با یادگیری زبان چینی تبدیل به یک بیزینس من شکست ناپذیر شوید

یادگیری زبان چینی و بیزینس

یادگیری زبان چینی و بیزینس | آیا یادگیری زبان چینی کار سختی می باشد؟ آیا به راستی ارزش دارد که زمانی را صرف یادگیری این زبان کنیم؟ مزایای یادگیری زبان چینی در چیست؟ چرا این روزها یادگیری زبان چینی اهمیت ویژهای پیدا کرده است؟ آیا یادگیری زبان چینی می تواند روشی برای ورود به بازار تجارت باشد؟
با من در این مقاله همراه باشید تا با یکدیگر زوایای یادگیری زبان چینی را مورد بررسی قرار دهیم و در خصوص مزایایی که با تسلط به این زبان می توانید کسب کنید صحبت کنیم. البته قبل از اینکه سراغ آنچه مطرح کردیم رویم اطلاعات مختصری در مورد این کشور در اختیارتان قرار می دهم.

 

چین واقع در شرق قاره آسیا از جمله پرجمعیت ترین کشورهای دنیا به حساب می آید که توسط حزب کمونیست به شکل یک نظام تک حزبی اداره می شود.

چین به عنوان چهارمین کشور از لحاظ وسعت در دنیا شناخته می شود، علاوه بر این به عنوان دومین کشور از نظر وسعت خشکی در دنیا به حساب می آید. جالب است بدانید که زبان رسمی مورد استفاده در این کشور ماندارین چینی بوده که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون گوینده داشته و به عنوان پرگوینده ترین زبان دنیا به حساب می آید.
این زبان الفبا نداشته و نوشتار به صورت نماد های قراردادی می باشد. یکی از تفاوت های عمده زبان چینی با سایر زبان ها شکل نوشتاری آن و البته آهنگین بودن آن است. منظور از آهنگین بودن در این است که هر هجا در چهار آهنگ و گاهی نیز در ۵ آهنگ تلفظ می شود.خب با این تفاسیر قطعا به این نتیجه خواهید رسید که یادگیری این زبان کار سادهای نیست و قطعا مشکلات خودش را دارد. از طرفی با در نظر گرفتن این مسئله که یادگیری یک زبان جدید منجر به تقویت و حفظ توانایی های مغزی انسان می شود به منظور اینکه بتوانید به اهداف خود جامه عمل بپوشانید و در مسیر رسیدن به خواسته های تان دلسرد نشوید بهتر است کاغذی برداشته و تمامی مزایایی که رسیدن به خواسته تان برای شما به همراه خواهد داشت را یادداشت کنید تا در نتیجه بتوانید سختی های مسیر را تحمل کنید و در حین روبرو شدن با موانع، با بررسی کردن مزایایی که برای خود مکتوب کرده اید، از آنها بگذرید.

یادگیری زبان چینی و بیزینس
یادگیری زبان چینی و بیزینس

چین به عنوان یک قدرت اقتصادی پر رونق شناخته می شود که اقتصاد آن به عنوان نظام های با ثبات و مستحکم اقتصادی شناخته می شود. این کشور توانسته است که با تدبیر و فراست به هنگام بحران اقتصادی غرب، شرایط را تحت کنترل خود درآورد و جان سالم به در برد. نظام سیاسی مسلط بر  این کشور، یک نظام کمونیستی یوده و اقتصاد آن از سیستمی پویا و فعال پیروی می کند.

حالا که حرف توسعه شخصی و افزایش مهارتهای فردی به میان آمده، بهتر است به یادگیری یک زبان خارجی اشاره کنیم.
و اما در این روزها همه به دنبال راهی هستیم تا به هر قیمتی شده مهارت های خود را افزایش دهیم تا بتوانیم بیشتر از قبل در بازار کار فعالیت کنیم و البته بتوانیم در این روزها که زندگی مان از لحاظ اقتصادی ثبات چندانی ندارد منبع درآمد قابل اطمینانی برای خود داشته باشیم.

اما به راستی چه زبانی میتواند به ما کمک کند که بتوانیم از طریق آن به کسب درآمد بپردازیم؟ یادگیری هر زبان می تواند این شانس را در اختیار شما قرار دهد تا با تدریس آن به کسب درآمد برسید، البته این ساده ترین روش برای رسیدن به درآمد می باشد. من به شخصه زمان زیادی را صرف این موضوع کردم، در نهایت تصمیم به یادگیری زبان چینی گرفته ام و آن را در اولویت کارهایم قرار دادم. درواقع من برای این کار علت هایی که در ذهنم داشتم را روی کاغذ آورده ام و در اینجا با شما به اشتراک می گذارم.

  • این زبان در چندین کشور متفاوت دنیا همچون مالزی، تایوان، سنگاپور، اندونزی، تایلند، برونیی، فیلیپین و مغولستان استفاده می شود و یادگیری آن خالی از لطف نبوده و قطعا منجر خواهد شد که ارتباطات خود را گسترده تر کنم.
  • با توجه به این که در آینده تصمیم دارم کسب و کار خودم را رونق ببخشم و دامنه فعالیت های خودم را وسیع تر کنم یادگیری این زبان شروع خوبی برای این کار است.
  • با یادگیری زبان چینی می توانم به تاریخ و فرهنگ غنی یک کشور دسترسی داشته باشم و دید جدیدی نسبت به دنیای اطرافم پیدا کنم.
  • یادگیری این زبان به من کمک می کند که با فرهنگ های مختلف آشنا شوم و با توجه به اینکه کشور چین جمعیت زیادی دارد در نتیجه قادر خواهم بود که با افراد زیادی ارتباط برقرار کنم.
  • علاوه بر این با توجه به اینکه از سفر کردن لذت می برم قطعا یادگیری این زبان کمک خواهد کرد که بتوانم به کشورهای زیادی سفر کنم. علاوه بر این باعث می شود که بتوانم به سرتاسر جنوب شرقی آسیا سفر کنم و با بومی های این مناطق صحبت کنم.
یادگیری زبان چینی و بیزینس
یادگیری زبان چینی و بیزینس

بنابراین اگر شما هم علت های زیادی برای یادگیری یک زبان دارید، آن ها را مکتوب کنید و هر چه زودتر برای یادگیری اقدام نمائید. هر چه بیشتر در خصوص آینده اقتصادی و سلطه چین بر دنیای اقتصاد می شنوم، از تصمیم خود بیشتر احساس رضایت می کنم. روابط قدرتمند ایران با شرق و سابقه طولانی که کشورمان در تجارت با چین دارد از جمله دلایلی است که هر بار من را ترغیب می کند تا در این مسیر تلاش خود را دو چندان کنم.

با توجه به سطح ارتباطات ایران و چین، بسیاری از افراد داخل کشور، کار یا بیزینس شان به این کشور گره خورده است، لذا نیاز به یادگیری زبان چینی بیش از پیش احساس می شود.

نه تنها به دلیل روابط قدرتمند ما با شرق، بلکه ارزش روابط تجاری ایران و چین بیش از ده میلیارد دلار در سال است و در حال حاضر ده‌ ها پروژه‌ مختلف در زمینه پتروشیمی، کارخانه فولاد، کارخانه آلومنیوم و راه‌ سازی و غیره نیز در ایران با چینی‌ ها در دست انجام است.

این روابط نشان می دهد که بسیاری از افراد یا کارآفرینان دیر یا زود به یادگیری زبان چینی نیاز دارند. اگر شما هم یکی از این افراد هستید، برای پیشرفت در کار و کسب درآمد بالا بهتر است که در مسیر آموزش زبان چینی گام بردارید؛ از همین امروز یا همین حالا شروع کنید. فراگیری زبان چینی در دنیای امروز تجارت، بیش از هرچیز دیگر به کارتان می آید. نیازی هم نیست وقت خود را برای رفتن به کلاس های مختلف صرف کنید یا هزینه زیادی برای ثبت نام در کلاس های آموزش چینی خرج کنید. کارشناسان من و زبان پیشنهاد بهتری برای شما دارند!

تصور کنید که به این زبان پرکاربرد که در حال حاضر در ایران نیز بسیار نوپاست، مسلط شوید. بدون شک یادگیری زبان چینی می تواند موجب ایجاد پیشرفت های بسیاری در کار و بیزینس شما شود. به عنوان یک مدیر یا صاحب کسب و کار می توانید به کمک این زبان پرکاربرد خودتان و محصولات یا خدمات تان را بین المللی کنید. این روزها تقریبا بسیاری از شرکت ها روابط کاری با چین دارند و از این طریق نام شان را به گوش مردم دنیا می رسانند.

بنابراین یادگیری زبان چینی برای ایرانیان به یک اولویت تبدیل ‌شده تا علاوه بر سهولت کاری، سود بیشتری را در رابطه با چین کسب کنند.

با توجه به اینکه چین به عنوان یکی از ابر قدرت های جهان شناخته می شود بنابراین یادگیری این زبان به شما خواهد کرد که وارد دنیای تجارت شوید و با توجه به اینکه اکثر اقتصاد دان ها معتقد هستند که در چند سال آینده این کشور قطب اول اقتصاد جهان خواهد شد، قطعا شاهد پیشرفت چشمگیری خواهید بود.

در نهایت می توان این گونه نتیجه گیری کرد که با توجه به این که بازار ایران در سال های اخیر تا حد زیادی تحت تاثیر کشورهای آسیایی از جمله چین قرار گرفته اند، لذا تعداد زیادی از شرکت های صادراتی و وارداتی ایران به منظور پیشرفت و توسعه کسب و کار خود تلاش کرده اند که روابط تجاری خوبی با کشور چین برقرار کنند.
به همین دلیل زبان چینی تنها روش برقراری ارتباط بین شرکای ایرانی و چینی خواهد بود. از این رو پیشنهاد می کنم اگر شما هم همچون من برنامه تجاری مشخصی در سر دارید در مرحله اول بهتر است شروع به یادگیری زبان چینی کنیدو با شروع فعالیت های تجاری خود در بازار خوش بدرخشید.
چنانچه زمان کافی برای حضور در کلاس های آموزشی را ندارید و یا اینکه از پس هزینه های سرسام آور این کلاس بر نمی آیید، نگران نباشید. امروزه به لطف تکنولوژی امکان یادگیری زبان حتی در خانه نیز امکان پذیر شده است.

یادگیری زبان چینی و بیزینس
یادگیری زبان چینی و بیزینس
تنها کافیست از سایت من و زبان دیدن کنید. این سایت به همت کارشناسان زبان به گونه ای طراحی شده است که امکان یادگیری 0 تا 100 درصد 6 زبان زنده دنیا برای علاقه مندان فراهم شده است. با یکبار خرید، و اختصاص روزانه تنها 30 دقیقه می توانید به دور از ترافیک و خستگی مسیر شروع به یادگیری زبان مورد نظر خود کنید. محتوای این پکیج ها به گونه ای می باشد که تمامی مهارت های زبانی شما به صورت همزمان تقویت می شود. همچنین به لطف آزمون ها و سوالاتی که در هر درس مطرح شده است شما آموخته های خود را مورد ارزیابی قرار خواهید داد و در نتیجه با سنجیدن و شناخت نقاط ضعف و قوت خود قادر خواهید بود که در این مسیر بهتر عمل کنید. علاوه بر این با عضویت در سایت من و زبان می توانید از شرایط و هدایای ویژه ای که برای اعضا این سایت مقرر می شود برخوردار شوید. پس وقت را از دست ندهید و همین الان از این سایت دیدن کنید.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید

  • آنیتا

    زبان چینی با اینکه از همه زبان ها سخت تره ولی به نظرم میشه اون رو با نوشتار سخت و عجیب و غریبش یاد گرفت، ولی فرانسه رو هرگز!

    پاسخ