برای یادگیری زبان دنیای رزمی عجله کنید

برای یادگیری زبان دنیای رزمی عجله کنید

برای یادگیری زبان دنیای رزمی عجله کنید | شاید به این فکر کنید که مگر کسی زبان چینی هم یاد می گیرد؟ وقتی سرمان را به هر سو می چرخانیم و یک اثر از آثار چینی ها می بینیم، چرا نباید به فکر یادگیری زبان شان باشیم؟ بله، این روز ها که چین در حال تسخیر جهان است، لازم است که با زبان چینی هم آشنایی داشته باشیم. زبان چینی ممکن است تبدیل به زبان اقتصاد جهانی شود. همه می دانیم که چین چقدر در تلاش است تا خود را ابر قدرت جهان کند. جالب است بدانید که اولویت اصلی امریکایی ها برای یادگیری زبان دوم، همین زبان چینی است.
ایران هم به خاطر روابطی که با چین دارد، روز به روز بیشتر به افرادی که به زبان مردم این سرزمین آگاه باشند نیاز دارد. ایران در حال حاضر ده ها پروژه مختلف در حوزه های مختلف با چین دارد که از میان می توانیم به پروژه های کارخانه فولاد، آلومینیوم و راه سازی اشاره کنیم. کشورمان ایران تا کنون چنین سطح روابط تجاری با هیچ کشوری نداشته است. از طرفی کشور چین و رفت و آمد به آن برای بسیاری از ایرانی ها تبدیل به یک فرصت مطلوب برای داد و ستد و کسب و کار شده است. علاوه بر این کشور چین به عنوان یکی از رازآلود ترین کشور ها مقصد گردشگری بسیاری از توریست ها در سراسر جهان هم می باشد. بنا به این دلایل یادگیری زبان چینی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.
حالا اگر شما حتی عاشق ورزش های رزمی هم باشید، باز خواهید دید که رد پای چینی ها در این حوزه هم پررنگ است. ورزش های رزمی که ریشه شان در چین است، در همه جای دنیا طرفدار دارند، که اگر بخواهید در این رشته های ورزشی موفق شوید، لازم است که درباره آن مطالعه کنید و برای این کار در نهایت نیاز به زبان چینی دارید، پس عجله کنید و یادگیری زبان چینی را شروع کنید. اما چطور؟ در ادامه با من همراه باشید تا بیشتر درباره روش های یادگیری زبان چینی با هم صحبت کنیم.

برای یادگیری زبان دنیای رزمی عجله کنید
برای یادگیری زبان دنیای رزمی عجله کنید

تجربه یادگیری زبان چینی با من و زبان

من و زبان به عنوان اولین وب سایت آموزش زبان به زبان فارسی، اقدام به کاری بزرگ کرده است و در همین راستا شش زبان زنده دنیا را در محیطی کاملا مجازی و آنلاین و یک بستر سرگرم کننده و جذاب آموزش می دهد. زبان چینی یکی از دوره های آموزشی پر طرفدار در من و زبان است که یادگیری زبان چینی را به امری ساده و جالب تبدیل کرده است. همه ما تا درباره آموزش زبان چینی فکر می کنیم، یاد آن خط نوشتاری عجیب و غریب زبان چینی می افتیم که بیشتر شبیه به نقاشی هستند تا خط. بعد پیش خودمان فکر می کنیم مگر می شود این زبان سخت و پیچیده را یاد گرفت؟

بله! در من و زبان شما تجربه بسیار متفاوتی از یادگیری زبان چینی را خواهید داشت. آموزش آنلاین زبان چینی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در هر مکان و هر زمانی که بودید بتوانید یادگیری این زبان جالب را شروع کنید. با من و زبان دیگر محدودیت های کلاس های حضوری را ندارید، دیگر لازم نیست دقایق طولانی را در راه باشید تا به کلاس برسید، دیگر لازم نیست خودتان را با سرعت کلاس و همکلاسی های تان وفق دهید، دیگر لازم نیست ساعت ها به دنبال کتاب ها و منابع آموزش چینی باشید و از همه مهم تر دیگر لازم نیست هزینه های هنگفتی برای یادگیری زبان چینی بکنید.

برای یادگیری زبان دنیای رزمی عجله کنید
برای یادگیری زبان دنیای رزمی عجله کنید

یادگیری آنلاین زبان چینی تمام این محدودیت ها را برای شما رفع می کند و شما با یک رویکرد آموزشی جدید شروع به یادگیری یکی از سخت ترین و چالش بر انگیز ترین زبان ها می کنید. در من و زبان تمامی آموزش های زبان چینی همراه با فایل های صوتی و تصویری می باشند و تمامی گرامر و دستور زبان ها به زبان شیرین فارسی عنوان شده اند و این قواعد آن قدر در تمرین های مختلف تکرار می شوند تا به خوبی در ذهن شما نهادینه شوند. به جرات می توان گفت این حجم از مزایا را در هیچ سایت فارسی زبان دیگری نمی توانید پیدا کنید.

چینی ها برای راحتی خودشان و البته فراگیرانی که به دنبال یادگیری زبان چینی بودند، خط نوشتاری عجیب و غریب شان را به سیستم نگارشی جدید تغییر دادند. پس در این سیستم جدید دیگر خبری از آن شکل های سخت و پیچیده و نا مفهوم نیست. سیستم نگارشی جدید زبان چینی که پین یین نام دارد، از حروف لاتین استفاده می کند و این موضوع باعث شده است یادگیری زبان چینی خیلی راحت تر از قبل شود. خوشبختانه من و زبان نیز از این سیستم نگارشی جدید استفاده کرده است و کار را برای تان حسابی راحت کرده. تنها کافی است قبل از شروع آموزش ها، کیبورد زبان چینی را روی کامپیوتر خود نصب کنید و با آموزش های ما همراه شوید.

برای یادگیری زبان دنیای رزمی عجله کنید
برای یادگیری زبان دنیای رزمی عجله کنید

بیان چند نکته جالب درباره چین و زبان چینی

در امریکا با اینکه حدود 96 درصد مردم زبان مادری شان انگلیسی است، زبانی که در مدارس، مهدکودک ها و دانشگاه ها آموزش داده می شود، زبان چینی است.

شاید به این دلیل است که امریکا به خوبی حس کرده است، اگر زبان چینی ها را یاد نگیرد، مجبور است جایگاه خود را به چینی ها بدهد! در زمان ریاست جمهوری جورج بوش، این رئیس جمهور تدریس زبان چینی را الزامی کرد. علاوه بر این بسیاری از کالاهایی که از کشور چین به تمام دنیا صادر می شوند دارای دستورالعمل های چینی هستند.

چینی ها خیلی کم رو به یادگیری زبان انگلیسی می آورند. جالب تر اینکه امریکایی ها حاضر هستند با حقوق و درآمد های خیلی پایین در چین کار کنند اما در عوض بتوانند زبان چینی را یاد بگیرند. از نظر مدیر گروه دانشگاه آکسفورد، زبان چینی یکی از مفید ترین زبان ها برای آینده بشریت است. آیا هنوز هم برای یادگیری زبان چینی شک دارید؟ این توصیه را از من و زبان داشته باشید: با یادگیری زبان چینی آینده و موفقیت در دستان شما است. پس درنگ نکنید و تجربه یادگیری این زبان را با من و زبان به شیوه ای کاملا متفاوت داشته باشید.

کشور چین که بزرگترین صادر کننده کالا در جهان است، رتبه دوم را در امر واردات به خود اختصاص داده است با این توضیحات، جالب است بدانید هنوز هم سی و پنج میلیون نفر در چین در غار زندگی می کنند و حدود هفتصد میلیون نفر آب آلوده مصرف می کنند. از عجایب این کشور هرچه بگوییم کم گفته ایم. حتما می دانید که در کشور چین مردان به این راحتی ها نمی توانند برای خود همسری پیدا کنند که بیشتر به دلیل عدم تعادل میان جمعیت مذکر و مونث است. چرا که بسیاری از زنان فرزندان دختر خود را در دوران بارداری سقط می کنند.

اگر می خواهید بیشتر درباره چین بدانید، لازم است که مطالعه بیشتری درباره آن داشته باشید و برای مطالعه هم نیازمند یادگیری زبان چینی هستید. در ضمن با سفر به کشور چین امکان تماشای عجیب ترین ها را خواهید داشت که سال ها می توانید از آن به عنوان یکی از بهترین خاطرات تان استفاده کنید. همه این ها منوط به این است که یادگیری زبان چینی را جدی بگیرید و در برنامه های پیشرفت فردی خود قرار دهید. اهمیت چین و زبان چینی در جهان دیگر بر هیچ کسی پوشیده نیست و به همین دلیل اگر می خواهید در آینده سرتان بی کلاه نماند باید این زبان را فرا گیرید.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید