آشنایی با روشهای جادویی یادگیری زبان ایتالیایی در مدت سه ماه

آشنایی با روشهای جادویی یادگیری زبان ایتالیایی در مدت سه ماه

آشنایی با روشهای جادویی یادگیری زبان ایتالیایی در مدت سه ماه | یادگیری زبان برای اغلب انسان ها همیشه یک چالش دلهره آور به نظر می رسد زیرا اگر کسی بتواند در این مسیر موفق شود، بدون شک به تمام اهداف خود خواهد رسید. بعضی از افراد هم هستند که از دوران کودکی در دوره های حضوری و ترمی زبانی شرکت کرده اند اما هنوز هم به آن توانایی که مد نظرشان بوده، دست نیافته اند. حال زمان آن رسیده که از دانش زبانی استفاده کنند اما به دلیل عدم توانایی، قادر به استفاده از آن نیستند.

شاید فکر کنید که اکثر مردم در سنین بزرگسالی یادگیری یک زبان جدید را سخت می پندارند و به دلیل مشکلاتی که در زندگی شان پدید می آید، آن را در نظر نمی گیرند. یا اینکه فکر می کنند اگر فردی در سنین کودکی نسبت به آموزش زبان جدید اقدام کند، به موفقیت های بیشتری خواهد رسید چرا که زمان بسیاری نسبت به بزرگسالان در اختیار دارد.

یکی از زبان هایی که در دنیای امروزی مورد توجه عده ای قرار گرفته، زبان ایتالیایی است. حال ممکن است سوالی ذهن تان را درگیر کند که چگونه می توان به یادگیری زبان ایتالیایی پرداخت که در ذهن بگنجد و مطالب آن در ذهن ماندگار شود. نکته دیگر که اغلب آن را در نظر می گیرند، مدت زمانی است که باید به آن پرداخته شود.

روشهای جادویی یادگیری زبان ایتالیایی
روشهای جادویی یادگیری زبان ایتالیایی

همان طور که گفته شد تعداد بی شماری از انسان ها به دلیل شلوغی و داشتن فعالیت های روزمره پربار قادر به شرکت در کلاس های ترمی زبان ایتالیایی نیستند، از این جهت به دنبال راهی هستند که بتوانند در مدت زمانی کوتاه آنچه مورد نیازشان است را فرا بگیرند یا اینکه به تسلط نسبی از این زبان برسند.

در این زمان است که یادگیری آنلاین زبان ایتالیایی به صورت چشمگیری قابل مشاهده بوده و مشکل این گروه از افراد را به راحتی حل کرده است. یکی از مکان هایی که به شکلی آنلاین در حال اجرای این طرح است، وب سایت من و زبان می باشد که به شیوه ای رسا و استاندارد، زبان ایتالیایی و چند زبان زنده دنیا را آموزش می دهد.

اهمیت آموزش زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی یکی از زبان هایی است که در گروه زبان های عاشقانه دنیا قرار می گیرد و توسط بیش از 90 میلیون نفر در سراسر جهان صحبت می شود. محبوبیت اصلی این زبان به دلیل وجود فرهنگ منحصر بفرد، معماری زیبا و تاریخ کهن روز به روز در حال افزایش است. البته توسعه علم به گونه ای شده که هر چه افراد مهارت های خود را گسترش دهند، باز هم کم است.

البته می توان گفت که امروزه زبان ایتالیایی به عنوان یک زبان رسمی در شهر واتیکان، سوئیس، سان مارینو و البته شهر های کشور ایتالیا مورد استفاده قرار می گیرد. جالب است بدانید که این بهره مندی تنها در اینجا خلاصه نمی شود چرا که این زبان همچنین در رومانی، کرواسی، اسلوونی و غیره به عنوان یک زبان اقلیت گفتاری شناسایی می گردد.

بدون شک اگر فردی باشید که تا به حال کلمه ای به زبان ایتالیایی به گوش تان نخورده، یادگیری آن می تواند برای تان سخت و حوصله بر باشد. اما اگر بتوانید به اهمیت آموزش آن پی ببرید، خواهید توانست از آن لذت کافی را ببرید. دشوار پنداشتن آن معمولا به دلیل سختی لهجه، عدم درک فرهنگ، عدم توانایی در فهمیدن کلمات و تفاوت های شخصیتی مختلف انسان ها می باشد که در مهاجرت و یادگیری هر زبانی ممکن است پیش بیاید. اما اگر آن شخص به زبان هایی همچون، پرتغالی، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی آشنا باشد یا به تسلط نسبی رسیده باشد، می تواند بدون هیچ مشکلی در آموزش زبان ایتالیایی قدم بگذارد و بدون شک مشکلات بر سر راه او روز به روز کمتر خواهد شد.

روشهای جادویی یادگیری زبان ایتالیایی
روشهای جادویی یادگیری زبان ایتالیایی

یکی دیگر از دلایلی که اهمیت آموزش زبان ایتالیایی بیش از قبل در نظر گرفته می شود، پیدا کردن شغل و سخت نبودن شرایط استخدام در شرکت های کشور ایتالیا است. همان طور که گفته شد با توجه به تقاضای بسیار و محبوبیت جهانی زبان ایتالیایی، تنها نود میلیون نفر در سطح جهان در حال صحبت کردن به این زبان هستند. به عبارت دیگر می توان اشاره کرد که اگر کسی قصد مهاجرت به ایتالیا یا کشور های ایتالیایی زبان داشته باشد، بدون هیچ مشکلی قادر خواهد بود تا به برقراری ارتباط بپردازد چرا که تعداد صحبت کنندگان به این زبان در حال افزایش هستند.

همچنین بهتر است به خاطر داشته باشید که ایتالیا دارای یک اقتصاد پر رونق است و به عنوان سومین کشور توسعه یافته در اروپا شناخته می شود. برند ها و مارک هایی که در جهان معروف هستند را می توان در ایتالیا پیدا کرد زیرا آن ها جزو تاثیر گذاران عرصه صنعت مد شناخته شده اند. از این جهت تاجران و افرادی که در این عرصه فعالیت می کنند باید نسبت به یادگیری زبان ایتالیایی اقدام کنند تا بتوانند به سرمایه خود بیفزایند. خبر خوب برای کسانی که زبان انگلیسی می دانند آن است که به دلیل شباهت های میان این زبان ها، یادگیری ایتالیایی آسان شده است. در این مسیر اعتماد به نفس افزایش خواهد یافت و فرد با عزت نفس کامل به آموزش مشغول خواهد شد.

روشهای جادویی یادگیری زبان ایتالیایی
روشهای جادویی یادگیری زبان ایتالیایی

روش های یادگیری زبان ایتالیایی در مدت سه ماه

شاید باورش سخت باشد اما اینکه فردی بتواند در مدت سه ماه به زبان ایتالیایی مسلط شود، امکان پذیر است چرا که دنیا روز به روز در حال تغییرات مثبت است، تکنولوژی نیز در حال پیشرفت و توسعه می باشد و بر همین اساس علوم جدید نیز گسترش می یابد. یادگیری زبان هم به تازگی در متد و روش های جدیدی تدریس می شود و هر یک از افراد بر اساس شرایط محیطی و توانایی ذاتی خود برای یادگیری زبان اقدام می کنند.

ممکن است فردی زمان کافی برای شرکت در دوره های حضوری و ترمی را داشته باشد اما شخصی دیگر به دلیل کار در محیطی یا تحصیل، نتواند زمانی را به آموزش زبانی همچون ایتالیایی اختصاص دهد. از طرفی اگر وی مسیر آموزشی را درست انتخاب کند و بدون اشتباه جلو برود، قادر خواهد بود تا در مدت سه ماه در زبان ایتالیایی به تسلط نسبی برسد. بدین منظور توصیه می شود تا این چند قدم را در آموزش زبان ایتالیایی بکاربگیرید.

  • قدم اول: قدم اول این است که شما ذهن خود را آماده یادگیری زبان ایتالیایی کنید و ذهنیت منفی را در ابتدای کار از خود دور کنید چرا که با افکار منفی نمی توان به هیچ هدفی رسید. لازم به ذکر است که داشتن هدف، ذهنیت و نگرش در یادگیری زبان ایتالیایی بسیار حیاتی است. سوالی که پیش می آید این است که در صورت عدم داشتن افکار مثبت، چگونه می توان از هر مرحله از تجربه یادگیری لذت برد. این همان چیزی است که شما به عنوان یک زبان آموز مبتدی تا انتهای کار باید رعایت کنید.
  • قدم دوم: بهتر است بدانید که بهبود مهارت صحبت کردن به زبان ایتالیایی باید در ابتدای کار صورت گیرد. شاید فکر کنید که چگونه می توان از همان ابتدا به این زبان سخن گفت. اما زمانی که فردی به انگلیسی یا فرانسه مسلط یا آشناست، آموزش زبان ایتالیایی برایش راحت تر می شود. لذا تنها کافی است حتی همان گرامر یا لغات ساده را در قالب جمله بکار برده شود.
  • قدم سوم: همان طور که در قدم دوم گفته شد، بهبود گرامر الزامی است چرا که فرد با دانستن این نکات قادر خواهد بود به زبان ایتالیایی مسلط شود و با چیدن عبارت های معنی دار کنار هم سخن بگوید. بنابراین مرور نکات گرامری در هر سطحی که هستید توصیه می شود.

 

 

  • قدم چهارم: همان طور که می دانید بدون کلمات هیچ زبان آموزی یا انسانی قادر به صحبت کردن نیست و در حقیقت کلمه ها سازنده اصلی زبان ها هستند. اگر فردی با این بخش آشنا نباشد، قادر نخواهد بود هیچ زبانی را فرا بگیرد. نکته ای که دانستن آن در این بخش خالی از لطف نیست، این است که کلمات با اینکه کوچک ترین واحد زبان هستند، اما از اهمیت بسیاری برخوردار می باشند.
  • قدم پنجم: بهره مندی از آموزش آنلاین زبان ایتالیایی و آموزش های نوین در دنیا در قدم پنجم قرار می گیرد. می توان گفت که برخی از وب سایت ها اطلاعات مهم و روش های استاندارد و کاربردی ویژه ای را در اختیار علاقه مندان به یادگیری آنلاین زبان ایتالیایی قرار می دهند. یکی از این وب سایت که به فرد کمک می کند تا در مدت سه ماه به این زبان مسلط شود، من و زبان است که برای آشنایی با آن تنها کافی است وارد سایت آن شوید.

با من و زبان در کمترین زمان ایتالیایی یاد بگیرید

یادگیری زبان ایتالیایی می تواند یکی از آرزو های شما باشد، اما سایت من و زبان با ارائه راه حل های مناسبی راه گشای شماست. این سایت روش های استاندارد و ویژه ای را در اختیار علاقه مندان و زبان آموزان قرار می دهد و آن ها قادر هستند در کمترین زمان به این زبان شیرین و دل نشین مسلط شوند. همچنین می توان اشاره کرد که این سایت در خصوص آموزش چندین زبان زنده دنیا مقالاتی را قرار می دهد که پیشنهاد می شود از آن ها استفاده شود.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید