آموزش زبان انگلیسی با یک روش فوق سری

آموزش زبان انگلیسی با یک روش فوق سری

آموزش زبان انگلیسی با یک روش فوق سری | روش های بسیاری برای آموزش زبان انگلیسی در سراسر جهان وجود دارند. اما در میان همه این روش ها باید به دنبال گزینه ای باشید که از سایرین بهتر باشد و شما زودتر و بهتر به هدفتان یعنی تسلط زبان برساند. اگر روش شما برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب نباشد، با توجه به اینکه زبان، دارای ماهیت فرار و قابل فراموشی می باشد، به سرعت تمام چیزهایی را که یاد گرفته اید فراموش می کنید و حتی ممکن است در پروسه آموزش زبان انگلیسی سردرگم و گمراه شوید. بنابراین در این مقاله از وبسایت آموزشی من و زبان می خواهیم شما را با یک روش فوق سری آشنا کنیم تا به کمک آن بتوانید خیلی زود زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی با یک روش فوق سری
آموزش زبان انگلیسی با یک روش فوق سری

روش های متنوع یادگیری زبان انگلیسی

روش یادگیری مستقیم

در روش مستقیم آموزش زبان انگلیسی که به روش یادگیری طبیعی نیز شهرت دارد، باید زبان آموزان سعی کنند که با استفاده از زبان مورد نظرشان تمام مراحل یادگیری را سپری کنند و از هیچ زبان دیگری کمک نگیرند. به این ترتیب تمرکز بر یادگیری بیشتر می شود و فر مجبور است برای رساندن منظور خود لغات و گرامر را با تکرار و تمرین بیشتری یاد بگیرد.

روش ترجمه و تمرکز بر گرامر زبان انگلیسی

این روش آموزش زبان انگلیسی ، مطابق با نامی که دارد، متمرکز و متکی بر ترجمه بوده و یک روش سنتی در یادگیری زبان است. برخی از کشورها همچنان از روش ترجمه گرامر زبان برای یادگیری استفاده می کنند و تمامی قواعد زبان انگلیسی را بررسی می کنند تا اصول گرامری را به خوبی فرا بگیرند. سپس با درک صحیح قواعد گرامری به راحتی یادگیری زبان انگلیسی را پشت سر می گذارند. ایده اصلی این روش بر روی ترجمه است و زبان آموزان در حین ترجمه و فهم مفاهیم گرامری، به طور عمیق زبان دلخواهشان را دنبال کرده و یاد می گیرند.

روش یادگیری صوتی

روش یادگیری مبتنی بر صوت بسیار خوب است. چرا که زبان آموزان را با شنیدن لحن و لهجه صحیح آشنا می کند و معمولا افرادی که با شنیدن فایل های صوتی آموزشی و پادکست ها زبان انگلیسی را یاد می گیرند، توان مکالمه ای بالاتر و تلفظ صحیح تر و بهتری دارند. شما می توانید در همه اوقات روز با قرار دادن گوشی هندز فری در گوشتان و گوش دادن به مکالمات زبان انگلیسی هم دایره لغات خود را توسعه دهید و هم به نحوه جمله بندی و استفاده صحیح از گرامر پی ببرید. روش صوتی را حتی می توانید به وسیله یک دوست بومی از کشور دیگر که انگلیسی زبان است پیگیری کنید. باید با او به مکالمه صوتی بپردازید. او با صحبت کردن شما را راهنمایی کرده و شما را متوجه اشکالات گفتاری و زبانی تان می کند.

آموزش زبان انگلیسی با یک روش فوق سری
آموزش زبان انگلیسی با یک روش فوق سری

رویکرد ساختاری همراه با مطالعه بیشتر

بدون مطالعه کتب آموزش زبان انگلیسی و یا کتاب های داستانی انگلیسی، فرآیند یادگیری به خوبی پیش نمی رود. بنابراین توصیه می کنیم که در کنار کتاب های آموزش زبان انگلیسی ، تعدادی کتاب داستان و یا کتاب های جذاب برای خواندن نیز تهیه کنید. مطالعه کتاب نه تنها رویکرد ساختاری دارد و شما را از ریشه در یادگیری زبان انگلیسی تقویت می کند، بلکه شما را با کاربرد دقیق جملات و یا کلمات در جمله آشنا می سازد. خواندن کتاب شما را با ساختار زبان آشنا کرده و شما را هر چه بیشتر با زبان دوم عادت می دهد، به طوری که کاملا آن را به جزئی جدا نشدنی از زندگی تان تبدیل می کند. اما فراموش نکنید که مطالعه کتاب صرفا برای یادگیری کافی نیست و شما باید مجموعه ای از روش ها را در پیش بگیرید تا بهترین نتایج را در یادگیری کسب نمایید.

آموزش زبان مبتنی بر فیلم و ویدئو

دیدن فیلم و کلیپ یکی از روشهای بسیار عالی برای پیگیری آموزش زبان انگلیسی است. چرا که تماشای فیلم و کلیپ هم جذاب و سرگرم کننده است و هم اینکه باعث می شود با جملات و واژه های جدیدی آشنا شوید. از طرفی دیدن فیلم و کلیپ های زبان اصلی، باعث تقویت تلفظ و قدرت مکالمه شما می شوند. بنابراین در فرآیند یادگیری خود حتما از فیلم ها و کلیپ ها نیز استفاده کنید.

رویکرد واژگانی و یادگرفتن لغات بیشتر

همانطور که می دانید پایه یادگیری زبان و برطرف کردن نیازها به واسطه زبان های بیگانه دانستن لغات بیشتر است. شما هر چقدر که واژگان بیشتری را در ذهن داشته باشید، بهتر می توانید منظور صحبت خود را به شنوندگان منتقل نمایید. لغات بیشتر را یاد بگیرید و با به خاطر سپاری آن ها مکالماتی روان تر و راحت تر را برای خودتان رقم بزنید. گاهی حتی با بکار بردن یک یا چند کلمه می توانید به برقراری ارتباط با بیگانگان در خارج از کشور بپردازید و این موضوع اهمیت یادگیری لغات را به خوبی نشان می دهد.

آموزش زبان انگلیسی با یک روش فوق سری
آموزش زبان انگلیسی با یک روش فوق سری

آموزش زبان انگلیسی با روش فوق سری

این روزها که همه گرفتار روزمرگی ها و مشغله های کوچک و بزرگ هستند. آموزش شکل و شمایل جدیدی به خودش گرفته است و بر خلاف متدهای سنتی و منسوخ شده قدیمی متمرکز بر آموزش های مجازی و آنلاین شده است. شیوه آموزش آنلاین زبان انگلیسی نیز همان روش فوق سری است که به واسطه آن می توانید زبان دلخواهتان را خیلی زود و به سادگی یاد بگیرید. یادگیری آنلاین زبان انگلیسی با وبسایت من و زبان می تواند برای شما بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد، چرا که همه روش هایی که در بالا برای یادگیری زبان انگلیسی به ان ها اشاره کردیم، همگی در این وبسایت به صورت جامع و کاملا کاربردی طبقه بندی شده اند و از سطوح مبتدی تا پیشرفته ارائه شده اند. شما با ثبت نام در این وبسایت در حقیقت به روشی فوق سری دست یافته اید و بدین ترتیب یادگیری زبان دوم برای شما سریع و آیان اتفاق خواهد افتاد.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید