زبان ایتالیایی برای معماری

زبان ایتالیایی برای معماری

زبان ایتالیایی برای معماری | برای معمار شدن باید ذوق هنری را با قوه تخیل ترکیب کنید و بتوانید با داشتن رو حیه کار تیمی به خلق یک اثر نو بپردازید. معماری از آن دست رشته هایی است که هنر را به صورت نمادین به تصویر می کشد و هر فرد با علاقه مندی به این هنر می تواند با پیگیری های لازم و پشتکار مضاعف به معماری حرفه ای تبدیل شود. هنر معماری قدمتی طولانی د ارد و از دیرباز مورد توجه هنر دوستان بوده است. یک مهندس معمار باید بتواند با ظرافت و زیبایی، استحکام و ماندگاری و علم و عمل سازه ای بی نظیر را به وجود بیاورد. معماری در هر کجای دنیا سبک و سیاق خاص خودش را دارد و سالانه افراد زیادی در این رشته فارغ التحصیل شده و به جمع بزرگ معماران جهان می پیوندند.
یک بنای خلق شده نه تنها نمایانگر هنرمعماران آن است، بلکه نشان دهنده فرهنگ، تاریخ و تمدن یک منطقه است. یکی از هنرهای هفتگانه معماری می باشد که باید برای آن از قدرت تجسم بالا، خلاقیت و نوآوری و بینش زیبایی شناختی برخوردار باشید. معماران نام آوری در سراسر دنیا وجود دارند که تا کنون آثار ارزشمندی را از خود بر جای گذاشته اند. یکی از کشورهایی که در شاخه معماری همواره در زمره فعالان بوده، ایتالیا می باشد. هنر و معماری به گونه ای در ایتالیا با هم عجین شده اند که بسیاری از علاقه مندان به هنر معماری برای ادامه تحصیل یا پرداختن به حرفه معماری به این کشور سفر می کنند. اگر شما نیز جزو علاقه مندان به هنر بی بدیل معماری هستید، خواندن این مقاله از من و زبان را تا انتها ادامه دهید.

 

تحصیل رشته معماری در ایتالیا

هر ساله متقاضیان تحصیل در رشته معماری به کشور ایتالیا می آیند و این کاملا طبیعی است که همگی آن ها باید به عنوان اولین و مهمترین شرط یادگیری زبان ایتالیا را آغاز کرده باشند. درست است که برخی از دانشگاه های ایتالیا در کنار زبان ایتالیایی، آموزش به زبان انگلیسی را نیز دارند ولی همواره بهترین و معتبرترین دانشگاه های این کشور به همان زبان بومی خودشان یعنی ایتالیایی مباحث را آموزش می دهند. بنابراین یادگیری زبان ایتالیایی جزو الزامات ادامه تحصیل در کشور ایتالیاست. ایتالیا به دلیل داشتن دانشگاه هایی همچون پلی تکنیک میلان و پلی تکنیک تورین جزو برترین کشورهای آموزش دهنده رشته معماری در دنیا است.
همانطور که گفتیم اولین گام برای ادامه تحصیل در ایتالیا و در رشته معماری، یادگیری زبان ایتالیایی است. پس از اینکه یادگیری زبان ایتالیایی شما به پایان رسید باید به فکر جمع آوری مدارک دیگر برای مهاجرت تحصیلی باشید. برخی از افراد تصور می کنند که تحصیل در رشته معماری ساده است و تنها به دلیل اینکه حس می کنند استعداد دارند یا نمراتشان خوب است می توانند معمار خوبی نیز باشند. اما باید بدانید که معماری فراتر از این هاست و باید با ادغام علم هندسه و هنر بتوانید حرفی برای گفتن در این عرصه داشته باشید.

 

زبان ایتالیایی برای معماری
زبان ایتالیایی برای معماری

یادگیری زبان ایتالیایی چه مزایایی برای تحصیل رشته معماری در ایتالیا دارد؟

یک فرد معمار باید بتواند به صورت آزادانه خلاقیت هایش را بروز دهند و در ساخت سازه هایش از آن ها استفاده نماید. با تحصیل رشته معماری در ایتالیا متوجه می شوید که این کشور چه بناهای زیبایی را از نظر معماری در خود جای داده است. اگر در راستای تحصیل در ایتالیا، یادگیری زبان ایتالیایی را نیر در پیش گرفته باشید می توانید از لحظه ورود به ایتالیا تا پایان دوره تحصیلی خود در هر زمینه ای آسوده باشید. به عنوان مثال یادگیری زبان ایتالیایی به شما کمک می کند تا در هر دانشگاه ایتالیا که می خواهید به تحصیل بپردازید.
یادگیری زبان ایتالیایی باعث می شود که خیلی سریع و آسان بتوانید با سایر دانشجویان دانشگاه ارتباط برقرار نموده و دوستانی جدید پیدا کنید. همچنین گرفتن دروس و انتخاب واحد ها با یادگیری زبان ایتالیایی راحت تر صورت می گیرد. افراد ایتالیا با بومی زبان ها بهتر رابطه برقرار می کنند و خارج از دانشگاه می توانید به تعامل با آن ها بپردازید. یادگیری زبان ایتالیایی می تواند کمک کند که همه مکان هایی که در این کشور با معماری ویژه ای ساخته شده اند را مورد بررسی قرار داده و درباره چگونگی ساخت، تاریخچه، مصالح بکار رفته در آن و سازندگانشان آشنا شوید.
همچنین یادگیری زبان ایتالیایی این امکان را در اختیار شما می گذارد که بتوانید رفرنس ها و منابع ایالیایی زبان را در شاخه معماری پیدا کرده و مطالعه نمایید. از طرفی سبک های منحصر به فرد معماری ایتالیایی را می توانید با یادگیری زبان ایتالیایی دنبال کنید و آن ها را با معماری ایرانی تلفیق کنید.

 

فرصت های شغلی معماری در ایتالیا را از دست ندهید

اولین چیزی که باید در انتخاب رشته به آن توجه شود، فرصت های شغلی موجود در آن رشته است. این موضوع برای رشته معماری نیز صدق می کند و باید قبل از ورود به رشته معماری بررسی کنیم و ببینیم که آیا فرصت شغلی مناسب با این رشته در جامعه ی کنونی وجود دارد یا خیر. خوشبختانه رشته معماری از آن دست رشته هایی می باشد که همیشه برای آن موقعیت های جدید وجود دارد. هر چند سال یکبار سبک های جدید و ایده های نوین پا به میدان گذاشته و تحولاتی را در ساخت سازه ها به ارمغان می آورند. از آنجایی که معماران با ساخت املاک، سازه هایی همچون پل ها و برج ها و طرح های ساخت و ساز محیطی سر و کار دارند، فضا برای کاروجود دارد و باید بهترین شرایط را برای آینده شغلی خود جستجو کرد. اگر در کشورمان ایران شغل ایده آلتان را در زمینه معماری نیافتید، خوب است که سری به ایتالیا بزنید. ایتالیا دانشگاه های معتبری دارد و بعد از اتمام تحصیلات فارغ التحصیلان می توانند به بازار کار معماری این کشور وارد شوند. فراموش نکنید که معماری تنها محدود به ساختن بناها نیست و ترمیم و بازسازی و ایده دهی نیز اجزای آن هستند. بسیاری از افراد با رویای اشتغال در شاخه معماری هر ساله به ایتالیا مهاجرت می کنند. یکی از الزامات کار در ایتالیا یادگیری زبان ایتالیایی است. همچنین اگر قصد شما اشتغال در ایتالیا باشد نیز باید یادگیری زبان ایتالیایی را پشت سر بگذارید. اغلب کارفرمایان این کشور ترجیح می دهند با نیروهایی کار کنند که یادگیری زبان ایتالیایی را گذرانده باشند.

اگر نسبت به یادگیری زبان ایتالیایی اقدام کرده باشید می توانید به جستجوی فرصت های شغلی مناسب در حیطه معماری این کشور بپردازید. قطعا گزینه های زیادی برای اشتغال شما وجود دارند که یادگیری زبان ایتالیایی تکمیل کننده آن هاست. ذکر این نکته الزامیست که اغلب دانشگاه های مهم کشور ایتالیا برای تحصیل و پذیرش دانشجویان امتحانات و آزمون های ورودی شان را به زبان ایتالیایی برگزار می کنند. بنابراین با گذراندن دوره یادگیری زبان ایتالیایی این شانس را از خود نگیرید و فرصت های شغلی مناسب را بدست آورید.

 

زبان ایتالیایی برای معماری
زبان ایتالیایی برای معماری

مهاجرت به ایتالیا و یادگیری زبان ایتالیایی

عده بسیار زیادی از افراد با هدف بهبود سطح کیفی زندگی و کارشان تصمیم می گیرند که به ایتالیا مهاجرت کنند. ایتالیا از جمله کشورهایی است که بازار کار خوب و با پتانسیل بالا دارد. ایتالیا فرصت های شغلی خوب و متعددی را برای متقاضیان رشته معماری فراهم کرده است. اما به عنوان اولین گام در ورود به بازار کار این کشور خوب است که نخست نسبت به یادگیری زبان ایتالیایی اهتمام ورزید. یادگیری زبان ایتالیایی در زمان اخذ اقامت ایتالیا و مهاجرت به این کشور یک امتیاز بزرگ محسوب می شود. شما با یادگیری زبان ایتالیایی همه روال ها و شروط مهاجرتی را به راحتی یکی پس از دیگری پشت سر خواهید گذاشت و این نکته قابل تاملی می باشد.

 

یادگیری زبان ایتالیایی چگونه امکان پذیر است؟

احتمالا تا به حال تجربه شرکت در کلاس های حضوری زبان های خارجی را داشته اید. در این گونه کلاس ها وقت آموزش محدود است و ممکن است زبان آموز نیاز به مثال های بیشتری برای آموزش داشته باشد، از طرفی هر روز فرد مجبور است در کلاس ها شرکت کند و با مسائلی همچون ترافیک و آلودگی سر و کله می زند. برای رهایی از این مشکلات ما به شما پیشنهاد می کنیم که یادگیری زبان ایتالیایی را به شکل آنلاین پیگیری کنید.
وبسایت هایی برای اموزش آنلاین زبان ایتالیایی وجود دارند که یکی از معتبر ترین های آنان وبسایت من و زبان است. من و زبان وبسایتی پر از تازگی و روش های نوین آموزش زبان است. یادگیری زبان ایتالیایی با من و زبان به بهترین شکل صورت می گیرد و می تواند تجربه دل انگیزی را برایتان رقم بزند. وبسایت من و زبان ارائه دهنده آموزش 6 زبان خارجی است که البته یکی از آن ها زبان ایتالیاییست.

شاید با خود بگویید یادگیری زبان ایتالیایی با من و زبان چطور ممکن است. من و زبان بر اساس معتبرترین آموزش های برتر دنیا و زیر نظر متدهای اروپایی و آمریکایی، روند یادگیری زبان ایتالیایی را دنبال می کند. زبان آموزان در بدو ورود به سایت می توانند سطوح مختلف زبان دلخواهشان را مشاهده کنند. یادگیری زبان ایتالیایی به زبان آموزان وبسایت من و زبان کمک می کند تا بتوانند هر چقدر که نیاز دارند به تمرین و تکرار در این زبان بپردازند.
همچنین دیگر مشکلات ناشی از تایم محدود آموزشی را تجربه نمی کنند و می توانند هر چه که می خواهند بر روی یادگیری زبان ایتالیایی وقت بگذارند. یکی دیگر از مزایای یادگیری زبان ایتالیایی با من و زبان این است که آموزش ها خسته کننده ویکنواخت نیستند، بلکه بسیار سرگرم کننده و جذاب تهیه شده اند. زبان آموز در پروسه یادگیری زبان ایتالیایی می تواند به پیج اینستاگرام من و زبان مراجعه کند و در آنجا از دیدن ویدئوهای مربوطه، عبارات و اصطلاحات پر کاربرد، ترانه ها و لیریکس های ایتالیایی، دیالوگ های فیلم های مطرح ایتالیایی و بسیاری موارد جذاب دیگر لذت ببرد.

 

زبان ایتالیایی برای معماری
زبان ایتالیایی برای معماری

چرا یادگیری زبان ایتالیایی برای معماری خوب است؟

یادگیری زبان ایتالیایی برای معماری کمک بزرگی محسوب می شود؛ چرا که بسیاری از منابع و رفرنس های معماری در کشور ایتالیا به این زبان می باشند. معماری های معروفی همچون باروک از کشور ایتالیا ریشه گرفته اند و علاقه مندان به معماری کلاسیک قطعا از این سبک معماری بهره می جویند. یکی دیگر از سبک های معماری سبک گوتیک است که نمونه بارز آن را می توانید در بناهایی همچون کلیسای میلان و کلیسای فلورانس به خوبی مشاهده نمایید. آخرین سبکی که می خواهیم در این مقاله از من و زبان نسبت به آن یادآور شویم سبک رنسانس است است که خاستگاه آن شهر فلورانس ایتالیا می باشد. حال که متوجه شدید ایتالیا تا چه اندازه در معماری نقش موثری داشته است خوب است که از امروز یادگیری زبان ایتالیایی را با من و زبان آغاز نموده و خود را برای اهدافتان از جمله، تحصیل، اشتغال و یا مهاجرت به ایتالیا این سرزمین مهد هنر معماری آماده نمایید. خوب است بدانید که وبسایت من و زبان گارانتی بازگشت وجه دارد و در صورت نارضایتی زبان آموزان، مبلغ دریافتی را به آنان باز می گرداند.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید

 • محمدی

  من میخوام برای تحصیل مهاجرت کنم و رشتم معماریه. ایتالیا برم یا فرانسه؟

  پاسخ
  • مدیر

   درود بر شما. البته که ایتالیا مهد معماری هست. اما شما میتونید با مطالعه مقالات بخش بلاگ من و زبان در فیلد ایتالیا و فرانسه پاسختون رو پیدا کنید.

   پاسخ
 • سعید ف

  به نظر من هر معماری اونم از نوع حرفه ایش برای یکبار هم که شده باید بره ایتالیا و از نزدیک اون زیبایی ها رو ببینه

  پاسخ