برای مهاجرت به کبک یادگیری زبان فرانسه الزامیست

یادگیری زبان فرانسه و مهاجرت

یادگیری زبان فرانسه و مهاجرت | همان طور که می دانید مهاجرت فرآیندی است که اگر بدون کمک یک وکیل و مشاور مهاجرتی انجام شود، با مشکل روبرو خواهد شد. از این جهت که مهاجرت یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی هر شخصی است، سالانه افراد زیادی برای برای مهاجرت به کانادا و دیگر کشور های صنعتی، به منظور داشتن زندگی بهتر و به دست آوردن فرصت های تحصیلی یا کاری، تلاش می کنند. یکی از کشورهایی که این روزها مورد توجه مهاجران زیادی نیز قرار گرفته، کانادا می باشد. اگر فردی متقاضی مهاجرت به کانادا باشد و استان کبک را برای زندگی، کار یا تحصیل انتخاب کرده باشد، بهتر است بداند که به تنهایی ممکن نیست بتواند در این راه موفق شود. استان کبک یکی از مناطق زیبای کاناداست که زبان مردم آن، فرانسه می باشد. از این رو، علاقه مندان برای مهاجرت به کبک بایستی نسبت به آموزش زبان فرانسه اقدام کنند زیرا امری الزامی می باشد و فرصت های شغلی بیشتری برای افراد دو زبانه در این ایالت، پیش می آید. علاوه بر این، متقاضیان یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت به کبک، باید نیم ‌نگاهی به فرهنگ و آداب و رسوم مردم کبک بیندازند و نسبت به فراگیری این زبان شیرین و عاشقانه اقدام کنند. کارشناسان من و زبان در این مقاله قصد دارند زبان رایج در ایالت کبک کانادا را بررسی کنند و راه های آموزش، تسلط و فرصت های مهاجرتی را با شما درمیان بگذارند. پس اگر مشتاق مهاجرت به ایالت کبک هستید، بهتر است جهت آشنایی بیشتر با این استان و زبان رایج در آن، این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

استان کبک را بیشتر بشناسید

ایالت کبک یکی از بزرگ ترین استان های کشور کانادا می باشد. جالب است بدانید که این استان به گونه ای پهناور است که بزرگ ترین شهر کانادا، یعنی مونترال را در خود جای داده است. زبان مردم کبک فرانسه است و مردم این شهر به میزان زیادی به زبان و میراث فرانسوی خود توجه کرده و به آن افتخار می کنند. همان طور که متوجه شدید برای مهاجرت به کبک یادگیری زبان فرانسه الزامیست و دولت کانادا نیز قوانین سخت گیرانه ای را جهت حفظ کردن زبان فرانسه، در نظر گرفته است. بهتر است بدانید که تقریبا 83 درصد از مردم کبک به زبان فرانسه مسلط هستند و 7 درصد دیگر نیز به زبان انگلیسی صحبت می کنند که اکثر انگلیسی زبانان در شهر مونترال متمرکز هستند. بنابراین به این نتیجه می رسیم که برای مهاجرت به کانادا، تسلط به هر دو زبان فرانسه و انگلیسی ضروری است، اما درصد بیشتری از مردم استان کبک به زبان فرانسه سخن می گویند. شاید فرآیند مهاجرت امری طولانی باشد و به فرد اجازه ندهد که زمان کافی برای شرکت در کلاس های حضوری زبان فرانسه را داشته باشد، از این جهت به زبان آموزان توصیه می شود تا از وب سایت های آموزش آنلاین زبان فرانسه بهره گیری کنند. زیرا این منابع آموزشی، توسط افراد متخصص و کارشناس فناوری اطلاعات و آموزش زبان تهیه شده است و نکات کاربردی و مورد نیاز جامعه را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. یکی از این سایت ها، من و زبان است که علاقه مندان می توانند در آن ثبت نام کنند و خیلی راحت به یادگیری لغت و نکات دستوری به صورت کاربردی بپردازند. من و زبان تمامی امکانات یک منبع آموزشی کامل را در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

یادگیری زبان فرانسه و مهاجرت
یادگیری زبان فرانسه در کبک

یکی از مهم ترین کارهایی که فرد برای مهاجرت به کبک می تواند انجام دهد، یادگیری زبان فرانسه است. بر اساس گفته متخصصان آموزش زبان، فراگیری زبان دوم در کنار زبان مادری، بسیار تاثیر گذار است. اینکه چه زبانی را انتخاب کنید و به یادگیری آن مشغول شوید، به هدف و مقصد مهاجرت تان بستگی دارد. با وجود اینکه زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی انتخاب شده است ولی زبان فرانسه نیز به نام یکی از مهم ترین زبان های زنده دنیا شناخته می شود. به جز کشور فرانسه نیز برخی از مردمان دیگر در سراسر جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند که یکی از این کشور ها کانادا می باشد. افراد علاقه مند به مهاجرت به کانادا بهتر است به دو زبان انگلیسی و فرانسه مسلط باشند و شانس خود را در پذیرش و اخذ ویزای این کشور، افزایش دهند. به همین دلیل است که کشور کانادا و استان کبک به پایگاه مهمی برای فرانسوی زبانان جهان تبدیل شده است و همین موضوع باعث شده است تا آموزش زبان فرانسه برای مهاجرت به کبک، الزامی و ضروری شود.

تاثیر یادگیری زبان فرانسه برای پیدا کردن کار در کانادا

جالب است بدانید که مسلط بودن به زبان فرانسه و انگلیسی، نکته مهمی است که فرصت های شغلی بسیاری را برای علاقه مندان فراهم می کند. این یک حقیقت است که دو زبانه بودن در کانادا، او را برای استخدام شدن در اولویت قرار می دهد و باعث افزایش حقوق نیز می شود، زیرا تعداد کمتری از افراد هستند که به هر دو زبان مسلط باشند. تفاوت اینجا مشخص می شود که درآمد یک کارمند مسلط به زبان فرانسه و انگلیسی، هفت درصد بیشتر از یک کارمند معمولی می باشد. همان طور که ذکر شد، 83 درصد از مردم کبک به زبان فرانسه مسلط هستند و به زبان خود نیز افتخار می کنند. بسیاری از شرکت های استان کبک، ترجیح می دهند افرادی را استخدام کنند که نسبت به یادگیری زبان فرانسه اقدام کرده باشند. علاوه بر این فرصت های شغلی بسیاری به وجود می آید که تنها با آموزش زبان فرانسه می توانید یه آن ها دست پیدا کنید. از جمله این مشاغل می توان به مترجم، ویراستار، مدیر فروش، معلم زبان فرانسه، راهنمای تور، مهمان دار هواپیما و مسئول پذیرش هتل اشاره کرد. البته تنها با تسلط به زبان فرانسه، بلکه مسلط بودن به زبان انگلیسی نیز امکان پیدا کردن کار در کانادا را برای فرد فراهم می آورد. پس اگر فردی علاقه مند به این زبان هستید، توصیه می شود تا از وب سایت های آموزش آنلاین زبان فرانسه استفاده کنید و مهاجرت به کبک را برای خود آسان کنید.

یادگیری زبان فرانسه و مهاجرت
بهترین روش یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت به کبک

ممکن است فردی باشید که آرزوی صحبت کردن به زبان فرانسه را داشته باشید و فرصت شرکت در دوره های حضوری را نداشته باشید. از این رو، بسته های یادگیری آنلاین زبان فرانسه من و زبان می تواند کمک کنند باشد و کلیه دانش این زبان را از صفر تا صد در اختیار زبان آموز قرار دهد. در این قسمت به بررسی راه هایی می پردازیم که به یادگیری زبان فرانسه سرعت می دهد و این مسیر سخت را برای زبان آموز راحت می کند.

  • خواندن متون زبان فرانسوی ( رویکرد ترجمه)

    خواندن متون فرانسه در سطح های پیشرفته، ایده خوبی برای بهبود مهارت خواندن است. ولی این روش فقط در سطح های بالا کمک کننده است. بهتر است در ابتدای آموزش زبان فرانسه از متون ساده استفاده شود تا انگیزه زبان آموز کاهش داده نشود. یکی از مزایای این روش این است که هنگامی که دارای دانشی پایه در زبان فرانسه هستید، روشی عالی برای گسترش واژگان را دنبال می کنید. رویکرد استفاده از ترجمه مقرون به صرفه است و می تواند علاوه بر داشتن نتایجی خوب، وقت و انرژی را سرمایه گذاری کند. درست است که این روش مقرون به صرفه است ولی مهارت های دیگر آموزشی مانند صحبت کردن، گوش دادن و نوشتن را بهبود نمی بخشد. پس بهتر است اصولی درست در استفاده متون در نظر گرفته شود، برای مثال از کتاب های صوتی برای بهبود مهارت گوش کردن، از دقت کردن به اصول نگارشی برای بهبود مهارت نوشتن و ترکیبی از این دو برای مهارت صحبت کردن و افزایش اعتماد به نفس، بهره گیری شود.

  • کلاس های فرانسه (رویکرد ارتباطی)

    استفاده از رویکرد ارتباطی، یکی از اصولی است که ازکودکی با آن سرو کار داریم. منظور از رویکرد ارتباطی، شرکت در کلاس های حضوری می باشد که شامل معلمی است که در جلو کلاس ایستاده و به گروهی از زبان آموزان آموزش می دهد. در این صورت اعتماد به نفس فرد افزایش پیدا می کند، فن بیان فرد در کلاس های حضوری بهبود می یابد و عملکرد زبان آموز در مهارت های گفتاری بهتر می شود. آموزش زبان فرانسه نیز در برخی از موسسات انجام می شود. بنابراین بهتر است قبل از مهاجرت به کبک به یادگیری زبان فرانسه مشغول شوید و هرگز و به هیچ عنوان در فراگیری زبان فرانسه و یا زبان انگلیسی عجله نکنید و سعی کنید هر روز زبان مورد نظر خود را تمرین کنید، چرا که زبان خیلی زود بدون تمرین فراموش می شود.

  • آموزش آنلاین زبان فرانسه (رویکرد مبتنی بر واژگان و دستور زبان به صورت مجازی)

    اگر قصد مهاجرت دارید یا از هزینه های کلاس و رفت آمد خسته شده اید، یادگیری به شیوه آنلاین راه حل شماست. اگر به دنبال خروج از کشور و مهاجرت به کبک در کانادا هستید، همان طور که می دانید اولین شرط آن تسلط به زبان فرانسه است. افرادی که دارای مدارک زبانی معتبر هستند می توانند به راحتی فرآیند مهاجرت را سپری کنند. ممکن است شما یا بسیاری از اطرافیان تان از رفتن به کلاس های بی نتیجه زبان و هزینه هایش به سطوح آمده باشید. اما همه این موارد با یادگیری آنلاین زبان فرانسه مدیریت خواهد شد. با یادگیری اصطلاحات کاربردی برای شرایط خاص و نکات گرامری و لغوی مختلف، می توانید در کبک کانادا و دیگر کشور های فرانسوی زبان به راحتی زندگی کنید و تحت هیچ شرایطی دچار مشکل نشوید. اینترنت مکانی است که می ‌‌تواند به عنوان ابزاری مفید برای آموزش آنلاین ربان فرانسه در دسترس همگان باشد. در واقع وجود بستر اینترنت موردی است که نمی توان آن را انکار کرد و تاثیر فوق العاده آن بر یادگیری زبان را نادیده گرفت. البته امروزه وب سایت های بسیاری برای آموزش آنلاین زبان وجود دارند و فقط به دنبال افزایش درآمد هستند و همچنین مطالب بروز و کاربردی را در اختیار کاربر قرار نمی دهند، از این جهت باید در انتخاب ابزار یادگیری زبان فرانسه کوشا بود و بهترین ابزار را انتخاب نمود. وب سایت من و زبان یکی از بهترین سایت های آموزش زبان است که به عنوان منبعی ارزشمند از آن یاد می شود.

یادگیری زبان فرانسه و مهاجرت
همان طور که در مقاله گفته شد، برخی از افراد زمان کافی برای رفتن به کلاس های حضوری ندارند، از این رو می توانند از وب سایت های یادگیری آنلاین زبان فرانسه استفاده کنند. وب سایت من و زبان با طراحی خاص خود، علاوه بر آموزش لغت، گرامر، اصطلاحات و به تقویت مهارت های خواندن و مکالمه تان نیز کمک ویژه ای می کند و شما می توانید به عنوان یک منبع آنلاین آموزش زبان فرانسه یا هر زبان دیگری که علاقه دارید، از آن بهره مند شوید. حال که به نکات مهمی را در یادگیری زبان فرانسه پرداخته شد، آموزش زبان را با سایت من و زبان را امتحان کنید. در مقاله ی بعدی نکات دیگری را دنبال خواهید کرد، پس تا موارد کاربردی با ما باشید تا خیلی سریع و راحت به زبان فرانسه مسلط شوید زیرا باید بدانید که برای مهاجرت به کبک یادگیری زبان فرانسه الزامیست.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید