با آموزش زبان انگلیسی من و زبان انگشت به دهان می مانید

آموزش زبان انگلیسی من و زبان

آموزش زبان انگلیسی من و زبان | امروزه با توجه به پشرفت جوامع و نیاز افراد برای برقرای ارتباط با یکدیگر، نیاز یه یادگیری زبان های مختلف یک امر طبیعی و گاهی ضروری تلقی می شود. مهمترین دلیل ترغیب کننده افراد برای یادگیری زبان های مختلف نیاز به برقراری ارتباط است. افرادی که قصد دارند به کشورهای خارجی مهاجرت کنند و یا آن هایی که تا حدی زیادی اهل سفر کردن هستند و به عنوان گردشگر به اقصی نقاط دنیا می روند بیشتر از دیگران نیاز دارند که زبان مشترکی برای ارتباط با سایرین بیاموزند. برای مثال تجار و افرادی که در کار واردات و صادرات فعالیت دارند برای ارتباطات خود بایستی که زبان دوم و چه بسا سومی را فرا بگیرند در غیر این صورت در طول سفرهای کاری شان و برای بستن قرارداد همواره به حضور یک مترجم نیاز خواهند داشت. همچنین برای ثبت مطالعات علمی و منتشر کردن آن در کل دنیا بایستی که مقالات و مشاهدات موجود به زبان های مختلف ترجمه شود و در اختیار افراد قرار بگیرد.

در مجموع پیشرفت تکنولوژی دنیا را کوچک تر از آنی کرده است که بخواهید فکرش را بکنید. شما در همین لحظه و درهر جایی از منزل تان که باشید می توانید با افراد دیگری در آن سر دنیا ارتباط بگیرید و از حال آن ها جویا شوید و شاید همین امر نیاز به یادگیری زبان های دیگر را در ما ایجاد کرده است. یادگیری زبان های دیگر به منزله ورود به فرهنگ و تمدن یک کشور دیگر است. شما با تسلط بر یک زبان دیگر می توانید با افراد بومی کشور مذکور ارتباط برقرار کنید، آثار ادبی آن ها را مورد بررسی قرار دهید و در جریان باورها و طرز تفکر شان قرار بگیرید. به طور کلی آشنایی با زبان یک مرز و بوم شاه کلیدی برای ورود و آشنایی با آن کشور جدید می باشد.

شما نیز به هر دلیلی شاید به این نتیجه رسیده باشید که بهتر است یادگیری خود را از هر جایی که هستید شروع کنید.ا آنچه از اهمیت زیادی برخوردار است این است که از چه طریقی آموزش خود را شروع می کنید. برای مثال ممکن است که به فکر شرکت در کلاس های آموزشی باشید و اما فکر به این مسئله که هر هفته بایستی زمانی را برای شرکت در کلاس در مسیر رفت و برگشت باشید و فکر کردن به ترافیک، خستگی و البته عدم زمان کافی شما را از خواسته تان دور کند. خبر خوب ما به شما خواننده گرامی این است که به لطف کارشناسان مجرب زبان در حال حاضر سایت من و زبان به آموزش 6 زبان زنده دنیا پرداخته است و شما می توانید در هر زمان و مکانی که هستید به یادگیری زبان مورد نظرتان مشغول شوید. اما فواید یادگیری زبان با من و زبان در همین جا خلاصه نمی شود. در ادامه قصد داریم به مزایایی اشاره کنیم که با استفاده از آن قطعا یادگیری شما دستخوش تغییر می شود و باعث می شود که بعد از مدتی شاهد پیشرفت چشمگیری باشید.

آموزش زبان انگلیسی من و زبان
آموزش زبان انگلیسی من و زبان

یادگیری زبان با سایت من و زبان

این سایت آموزشی از جدیدترین متدهای روز برای ارائه مطالب آموزشی استفاده کرده است و همین باعث می شود که برای یادگیری بیشتر ترغیب شوید. همانگونه که می دانید مهارت های زبانی به 4 دسته تقسیم می شوند: مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و درک مطلب. دو مورد از 4 مهارت یاد شده، از جمله مهارت های ورودی (input) می باشند و دو مورد جزو مهارت های خروجی (output) هستند.

مهارت های ورودی شامل خواندن و گوش کردن می شود و مهارت های خروجی شامل صحبت کردن و نوشتن است. هنگامی که شما در حال مطالعه داستانی هستید و یا در حال تماشای فیلم و یا گوش کردن آهنگی هستید در واقع در حال دریافت اطلاعات هستید چرا که حجمی از داده در قالب های متفاوت در اختیار شما قرار داده می شود اما زمانی که در حال نوشتن محتوایی هستید و یا اینکه در حال صحبت کردن هستید با تو.جه به دانش تان در حال تولید اطلاعات هستید که همان خروجی شما می باشد. طبیعی است که برای داشتن خروجی خوب بایستی داده و ورودی خوبی را دریافت کرده باشید. برای مثال اگر قصد نوشتن یک نامه کوتاه را داشته باشید چنانچه دانش لغوی شما کامل نباشد و یا اینکه با ساختارهای متفاوت جمله آشنا نباشید آنچه می نویسید قطعا محتوای مناسبی نخواهد داشت. برای این که با اهمیت این اصل آشنا شوید تنها کافیست به کودکانی فکر کنید که در بدو تولد هیچ پیش زمینه ای در مورد زبان خود ندارند. اما بعد از مدتی به دلیل داده های متفاوتی که در مواجهه با آن قرار می گیرند راه میفتند و تنها به دلیل این که مدتی نقش یک شنونده را ایفا کرده اند و اطلاعات کاملی را دریافت کرده اند می توانند کم کم صحبت کنند و بعد از مدتی روان صحبت کنند. بنابراین اولین اصل برای یادگیری هر زبان خارجی این است که در مواجهه با داده های خوب و جامعی قرار بگیرید، شنونده خوبی باشید و در این مسیرتمرین و تکرار داشته باشید. کارشناسان ما با در نظر گرفتن همین امر و با بررسی سیستم آموزشی مک ‌گرو هیل پکیج های آموزشی زبانی مختلف را طراحی کرده اند و در این مسیر شما را راهنمایی می کنند تا بتوانید همچون یک کودک صفر تا صد یک زبان را بیاموزید.

آموزش زبان انگلیسی من و زبان
آموزش زبان انگلیسی من و زبان

روش دیداری شنیداری از جمله روش های موجود برای یادگیری یک زبان است. در سامانه آموزشی من و زبان شما به طور همزمان هم به محتوای آموزشی در قالب یک متن دسترسی خواهید داشت و هم می توانید به صوت آن گوش کنید. که این کار در واقع منجر به تقویت دو مهارت اصلی و بنیادی که همان خواندن و گوش کردن است در شما می شود. در واقع در این قسمت شما در برابر حجمی از داده قرار می گیرد و بعد از مدتی به صورت ناخوداگاه شاهد پیشرفت خودتان خواهید بود.
شما در آموزش هایی که در این سایت برای متقاضیان طراحی شده است در ابتدا با کلمات ضروری، معنا، نحوه تلفظ و البته جایگاهش در جمله آشنا خواهید شد. خواهید آموخت که چگونه کلمه ای را در جمله داشته باشید و از آن استفاده کنید. و البته یکی از مهم ترین اصولی که در “من و زبان” به آن پرداخته شده است نحوه آموزش دستور زبان است. یادگیری دستور زبان به صورت مستقیم نمی تواند تاثیر مثبتی در دانش زبانی شما داشته باشد. در واقع دستور زبان تنها زمانی می تواند موثر واقع شود که شما آن را در بطن جمله بیاموزید و بتوانید در زمان های مورد نظر از آن استفاده کنید. برای مثال اگر شما با تمامی اشکال زمانی فعل در زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید اما ندانید چه زمانی و چگونه باید از آن در جمله استفاده کنید قطعا زمانی را که صرف یادگیری دستور زبان کرده اید تلف کرده اید.

در من و زبان برای یادگیری دستور زبان ها در ابتدا اشاره کوچکی به قاعده موجود شده است و بعد از آن تلاش شده تا با بکارگیری مثال های متفاوت در موقعیت های متفاوت نحوه استفاده از آن را در زمان های متفاوت به زبان آموزان آموزش دهد. نکته خوبی که در مورد این سایت آموزشی وجود دارد که فرصت آزمون و خطا را در اخیار زبان آموزان قرار می دهد. در واقع شما به واسطه سوالاتی که در طول درس ها از شما پرسیده می شود با نقلط ضعف خود آشنا می شوید و فرصت این را خواهید داشت تا مشکلات خود را برطرف کنید.

آموزش زبان انگلیسی من و زبان
آموزش زبان انگلیسی من و زبان

یک از نقاط قوت دیگر یادگیری زبان با من و زبان در این است که در پایان هر درسی از شما خواسته می شود که با توجه به لغات جدیدی که آموختید و البته دستور زبان موجود نگارشی کوتاه داشته باشید. در پایان این نگارش ها توسط کارشناسان ما بررسی می شود و به شما بازخورد داده می شود. تجربه یادگیری زبان با من و زبان تجربه ای است که هیچ گاه آن را فراموش نمی کنید و قطعا بعد از مدتی با توجه به پیشرفتی که در خود احساس می کنید آن را به دیگران نیز توصیه خواهید کرد.
همانطور که می بینید پیشرفت تکنولوژی و البته امکانات زیادی که امروزه در اختیار ما قرار دارد خیلی از مشکلات را حل کرده است و انجام کارها را برای ما ساده تر کرده است.

اگر بتوانید بیاموزید که چگونه خودتان را با شرایط موجود وفق دهید و البته نحوه استفاده از تکنولوژی جدید را بیاموزید قطعا خواهید دید که چقدر انجام کارها راحت تر شده و به واسطه زمانی که اضافه دارید می توانید برای انجام کارهای بیشتری برای خودتان برنامه ریزی داشته باشید. یادگیری زبان با سامانه آموزشی من و زبان روشی نوین و بی نظیر برای فراگیری یک زبان خارجی است. در این مسیر نیازی نیست که زمان زیادی را صرف بودن در مسیرکلاس های تان کنید و تنها با چند کلیک می توانید در کلاس خود حاضر شوید و آموزش را از سر بگیرید. قطعا حضور در کلاس های آموزشی بر روی کاناپه ای راحت تجربه ای بسیار شیرین خواهد بود که با توجه به کیفیتی که دارد انگشت به دهان خواهید ماند. وقت را از دست ندهید و همین الان از سایت آموزش زبان ” من و زبان” دیدن کنید. مژده ای که برای شما دوستداران یادگیری زبان داریم این است که بنابر هر دلیلی اگر از خرید خود رضایت نداشته باشید می توانید وجه پرداختی خود را به طور کامل پس بگیرید. لذا هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد، با خیال راحت خرید کنید.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید