آموزش زبان ایتالیایی با ضرب المثل

آموزش زبان ایتالیایی با ضرب المثل

آموزش زبان ایتالیایی با ضرب المثل | زبان ایتالیایی زبان رسمی کشور ایتالیا می باشد و در مناطقی همچون سوئیس، اسلوانی، مارینو و واتیکان به صورت غیر رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. طبق آمار و ارقام جهانی، حدود 85 میلیون نفر در دنیا می توانند به زبان ایتالیایی صحبت کنند، و آن را به عنوان زبان دوم بشناسند. یادگیری زبان ایتالیایی به عنوان یکی از جالب ترین و پر چالش ترین زبان های جهان در میان زبان آموزان شناخته می شود. زبان ایتالیایی جزو زبان های رومی به شمار می رود و همچنین رتبه 5 ام زبان های مشهور دنیا را به خود اختصاص داده است. جالب است بدانید که زبان ایتالیایی جزو راحت ترین زبان ها طبقه بندی شده که با 23 تا 24 هفته می توان به صورت کامل آن را آموزش دید. نکته ای مهم آن است که یادگیری زبان ایتالیایی برای فردی که اسپانیایی، پرتغالی و یا انگلیسی است، بسیار راحت تر از فردی که فارس، ترک و یا عرب است. در هر صورت باید بدانید که روش های جالب و مناسبی برای یادگیری این زبان وجود دارد که یکی از آن ها، آموزش زبان ایتالیایی با ضرب المثل است. با استفاده از این زبان می توانید به کشور های ایتالیایی زبان سفر کنید و از مزایای آن در راستای حرفه و تجارت تان بهره مند شوید. علاوه از این، به تازگی، وب سایت های آموزشی زبان در جهت بهبود امور فراگیری زبان های مختلف، فعالیت خود را آغاز کرده اند، که یکی از آن ها، من و زبان است که صفر تا صد زبان را به صورت یادگیری آنلاین زبان ایتالیایی و دیگر زبان ها ارائه می دهد.

 

آموزش زبان ایتالیایی با ضرب المثل

 

موانع و چالش ها بر سر راه یادگیری زبان ایتالیایی

آیا تا به حال فکر کرده اید که زبان ایتالیایی سخت است و به درد من نمیخورد؟ ممکن است فردی سال ها برای یادگیری زبان تلاش کرده باشد و به دلیل عدم استفاده از روش های درست و صحیح فراگیری زبان، موفق به انجام این کار نشده باشد. یکی از اصلی ترین دلایلی که اکثر مردم به موفقیت در یادگیری زبان نمی رسند نداشتن انگیزه، علاقه و اشتیاق می باشد و به این دلیل است که آن ها از انگیزه درست یا مناسبی برخوردار نیستند و مطالب خوانده شده را از یاد می برند. ممکن است شخصی به شما گفته باشد که شرکت در دوره آموزش زبان ایتالیایی باعث پیشرفت شغلی تان خواهد شد، بنابراین فقط کافی است علاقه و انگیزه در یادگیری زبان ایتالیایی را به دست آورید و برای آموزش آن اقدام کنید تا در این راه به آن چه می خواهید برسید. جالب است بدانید که فردی که عاشق یک زبان است، همه مواردی را می بیند که با آن زبان ارتباط دارد. یکی از این موارد، فرهنگ و مردم آن کشور است. توجه به فرهنگ و رفتار های یک گروه از مردم جهان با زبانی متفاوت، بهترین راه برای ایجاد انگیزه به منظور یادگیری یک زبان خارجی است. در نهایت به صورت خلاصه می توان گفت، به یادگیری زبانی که دوست دارید، مشغول شوید و شور و انرژی خود را برای موفقیت بالا ببرید است. داشتن انگیزه و اشتیاق همه چیز در مورد یادگیری زبان ایتالیایی می باشد. در هر صورت باید بدانید که یادگیری هر زبانی سختی های خود را دارد و با استفاده از روش های مناسب، می توانید بهترین مسیر را برای آموزش بکار ببرید. ممکن است این زبان گرامر و صرف فعل دشواری داشته باشد و فرد، برای مسلط شدن در آن بایستی تمرین و تکرار زیاد داشته باشد. علاوه بر این، زمانی که موفق به یادگیری زبانی شدید، فراگیری زبان ها با ریشه لاتین مشابه، برای تان ساده خواهد شد.

نکات جادویی برای یادگیری زبان ایتالیایی

همان طور که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم، یادگیری زبان ایتالیایی و دیگر زبان ها به تمرین بسیار و مستمر نیاز دارد و زبان آموزان برای موفق شدن در این مسیر، باید آن را در زندگی روزمره خود قرار دهند. در این میان نکته ای جدید وجود دارد که به شباهت های بین دو زبان مادری و زبان دوم اهمیت بسیاری می دهد، زیرا از این طریق زبان بهتر آموزش داده می شود. یکی از ابتدایی ترین قدم ها در آموزش هر زبان، نحوه خواندن و نوشتن است. شاید تا به حال به این نکته توجه نکرده باشید ولی یادگیری حروف و آوا هاست که منجر به خواندن و نوشتن زبانی می شود. پس از آن، آموزش کلمات حاصل می شود که از این روش نیز می توان به یادگیری زبان با ضرب المثل رسید. توجه داشته باشید که تلفظ زبان ایتالیایی و زبان انگلیسی نیز متفاوت است. ضرب المثل ها و اصطلاحات مهم ترین بخش زبان هستند که باید برای آموزش زبان ایتالیایی آن ها را در نظر بگیرید، از این جهت شناسایی آن ها در هر زبانی الزامی است. نکاتی جادویی برای فراگیری زبان ایتالیایی وجود دارد که در این قسمت قصد داریم به آن ها بپردازیم.

 

آموزش زبان ایتالیایی با ضرب المثل

 

بهره گیری از فرهنگ مردم ایتالیا

شاید تا الان میلیون ها بار این حرف را شنیده باشید، اما باید بدانید که حضور فرهنگ در زبان ایتالیایی ضروری است، زیرا ضرب المثل ها نقش بسزایی در بین مردم دارند و علاقه مندان با مطالعه فرهنگ مردم ایتالیا، خواهند توانست مهارت های گفتاری و زبانی خود را بهبود ببخشند. با داشتن نگاهی به بافت های تاریخی و فرهنگی کلمات، در زبان ایتالیایی، باعث می شود تا تفاوت های ظریف زبان را مورد درک واقع شود. درک فرهنگ باعث می شود تا ارتباط بین مردم آسان تر شود. اینکه زبان آموز بداند فرهنگ چه اثر مهمی در یادگیری زبان ایتالیایی می گذارد، بسیار در آموزش فردی کمک کننده است.

مطالعه ضرب المثل ها و اصطلاحات

همان طور که می دانید آموزش زبان ایتالیایی با ضرب المثل، کمک شایانی در مسلط شدن به زبان و مفاهیم کاربردی می کند. برای یادگیری هر زبانی بهتر است به آن فکر کنید و به اصطلاحات عامیانه و ضرب المثل هایی که روزانه از آن ها استفاده می کنیم، توجه کنید. از این جهت است که در فراگیری این مورد بسیار تاکید شده است. یکی از روش هایی که امروزه مورد استفاده همه قرار گرفته است، بکارگیری وب سایت های آموزشی می باشد، یکی از آن ها، من و زبان است که با آموزش آنلاین زبان ایتالیایی، تمامی نکات کاربردی را در راستای بهبود مهارت های زبانی در خدمت زبان آموزان قرار می دهد.

از صحبت کردن نترسید!

شاید تا به حال تجربه کرده اید که از لحن صبحت کردن کسی خوش تان بیاید و پس از آن، تصمیم بگیرید که نسبت به آموزش آن زبان، اقدام کنید. یکی از تکنیک های بالا بردن اعتماد به نفس و نترسیدن از حرف زدن در جمع، خواندن مطالب با صدای بلند و ضبط کردن صدای خود است. به علاقه مندان توصیه می شود، این روش برای آموزش زبان ایتالیایی با ضرب المثل بکار گرفته شود.

تلفظ صحیح کلمات را یاد بگیرید

این روش، ترفندی بسیار ساده است زیرا زبان ایتالیایی همان طور که نوشته شده است، خوانده می شود و به راحتی می توان صحبت کردن آن را فراگرفت. با وجود اینکه هر حرفی صدا و آوایی متفاوت دارد و همین امر ممکن است یادگیری زبان ایتالیایی را سخت کند، اما وب سایت های آموزشی مانند من و زبان به زبان آموزان در یادگیری بهتر تلفظ کمک می کند.

 

آموزش زبان ایتالیایی با ضرب المثل

 

آموزش بهتر زبان ایتالیایی با ضرب المثل

برای یادگیری زبان ایتالیایی باید به دنبال جذاب ترین و موثرترین راه ها باشیم. زیرا هیچ کسی خواستار آموزش زور و با اجبار نیست اما حقیقت این جاست که یادگیری زبان با اصطلاحات و ضرب المثل ها، تاثیر بیشتری نسبت به تک کلمه ای ها بر دارد. اینکه کسی بخواهد آموزش زبان ایتالیایی را با لیستی از لغات جدید شروع کند، اصلا فکر خوبی نخواهد بود. باید نگاه تان را به زبان مانند قطعه ای از موسیقی کنید. از این رو اگر فردی برای اینکه بتواند این قطعه موسیقی را به بهترین شکل بنوازد و نمایش دهد، باید تمامی ساز ها و موارد مهم را آموزش ببیند. در هر صورت برای آموزش زبان ایتالیایی بایستی از همه قسمت ها و مهارت های زبانی بهره برد. برای مثال یادگیری زبان با ضرب المثل می تواند برای زبان آموزان بسیار جذاب و فوق العاده به نظر برسد. یکی از روش هایی که به نتیجه مناسب می رسد، استفاده از فایل های صوتی و موزیک هایی است که به آن ها علاقه دارید و در آن ها اصطلاحات و ضرب المثل های کاربردی یافت می شود، در غیر این صورت، استفاده از لیست کلمه های بیهوه و تکراری، عملکرد آموزش زبان را به شدت پایین می آورد. علاوه بر این، با گوش کردن به فایل های صوتی مناسب که به آموزش اصطلاحات و ضرب المثل ها می پردازند، می توانید از سایت هایی که آموزش آنلاین زبان ایتالیایی دارند، استفاده کنید و با آموزش ایتالیایی با ضرب المثل به این زبان شیرین مسلط شوید.

چند ضرب المثل و اصطلاح ایتالیایی

برای یادگیری زبان ایتالیایی بدون شک به یک استاد خوب نیاز دارید، ولی فقط کتاب خواندن و یادگیری لغات به صورت تک، نه تنها کمک کننده نیست بلکه مخرب خواهد بود. در این هنگام، کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید و برای خودتان اندکی زمان بخرید و از آموزش آنلاین زبان ایتالیایی بهره مند شوید، بدین صورت است که سیستم مدیریت زمان را در زندگی خود بکار می برید. همان طور که می دانید، برخی از افراد زمان کافی برای رفتن به کلاس های حضوری ندارند، از این رو می توانند از وب سایت های یادگیری آنلاین زبان ایتالیایی استفاده کنند. وب سایت من و زبان با طراحی خاص خود، علاوه بر آموزش لغت، گرامر، اصطلاحات و به تقویت مهارت های خواندن و مکالمه تان نیز کمک ویژه ای می کند و شما می توانید به عنوان یک منبع آموزش آنلاین زبان ایتالیایی یا هر زبان دیگری که علاقه دارید، از آن بهره مند شوید. حال که به نکات مهمی را در آموزش زبان ایتالیایی با ضرب المثل پرداخته شد، آموزش زبان را با سایت من و زبان را امتحان کنید و در این قسمت چند ضرب المثل ایتالیایی را یادبگیرید.

sci fa male، scane mancano mai (کسی که بدی می کند، همیشه دنبال بهانه است.)
Aiutati che Dio t’aiuta (به خودتان کمک کنید تا خداوند به شما کمک کند.)
Chi dorme non piglia pesci (هر کسی تلاش نکند از همه چیز بی نصیب می ماند.)
L’amore è cieco (عشق انسان را کور می کند.)
Nulla nuova, buona nuova. ( بی خبری، خوش خبری است.)
Ogni cosa ha cagione. ( همه چیز یک دلیل دارد.)

با وب سایت من و زبان ایتالیایی بیاموزید

همان طور که در بالاتر هم اشاره کردیم، تیم متخصص من و زبان تمام سعی خود را کرده است که با ارائه منابع آموزشی معتبر و به روز و ایجاد محیط آموزشی جالب و خلاقانه، بهترین خدمات آموزشی را به زبان آموزان خود ارائه دهد. از نکات مهم و جالب منو زبان این است که شما تمامی آموزش ها را به زبان های مختلف دریافت می کنید و آن را آموزش می بینید. همچنین با انجام آزمون های مختلف می توانید از روند یادگیری خودتان نیز مطلع و مطمئن شوید.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید