چطور مکالمه آلمانی را شروع کنید؟ در این مقاله از من و زبان به آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه می پردازیم و روش هایی را به شما معرفی می کنیم که با بکارگیری آن ها بتوانید خیلی سریع مکالمه آلمانی خودتان را تقویت کنید.
در دوره آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه، می توانید دانش اصلی زبان آلمانی را عمیق تر و گسترده تر فرا بگیرید. همچنین می توانید به مشکلات دستوری و گرامری خود سر و سامان بدهید و آن ها را برطرف کنید. هدف از این دوره، بهبود دستور زبان آمانی شما برای مکاتبات و همچنین استفاده از زبان شفاهی است. تردید ها را کنار بگذارید و با دنبال کردن آموزش زبان آلمانی به شکلی پویا و هدفمند مکالمه خود را بهبود بدهید. فراموش نکنید که همواره آموزش زبان آلمانی برای مکالمه را با سرگرمی بیاموزید. در استفاده از مکالمه آلمانی اطمینان بیشتری داشته باشید. روان صحبت کنید و اشتباه کمتری را در مکالماتتان تجربه کنید.

اگر هنگام مدرسه زبان انگلیسی خوانده اید، احتمال دارد که یادگیری زبان آلمانی برای شما ساده تر باشد. سعی کنید مهارت خواندن خود را به هر زبانی که مطالعه کرده اید بهبود ببخشید، چرا که به طور کلی مهارت مکالمه یکی از مهمترین مهارت های چهارگانه زبان است که عدم توانمندی در آن ناکامی های بسیاری را برای شما به وجود خواهد آورد. اساسا برقراری ارتباط در هر زبانی نیز، مستلزم برخورداری از یک مکالمه قوی است.
زمانی که شما با افراد خارجی صحبت می کنید با بکار گیری مهارت مکالمه و تنها با رد و بدل کردن چندین جمله ساده می توانید به ارتباط خوبی با آن ها برسید. برخی سوالات متداول هستند و در هر مکالمه ای مورد استفاده قرار می گیرند از جمله اینکه شما اهل کجا هستید؟ چند سال دارید؟ و سایر سوالات از این دست. چنین سوالات ساده ای می توانند ارتباطات شما را تحکیم بخشند و باعث شوند مردم با دید بهتری به شما نگاه کنند. با آموزش زبان آلمانی می توانید مکالمه خود را تقویت نمایید. در زیر به روش هایی برای این منظور می پردازیم.

مبتدیان و شروع مکالمه آلمانی: شکستن یخ

برای شروع مکالمه به کمک آموزش زبان آلمانی به راهنمایی نیاز دارید؟ ما برای شما یک پیشنهاد عالی داریم که به شما کمک می کنند تا در شکستن یخ، هنگام مکالمه آلمانی با یک غریبه، موفق شوید. پیشنهاد ما به شما استفاده از وبسایت من و زبان برای آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه است. این وبسایت به خوبی مهارت گفتاری شما را در زبان آلمانی تقویت می کند و به شما جملات پر کاربرد و اصولی را می آموزد. فراموش نکنید که مهمترین چیزی که هنگام شروع مکالمه باید به خاطر داشته باشید، تلاش برای گفتن چند جمله است. هنگامی که کلمات شروع به جریان می کنند، شما هرگز نمی دانید کجا به پایان می رسند.

 

آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه
آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه

مکالمه آلمانی: پرسیدن راه حلی مناسب

وقتی مکالمه را شروع کردید، چگونه می توانید ادامه دهید؟ یک روش خوب برای انجام این کار، سوال از شریک گفتگو در مورد علایق آن هاست. مثلا می توانید بپرسید:
Hast du eine deutsche Lieblingsband؟ (” گروه موسیقی مورد علاقه آلمانی دارید؟”)
Welche Sportarten magst du؟ (“کدام نوع ورزش را دوست دارید؟”)
ist dein Lieblingsessen ؟ (“غذای مورد علاقه شما چیست؟”)

مبتدیان و مکالمه آلمانی: موارد دلخواه شما چیست؟

چگونه به زبان آلمانی مکالمه خود را تمرین می کنید؟ یکی از بهترین راه های یادگیری یک زبان جدید استفاده از پادکست ها است. درباره نحوه استفاده از پادکست ها برای یادگیری یک زبان باید بدانید که چگونه می توان مهارت های مکالمه آلمانی را که از روز اول با آن ها سر و کار داریم را یاد بگیریم.

مکالمه آلمانی: فیلم هایی که دوست دارید را ببینید
این روش تعامل و یادگیری در مورد آموزش زبان آلمانی را تحت پوشش قرار می دهد. حتما همه شما می دانید که استفاده از کتاب ها، پادکست ها و همچنین فیلم ها کمک بسیاری را در راستای آموزش زبان آلمانی به شما می کنند. وبسایت من و زبان با بهره گیری از این روش های نوین در آموزش زبان آلمانی و یا هر زبان دیگری سعی دارد تا با شیوه ای جذاب و مهیج یادگیری زبان را به شما ارائه دهد.

شما ممکن است اهداف گوناگونی را از آموزش زبان آلمانی داشته باشید. انگیزه یادگیری یک زبان جدید از سوی شما ممکن است با هدف اخذ فرصت های شغلی بهتر، بالا بردن توانایی سفر، ملاقات یک فرد و یا مهاجرت به آلمان باشد. با هر هدفی که داشته باشید باید در ابتدای امر ببنید که چگونه می توانید به زبان آلمانی صحبت کنید. همیشه سعی کنید که مکالمه زبان آلمانی و یا هر زبان دیگری را با تکنیک های سریع و سرگرم کننده یاد بگیرید. حتی اگر به عنوان یک فرد مبتدی تازه در ابتدای راه آموزش زبان آلمانی هستید.

 

آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه
آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه

چند نکته کاربردی برای آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه

با پر کردن ذهن خود از کلمات و عبارات آلمانی شروع کنید
برای آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه، به عنوان یک بزرگسال، باید کلمات و اصطلاحات متداول، لهجه ها و تلفظ ها را درک کنید. از این گذشته، گوش دادن به یک آهنگ آلمانی یا شنیدن حرف های افرادی که به زبان آلمانی صحبت می کنند، مانند گوش دادن به یک سخنرانی، برای شروع تشخیص صداها و کلمات پایه ای نیاز است.

راه های مشخصی برای آموزش زبان آلمانی داشته باشید
از برنامه های آنلاین آموزش زبان آلمانی استفاده کنید تا ببینید کلمات چگونه به کار می روند، چه تعداد از آن ها را می شنوید و چگونه تلفظ می شوند. سایت هایی همچون من و زبان برای پیمایش کردن این آموزش ها به خوبی کار می کنند.

 • فیلم:
  تماشای فیلم های به زبان آلمانی که به وفور در اینترنت وجود دارند، می تواند راه حل مناسبی برای پیگیری آموزش زبان آلمانی باشد. این یک روش واقعا سرگرم کننده و مؤثر برای یادگیری زبان آلمانی است.
 • کتاب:
  کتابخانه خود را با کتاب هایی به زبان آلمانی پر کنید. کتاب های آموزش زبان آلمانی ویژه افراد مبتدی می تواند به شما کمک شایانی بکند. برای درک کلمات آلمانی و نحوه جمع آوری آن ها بر روی درس های گرامر که در این کتاب ها آمده تمرکز کنید. البته توجه داشته باشید که کتاب به تنهایی نمی تواند عامل موثری در آموزش زبان آلمانی باشد و شما باید حتما از یک مرجع آموزشی مناسب همچون وبسایت من و زبان در کنار آن بهره بگیرید.

روزانه اطراف تان را با آموزش زبان آلمانی پر کنید
وقتی کمی زبان آلمانی را فهمیدید و برخی از کلمات و اصطلاحات متداول آن را شناختید، وقت آن است که برای کارهای روزمره تان به زبان آلمانی برنامه ریزی کنید. مثلا با خودتان تصور کنید که می خواهید به خرید بروید. یک مکالمه جالب در رابطه با خرید خود در نظر بگیرید و به این فکر کنید که چه جملاتی را می توانید برای تهیه اقلام مورد نیازتان به زبان آلمانی بگویید.

به کشور آلمان مسافرت کنید

حضور در کشوری که همه به زبان مورد یادگیری شما صحبت می کنند باعث می شود که شما بتوانید به خوبی با کاربرد کلمات در جمله، گرامرهای صحیح، گفتار صحیح جملات در مکالمات گوناگون و نحوه تلفظ صحیح آن زبان، آشنا شوید. بومیان یک کشور به خوبی از جملات و اصطلاحات به ویژه به صورت عامیانه استفاده می کنند و شما در روند آموزش زبان آلمانی می توانید با سفر به آلمان این شرایط را برای خودتان به وجود بیاورید که از نزدیک مکالمه به زبان آلمانی را ببینید.
رفتن به هر مکانی در سفر آلمان باعث می شود که شما مکالمات مربوط به آن مکان را یاد بگیرید و در آموزش زبان آلمانی زودتر نتیجه بگیرید. به عنوان مثال رفتن به رستوران، موزه، مراجعه به مراکز خرید و یا بیمارستان همه و همه مکالمات مفیدی را به شما آموزش خواهند داد.

 

آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه
آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه

زندگی در آلمان مکالمه شما را عالی خواهد کرد

اگر برای مدت زمانی مثلا چند ماهه در آلمان باشید نیز مکالمه شما تقویت می شود. حال تصور کنید که برای یک عمر بخواهید در کشور آلمان زندگی کنید. در این جاست که متوجه می شوید چقدر بودن در محیط به شما کمک خواهد کرد. بدین ترتیب حتی اگر هم بخواهید به زبان دیگری صحبت کنید، نمی توانید. شما برای انجام کلیه امورات زندگی تان در آلمان، نیاز به زبان آلمانی دارید.

یک دوره آموزش زبان آلمانی ویژه مکالمه چه دوره ای است؟

بخش بزرگی از آموزش زبان آلمانی وابسته به یادگیری صحبت کردن به این زبان است. به دلیل وجود گرامر زیاد در زبان آلمانی، بسیاری از دانشجویان آلمانی در ایجاد یک جریان گفتار طبیعی مشکل دارند. آن ها بیش از حد درباره قوانین دستور زبان فردی فکر می کنند و غالبا با این کار به شکست در برقراری ارتباط و انجام مکالمات ناموفق دست پیدا می کنند. دوره مکالمه خوب دوره ای است که به شما کمک کند تا ترس خود را از آلمانی صحبت کردن و بهبود مهارت های زبان شفاهی خود بر طرف کنید. توجه داشته باشید که دوره مکالمه باید با توجه به سطوح مختلفی برگزار شوند. در وبسایت من و زبان برای آموزش زبان آلمانی سطوح مختلفی وجود دارد و یک فرد به راحتی می تواند در سطح مورد نظر خودش به یادگیری بپردازد.

افراد این امر را از طریق روش های گوناگونی پیگیری می کنند. مثلا بسیاری از افراد به ویژه شاغلین که وقت و زمان محدودی را برای آموزش در طول روز دارند، سعی می کنند که از آموزش های آنلاین بهره بگیرند. به این ترتیب هم زمان کافی برای فرد زبان آموز وجود دارد که بتواند تمرین کند و هم مهارت صحبت کردن فرد با این آموزش های مفید ارتقا پیدا می کند. از طریق تمرین های مکالمه سرگرم کننده و مباحث جالب مربوط به آن، درس های مورد آموزش سرگرم کننده تر می شوند و شما به سرعت آلمانی صحبت کردن را فرا خواهید گرفت.

در دوره مکالمه زبان آلمانی معمولا تمرین می کنید که به زبان آلمانی آزادانه صحبت کنید. هم برای اهداف شخصی و هم برای اهداف حرفه ای تر همچون کار و تجارت. از طریق ارتباط منظم به زبان آلمانی، می توانید دایره واژگان خود را در این زبان گسترش داده و تسلط خود را بهبود ببخشید. در محیط دوستانه و حرفه ای وبسایت من و زبان شما می توانید بدون فشار و استرس به تمرین و تکرار در راستای آموزش زبان آلمانی بپردازید. در این وبسایت، مهارت های ارتباطی شما به زبان آلمانی در یک محیط آرام گسترش پیدا می کند. در این دوره شما با مشارکت فعال و تمرین مداوم به سرعت آموزش زبان آلمانی را پشت سر خواهید گذاشت و هرگز از شرکت در این آموزش پشیمان نخواهید شد. به عنوان پیشنهاد، می توانید سایر دوستان تان را نیز که آن ها هم علاقه مند به یادگیری زبان های خارجی هستند به سایت من و زبان سوق بدهید.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید

 • راضیه

  توی سایت من و زبان بخش جدایی برای یادگیری مکالمه آلمانی وجود داره؟ یا بین درسا هست؟

  پاسخ
  • مدیر

   درود بر شما
   برای هر درسی بخش مکالمه وجود داره که مربوط به موضوعات درس میشه.

   پاسخ