آموزش زبان را به صورت آنلاین از همین حالا شروع کنید

آموزش و یادگیری آنلاین زبان

آموزش و یادگیری آنلاین زبان را همین حالا شروع کنید | در دنیای امروز که همه در حال کار و گرفتاری بسیار هستند، کمبود وقت معضلی انکار ناپذیر است. ممکن است در طول روز به دلیل این کمبود زمان نتوانید به جاهایی که می خواهید بروید و در بسیاری از مکان ها حضور پیدا کنید. حتی ممکن است تنها زمانی که برای خواندن یک مطلب دارید، زمانی کوتاه در اتوبوس و یا مترو باشد. بنابراین اغلب دوره های آموزشی این روزها به صورت آنلاین و مجازی در آمده اند تا افراد بتوانند در مدت زمان محدودی که دارند به پیگیری موارد آموزشی دلخواه خود نیز بپردازند. با کلاس های آنلاین زبان می توانید به تقویت زبان خود بپردازید. البته اکثر افراد به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند ولی در این میان هستند وبسایت هایی که برای تامین سلیقه همه افراد جامعه طراحی شده اند و آموزش های خود را تنها مطعوف به زبان انگلیسی نکرده اند.
وبسایت من و زبان همان چیزی است که به آن برای تقویت و آموزش زبان خود نیاز دارید. در سایت من و زبان 12 زبان چینی، ایتالیایی، فرانسه، آلمانی، ترکی و انگلیسی به صورت آنلاین تدریس می شود و شما می توانید با هر سطحی که در زبان انتخابی خود دارید؛ از صفر تا صد آن را فرابگیرید. با آموزش آنلاین زبان دسترسی به منابع آموزشی انگلیسی و هر زبان دیگری برای همه ی مردم در هر کجا و هر زمان فراهم است.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و تقویت آن

اگر قصد مهاجرت دارید یا از هزینه های کلاس و رفت آمد خسته شده اید، یادگیری به شیوه آنلاین راه حل شماست. اگر به دنبال خروج از کشور باشید، همانطور که می دانید اولین شرط آن تسلط به زبان انگلیسی است. افرادی که دارای مدارک زبانی معتبر هستند می توانند به راحتی فرآیند مهاجرت را سپری کنند. ممکن است شما یا بسیاری از اطرافیانتان از رفتن به کلاس های بی نتیجه زبان و هزینه هایش به سطوح آمده باشید. اما همه این موارد با آموزش آنلاین زبان مدیریت خواهد شد. با یادگیری اصطلاحات کاربردی برای شرایط خاص و نکات گرامری و لغوی مختلف، می توانید خارج از ایران به راحتی زندگی کنید و در هیچ شرایطی دچار نیاز نشوید.
اینترنت مکانی است که می ‌‌تواند به عنوان ابزاری مفید برای آموزش آنلاین ربان در دسترس همگان باشد. در واقع وجود بستر اینترنت چیزی است که نمی ‌شود آن را انکار کرد و تاثیر فوق العاده آن بر یادگیری زبان را نادیده گرفت. البته توجه داشته باشید که شما باید بدانید که چگونه می توانید بهترین استفاده را از ابزارهای آنلاین در اینترنت برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی داشته باشید.

آموزش آنلاین زبان را همین حالا شروع کنید
مزایای آموزش آنلاین زبان چیست؟

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با آموزش آنلاین زبان انگلیسی و فوایدی که برایتان در پی دارد آشنا کنیم. در زیر مزایای آموزش آنلاین زبان را فهرست کرده ایم.

 • در سراسر دنیا امکان استفاده از دوره ها و آموزش های آنلاین زبان وجود دارد.
 • در وقت و هزینه رفت و آمد صرفه جویی می شود.
 • برگزاری دوره ها به شکل خصوصی و به صورت تک نفره انجام می گیرد.
 • کلاس آموزش زبان آنلاین از سرعت پیشرفت بسیار مطلوبی برخوردار است.
 • این دوره ها نسبت به نقاط ضعف و قوت شما در زبان برنامه ریزی می شوند.
 • این دوره ها به صورت فشرده بوده و همچنین بسیار سودمند و نتیجه بخش هستند.
 • این دوره ها از به روزترین متدهای آموزش زبان دنیا استفاده کرده و آموزش ها را بر اساس آن ها ارائه می نمایند.
 • در آموزش آنلاین زبان از مدرسین بسیار مجرب، زبده و حرفه ای استفاده می شود.
 • تائید اساتید دوره ها بر اساس قوانین سخت گیرانه نسبت به سابقه کاری و مهارت در تدریس و بهره مندی از دانش آکادمیک در سطح دکتری صورت می گیرد.
 • در خانه با آسودگی و آرامش می توانید روال آموزش را سپری کنید.
 • به دلیل محدود نبودن زمان آموزش آنلاین زبان تدریس به صورت جامع تر و کامل تر از شیوه حضور در محل انجام می گیرد.

آموزش آنلاین زبان را همین حالا شروع کنید

چگونه آموزش آنلاین زبان را شروع کنیم؟

 1. ابتدا تصمیم بگیرید که چه زبانی را می خواهید یاد بگیرید و هدفتان از یادگیری آن زبان چیست. مثلا از نظر شرایط کار شاید یادگیری زبان انگلیسی برایتان سودمند باشد؛ یا شاید به لحاظ علاقه زبان چینی را به دلیل تعداد زیاد صحبت کننده در جهان جذاب بدانید. بنابراین باید ابتدا هدف خود را تعیین نموده و زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. از نظر شرایط مسافرت و مهاجرت به عقیده بسیاری از مردم زبان انگلیسی مفید و کاربردی است. شاید به همین خاطر باشد که در جهان ۷۰ کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند.
 2. بعد از تعیین هدف و زبان نوبت به گام دوم می رسد و آن این می باشد که چگونه و از چه طریقی زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟ همانطور که به شما گفتیم وبسایت های آموزش آنلاین زبان زیادی در کشور وجود دارند. در میان این وبسایت ها باید به دنبال مطمئن ترین و معتبرترین شان باشیم. وبسایت من و زبان این اطمینان خاطر را به شما می دهد که در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه شما را به هدفتان از آموزش آنلاین زبان برساند.
 3. همچنین توجه داشته باشید که خریدن اپلیکیشن راهکار گرانی است و همچنین امکان دارد بعضی از اپلیکیشن ‌ها باعث ایجاد سردرگمی و فهم نادرست شوند. از طرفی در فیلم ها و ترانه نیز ممکن است عبارات و دیالوگ های سختی وجود داشته باشد که برای مبتدی‌ ها سخت باشد. بنابراین به جای خالی کردن جیب خود با دقت تصمیم بگیرید و با مراجعه به وبسایت من و زبان و ثبت نام در آن دوره آموزش آنلاین زبان خود را آغاز کنید. بدین ترتیب یادگیری زبان را به بهترین شکل شروع کرده اید و مطالب بسیار کاربردی و مفیدی در این دوره ها وجود دارند که می توانید به راحتی آن ها را بیاموزید.
 4. گام بعدی در آموزش آنلاین زبان برای شما تعیین سطح می باشد. شما باید با انجام تست سطح زبان خود را بسنجید و مطابق با آن آموزش ها را فرابگیرید. سطوح مختلفی از مبتدی تا حرفه ای وجود دارند که میزان مهارت زبانی شما با آن ها سنجیده می شود.
  در مسیر رسیدن به هدفتان از آموزش آنلاین زبان به عنوان یک زبان آموز، به دنبال دروسی قابل فهم، کاربردی و هدفمند باشید. در آموزش آنلاین زبان شما به صورت برنامه ریزی شده به یادگیری زبان خواهید پرداخت و حتی می ‌توانید مشخص کنید که می خواهید چه قسمتی از زبان را یاد بگیرید، گرامر، لغت، شنیدار، گفتار یا نوشتار. از سویی زمانی که مدرس زبان شما را بیشتر بشناسد، می تواند با توجه به استعداد شما، بهترین روش یادگیری را پیشنهاد کند و شما را به سطح پیشرفته برساند.
 5. یک معلم آنلاین حرفه ای می ‌تواند برای شما تکلیف مختص به خودتان را تهیه کند که بتوانید در خارج از کلاس نیز از آن استفاده نمایید. مثلا وقتی منتظر دوستتان هستید می ‌توانید آنچه را که یاد گرفته اید دوره کرده و تمرین نمایید.

گرفتن بهترین نتیجه در آموزش آنلاین زبان

مانند خیلی از انواع درس خواندن، یادگیری زبانی مانند انگلیسی نیز دارای لحظات پر چالشی می ‌باشد. این مهم است که بدانید موقیت با کار زیاد بدست می ‌آید و در یک شب بدست نخواهد آمد. بنابراین سعی کنید که همواره و در طول دوره آموزش آنلاین زبان موارد زیر را به خاطر داشته باشید:

 • هرگز و به هیچ عنوان در یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری عجله نکنید.
 • همواره با معلم آنلاین خود در ارتباط باشید و آموزش ها را به صورت منظم با او دنبال کنید.
 • از یادگیری در اوغات فراغت خود غافل نشوید و از زمان بهترین استفاده را ببرید.
 • سعی کنید هر روز زبان مورد نظر خود را تمرین کنید؛ چرا که زبان خیلی زود بدون تمرین فراموش می شود.

حتما این جمله را شنیده اید که می گوید هر چه قدر که تلاش کنید به همان میزان هم نتیجه می گیرید. پس فراموش نکنید که در هنگام یادگیری زبان اعتماد به نفس داشته باشید. اگر شما در زمان صحبت کردن به زبان خارجی خجالت می ‌کشید یا احساس ترس دارید، یادتان باشد که آموزش آنلاین زبان فقط بین خودتان و مدرس تان صورت می گیرد و شما جلوی یک کلاس یا گروه به مکالمه نپرداخته اید. این موضوع باعث می ‌شود که بتوانید رفته رفته بر ترس یا خجالت تان غلبه کنید و آن را از بین ببرید.

آموزش آنلاین زبان را همین حالا شروع کنید

اهداف اصلی دوره آموزش آنلاین زبان با من و زبان

دوره های آموزش آنلاین زبان در من و زبان، حاصل ماه‌ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از استادان، کارشناسان زبان انگلیسی و متخصصان کار کشته در موسسات زبان ایرانی و اروپایی هستند. آموزش آنلاین زبان من و زبان بر اساس آخرین متد های روز اروپا و جهان یکی از کامل ‌ترین و پیشرفته ‌ترین منابع آموزشی موجود در دنیا را به وجود آورده که توسط متخصصان آموزش مورد تائید می باشد. این منبع ارزشمند برای آموزش‌ آنلاین زبان بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس ‌های حضوری و یا حتی بهتر از آن ها بتوانند آموزش ‌های موثر و مفید ببینند.

کلاس های آنلاین این وبسایت با بهترین کیفیت در حال برگزاری می باشند و کلیت فرآیند آموزش زبان خارجی در من و زبان به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است و زبان آموزان محترم می توانند بدون نگرانی تمرینات خود را در آن انجام بدهند. در این وبسایت زبان آموزان به صورت صوتی و تصویری آموزش آنلاین زبان را فرامی گیرند و از این جهت مکالمه آن ها به سرعت ارتقا پیدا می کند. دوره های آنلاین به صورت کاملا فعال برگزار می شوند و هیچ محدودیتی برای استادان و زبان آموزان در پرسش و پاسخ وجود نخواهند داشت.
زبان آموزان همواره در طول دوره توسط پشتیبان آموزشی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند و می توانند در هر زمان از پشتیبان خود مشاوره دریافت کنند.

چه کنیم تا یادگیری آنلاین زبان برایمان سودمند تر باشد

 • با استادان زبان در سراسر جهان مکالمات آنلاین و تصویری، به صورت خصوصی برگزار کنید.
 • سعی کنید دوستان بین المللی از کشورهایی که می خواهید زبانشان را بیاموزید پیدا کنید و از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی با آن ها به گفتگو بپردازید.
 • به پادکست ها، ترانه ها و فایل های صوتی آموزشی زبان گوش بدهید. این کار قدرت شنیداری و تلفظ صحیح شما را تقویت می کند.
 • با دیدن فیلم هایی به زبان کشور مورد نظرتان زبان را برای خودتان آسان نمایید.
 • هیچ گاه درابتدای امر آموزش آنلاین زبان دلسرد و نا امید نشوید. به خودتان فرصت بدهید تا با درکی عمیق تر و انرژی بیشتر مسیر را بپیمایید.
 • برای داشتن انگیزه بیشتر می توانید آموزش آنلاین زبان را با دوستان و یا اطرافیانتان آغاز کنید. این کار هم به روحیه تان کمک می کند و هم امکان تمرین دو یا چند نفره را برایتان به وجود خواهد آورد.

امیدواریم با این مقاله توانسته باشیم به شما در مورد تصمیم گیری راجع یادگیری زبان به صورت آنلاین کمک کرده باشیم. پس آموزش آنلاین زبان را همین حالا شروع کنید.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید