تسلط به ایتالیایی با من و زبان

تسلط به ایتالیایی با من و زبان

تسلط به ایتالیایی با من و زبان | یادگیری زبان ایتالیایی یکی از آن زبان های جذاب و خاصی می باشد که برخی از زبان آموز ها علاقه مند به آن می باشند. اما شاید همه نتوانند در این راه موفق شوند. شما فکر می کنید علت چیست؟ دلایل زیادی می تواند منجر به شکست و عدم موفقیت در یادگیری زبان ایتالیایی شود، از جمله انتخاب کلاس و محتوای نا مناسب، نداشتن تمرین کافی، عدم دسترسی به منابع مرتبط و به روز و موارد دیگر. اما ما امروز در این مقاله قصد داریم شما را مطمئن کنیم که با وب سایت من و زبان می توانید به هرآنچه در زبان ایتالیایی می خواهید برسید.
قبل از آن اجازه دهید کمی درباره این صحبت کنیم که چطور می توانید روند یادگیری زبان ایتالیایی را برای خود ساده تر کنید؟ اینکه هم اکنون در وب سایت ما حضور دارید، نشان از علاقه شما به زبان های خارجی و خصوصا ایتالیایی است و البته این موضوع باعث خوشحالی ماست. چرا که رسالت من و زبان ترغیب و تشویق افراد به زبان آموزی است تا به کمک آن بتوانند دنیا و ارتباطات خود را دگرگون سازند. اگر می خواهید درباره دوره آموزش آنلاین زبان ایتالیایی من و زبان بیشتر بدانید و یا به دنبال یک راه ساده برای آموزش زبان ایتالیایی هستید، درست آمده اید! من و زبان کلاس غیر حضوری و پل شما به سوی موفقیت در زبان ایتالیایی است.

تسلط به ایتالیایی با من و زبان

نکاتی برای ساده سازی روند یادگیری زبان ایتالیایی

یادگیری هر زبانی می تواند برای فرد کمی چالش برانگیز باشد. اما اصلا جای نگرانی نیست اگر انگیزه قوی برای یادگیری زبان ایتالیایی داشته باشید می توانید با تمرین و پشتکار به هدف خود در کوتاه ترین زمان ممکن دست پیدا کنید. فراموش نکنید که اولین گام برای موفقیت در هر موضوعی داشتن هدفی روشن و شفاف در ذهن است. پس همین الان برای خود یک هدف مشخصی از یادگیری زبان ایتالیایی در ذهن تان ترسیم کنید و با در نظر گرفتن آن هدف ادامه این مقاله را بخوانید و در انتها هرچه سریع تر یادگیری این زبان را با من و زبان شروع کنید.
اجازه ندهید بین تعیین هدف برای زبان ایتالیایی و البته شروع این فرایند فاصله افتد. زیرا همین موضوع ممکن است باعث شود شما انگیزه تان را از دست بدهید. وقتی با انگیزه شروع به یادگیری ایتالیایی کنید ذهن تان با تمرکز و انرژی بیشتری تمایل به دریافت اطلاعات و آموزش های جدید دارد. پس اولین نکته در ساده سازی یادگیری زبان ایتالیایی تعیین هدف و انگیزه قوی می باشد. اما در ادامه چه؟
بعد از هدف گذاری مهمترین و تاثیرگذارترین کاری که باید انجام دهید، انتخاب دوره و کلاس مناسب یادگیری زبان ایتالیایی می باشد. اگر در این انتخاب دچار اشتباه شوید، تنها وقت و هزینه خود را هدر داده اید که البته هر دو برای هر کسی ارزشمند هستند. ما امروز اینجاییم تا شما را در انتخاب بهترین دوره زبان ایتالیایی راهنمایی کنیم. اما قبل ازاینکه به سراغ بیان ویژگی های یک دوره مناسب برویم، اجازه دهید، دیگر گام های ساده سازی روند یادیگیری زبان ایتالیایی را بیان کنیم.
گام بعدی بعد از انتخاب بهترین دوره آموزشی، داشتن برنامه آموزشی مدون و مشخصی است. یعنی شما باید شفاف و واضح بدانید چه چیزی را می خواهنید ابتدا بیاموزید و چه مطالبی را می توانید به تعویق بیاندازید. به طور کلی در فرایند یادگیری زبان باید به موضوعات مختلفی فکر کنید و قبل از این که این موضوعات چالش برانگیز شوند برای آن ها برنامه داشته باشید. برای اینکه یک برنامه خوبی داشته باشید باید مراحل زیر را طی کنید:

 • انگیزه خود را از یادگیری زبان ایتالیایی مشخص کنید
  همانطور که در بالاتر هم گفتیم تا انگیزه ای قوی از یادگیری زبان نداشته باشید، نمی توانید قدم در این راه بگذارید. پس با فکر پیش بروید و هدف خود را از یادگیری ایتالیایی مشخص کنید. مثلا این اهداف می تواند توانایی صحبت کردن به ایتالیایی، سفر به این کشور برای تفریح و یا تحصیل و یا مشاهده فیلم های ایتالیایی به زبان اصلی باشد.
 • عبارت ها و کلمات کلیدی و کاربردی را ابتدا یاد بگیرید
  برای اینکه اعتماد به نفس تان در فرایند یادگیری زبان ایتالیایی افزایش پیدا کند می تواند از عبارت های ساده و در عین حال کاربردی شروع کنید. مثلا می توانید با یک مکالمه ساده سلام و احوال پرسی، آموزش ایتالیایی را شروع کنید و خیلی زود از این عبارت ها در مکالمات خود استفاده کنید تا اعتماد به نفس تان نیز در صحبت کردن به زبان ایتالیایی افزایش پیدا کند.
 • جزئیات را فراموش نکنید (اجزای جمله، قواعد دستوری، تلفظ و …)
  برخی فکر می کنند گرامر و قواعد دستوری از چالش برانگیزترین بخش های یادگیری زبان ایتالیایی و یا هر زبان دیگری است. اما فراموش نکنید اگر ساده به این موضوع نگاه کنید، ساده هم می گذرد، ضمن اینکه قواعد دستوری این زبان ارزش و اهمیت زیادی در تسریع یادگیری شما دارد. تلفظ هم بیش از آنچه فکرش را کنید مهم است. زمانی که می خواهید با یک ایتالیایی سر صحبت را باز کنید، هیچ چیز بدتر از داشتن تلفظ اشتباه نیست.
 • از زبان ایتالیایی در عمل استفاده کنید
  بعد از این مراحل وقت استفاده از آموخته های تان می باشد. هرآنچه در این زبان آموخته اید را در عمل به کار بگیرید. تا وقتی به این زبان صحبت نکنید، متوجه اشتباهات تان نمی شوید. با پیدا کردن نقاط ضعف و اشتباهات می توانید در صدد رفع آن ها برآیید و رفته رفته خود را در ایتالیایی بهتر و بهتر کنید.

تسلط به ایتالیایی با من و زبان

آیا من و زبان می تواند تمام نیاز های آموزشی شما را در یادگیری ایتالیایی برآورده کند؟

بله! این افتخار ماست که با قاطعیت به این سوال پاسخ مثبت دهیم. در من و زبان شما می توانید با یادگیری آنلاین زبان ایتالیایی یک آموزش منحصر به فرد و ویژه داشته باشید. با گسترش استفاده از اینترنت و افزایش کاربران اینترنتی، رنگ و روی زبان آموزی و آموزش های حوزه زبان نیز تغییر کرده است و بیشتر از هر زمان دیگری از آموزش های آنلاین و مجازی استفاده می شود. در ابتدا سعی بر آن شد با استفاده از تماس های تصویری امکان برگزاری کلاس ها و کنفرانس های مجازی را فراهم کنند. این روش هنوز هم بسیار مرسوم است و مورد استقبال قرار می گیرد.
اما انسان از آنجایی که همیشه به دنبال بهبود کیفیت زندگی خود می باشد دست روی دست نمی گذارد و هر روز به فکر کشف موقعیت هایی برای راحت تر کردن کار هاست. یکی از کارهایی که متخصصین زبان در این زمینه انجام دادن، ارائه وب سایت های آموزشی آنلاینی بود که امکان استفاده از آموزش ها را در هر لحظه و هر مکانی برای زبان آموز ها فراهم می کرد. نکته ای که مهم است زبان آموزشی این وب سایت ها است که در بسیاری از موارد، انگلیسی است. شاید از آنجایی که زبان انگلیسی زبان رسمی دنیا شناخته می شود و تقریبا در هر کشوری دانش آموزان در مدارس و دانشگاه ها این زبان را فرا می گیرند، تصمیم بر آن شده است که آموزش ها هم به زبان انگلیسی باشد.
تا اینکه متخصصین من و زبان، با همت و تلاش هر روزه، توانسته اند یکی از اولین وب سایت های آموزش زبان آنلاین را به زبان شیرین فارسی راه اندازی کنند. این موضوع بسیار مورد استقبال زبان آموز های ایرانی قرار گرفته است. به گونه ای که ما مفتخریم در حال حاضر شش زبان زنده دنیا را به زبان فارسی و از پایه تا درجات عالی آموزش می دهیم. اما زبان فارسی تنها ویژگی مثبت من و زبان نیست که آن را تبدیل به یک دوره ایده آل در زبان ایتالیایی و یا هر زبان خارجی دیگر کرده است.
شما می توانید در حالی که در منزل هستید و برای خود چای ریخته اید و در کنار پنجره از آرامش منزل لذت می برید، با گوش دادن به فایل های صوتی و تصویری موجود در من و زبان می توانید خیلی ساده تر از آنچه که فکرش را می کنید، زبان ایتالیایی را فرا گیرید. آیا این ویژگی، منحصر به فرد نیست؟ قطعا هست، چرا که شما دیگر مجبور نیستید هر روز با صرف هزینه برای رفت و آمد به کلاس های حضوری در محیط رسمی آموزش ببینید. پس آموزش با من و زبان می تواند مزایای زیر را برای شما فراهم کند:

 • هزینه های کمتر
 • رفت و آمد کمتر
 • خودمختاری بیشتر
 • تنوع بیشتر در دروس و منابع
 • احساس راحتی بیشتر در روند آموزش
 • یادگیری در محیطی جذاب و سرگرم کننده
 • امکان تمرین و تکرار بیشتر تا هر چه می خواهید
 • آشنایی بیشتر با محیط های مجازی و استفاده از مزایای آن

با این مزایا با به شما این اطمینان را می دهیم که من و زبان می تواند گزینه خوبی برای تسلط به ایتالیایی با من و زبان باشد. جهت کسب اعتماد شما عزیزان، ما این امکان را نیز برای شما فراهم کرده ایم که دو روز تست دروس و آموزش ها را داشته باشید و در صورت عدم رضایت، وجه خود را پس گیرید. فراموش نکنید مبلغی که برای استفاده از این دوره پرداخت می کنید، در مقایسه با هزینه هایی که برای کلاس و رفت و آمد و خرید منابع آموزشی پرداخت می کنید، بسیار کمتر است.
این درحالی است که در من و زبان شما آموزش هایی را دریافت می کنید که کاملا به روز و مطابق با استاندارد های جهانی است و کاملا کاربردی می باشد. به صورتی که با شروع یادگیری ایتالیایی خیلی زود می توانید با یک ایتالیایی زبان در خصوص موضوعات کلی و متداول صحبت کنید. اما از مزیت موضوع بندی دروس در من و زبان هم نباید غافل شد. تنها کافی است بعد از خرید این دوره، یک نگاه کلی به دروس داشته باشید و با مطالعه موضوعات آن ها، دروسی را انتخاب کنید که جذابیت بیشتری برای شما دارند و یا در این برهه زمانی، مورد نیاز شما هستند.
با من و زبان تلفظ و لهجه ایتالیایی را خیلی روان و استاندارد یاد خواهید گرفت و قواعد دستوری را در بطن آموزش های جذاب صوتی و تصویری خواهید آموخت. همین موضوع باعث می شود ترس شما از گرامر کمتر شود. ضمن اینکه هر کجا لازم به توضیح درباره قواعد دستوری باشد، توضیحات به زبان شیرین و سلیس فارسی است. دقیقا همان چیزی که تمام زبان آموز ها به دنبال آن هستند. پس من و زبان معلم و مربی خصوصی شما در یادگیری زبان ایتالیایی است و هر لحظه و هر مکان همراه شما خواهد بود. قدرت آموزش در من و زبان در دست های شما است و این شما هستید که دروس، مدت زمان آموزش، موضوعات، زمان تمرین و زمان امتحان را انتخاب می کنید.
این همه مزایا در یک سیستم نوین آموزشی آنلاین ایرانی، افتخاری است که نصیب من و زبان شده است و به این امید که روزی تمام علاقه مندان به زبان های خارجی به اهداف خود در زمینه آموزش برسند، تلاش می کنیم روز به روز بهتر از قبل باشیم و بیشتر به فکر رفع نیاز های زبان آموزان عزیزمان باشیم.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید