معرفی بهترین دوره آموزش زبان ایتالیایی

بهترین دوره آموزش زبان ایتالیایی

بهترین دوره آموزش زبان ایتالیایی | اگر علاقه مند به زبان ایتالیایی و به خصوص یادگیری آنلاین زبان ایتالیایی هستید، با ما همراه باشید، تا شما را با بهترین دوره آموزش زبان ایتالیایی آشنا کنیم. از نظر شما بهترین دوره آموزش زبان چه دوره ایست؟ چه ویژگی هایی باعث می شود یک دوره آموزشی منحصر به فرد و ویژه تلقی شود؟ چرا باید به دنبال دوره های خاص یادگیری زبان ایتالیایی باشیم؟ این ها سوالاتی است که مبنای مقاله امروز ما را تشکیل می دهد و با مطالعه آن می توانید در نهایت با انتخاب دوره مناسب آموزش زبان ایتالیایی به هدف خود در این زمینه دست پیدا کنید.
این روز ها یادگیری زبان های مختلف به دلیل نیاز افراد برای برقراری ارتباط با جهان، به امری ضروری تبدیل شده است. اما دیگر زبان خارجی تنها محدود به زبان انگلیسی نمی شود. با گسترش ارتباطات و فناوری های ارتباطی، نیاز به زبان های مختلف بیش از گذشته به چشم می خورد. در مقالات گذشته درباره مزایای یادگیری زبان های مختلف صحبت کرده ایم، اما امروز قصد داریم تمرکز خود را روی زبان ایتالیایی معطوف کنیم و شما را با یکی از بهترین دوره های آموزش زبان ایتالیایی آشنا کنیم.

مروری بر فرایند یادگیری زبان ایتالیایی

اولین سوالی که در ذهن زبان آموزان ایتالیایی پیش می آید معمولا این است که در چه مدت زمانی می توان بر این زبان شیرین مسلط شد؟ پاسخ به این سوال کمی پیچیده و دشوار است. شاید بتوان گفت در سه ماه و شاید هم در پانزده سال! بله شاید تا آخر عمر لازم به آموختن باشد و البته همینطور هم هست. اگر تلاش و پشتکار داشته باشید و تمرکز خود را معطوف به هدف تان کنید، در زمان کوتاهی می توانید ایتالیایی را یاد بگیرید و در مکالمات مختلفی به زبان ایتالیایی شرکت کنید. اگر این زبان را به صورت هدفمند و اختصاصی نیز یاد بگیرید که چه بهتر، چرا که در همان حوزه تخصصی می توانید خیلی سریع تر خبره شوید.
اما فکر نکنید که با کسب مهارت در مکالمات بازرگانی و یا مکالمات ساده روزمره ایتالیایی، کار تمام است. برای اینکه این زبان را کامل یاد بگیرید، هر روز و به مدت سال ها نیاز به آموزش دارید. اما قرار نیست این آموزش ها را سر کلاس ببینید و برای یادگیری آن ها تمرین حل کنید. کافی است دل به دریا بزنید و با وارد شدن به دنیای ایتالیایی ها موقعیت های جدیدی برای خود خلق کنید و هر روز دانش جدیدی از این زبان فرا گیرید.
با این توضیحات گمان نکنید که یادگیری ایتالیایی زمان بر و دشوار است. در حقیقت شما با انتخاب بهترین دوره آموزش زبان ایتالیایی می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کرده و نهایت استفاده را از آموزش ها ببرید. قبل از معرفی برترین دوره زبان ایتالیایی، اجازه دهید نکاتی که در روند یادگیری شما و البته سرعت یادگیری تان تاثیر می گذارند را توضیح دهیم…

معرفی بهترین دوره آموزش زبان ایتالیایی

نکاتی که یادگیری زبان ایتالیایی را تحت تاثیر خود قرار می دهند

اگر می خواهید خیلی زود در این زبان پیشرفت کنید باید موارد زیر را برای همیشه فراموش کنید!
• فکر نکنید چون کودکان در زبان آموزی بهتر عمل می کنند، پس شما دیگر نمی توانید!
• فکر نکنید یادگیری زبان ایتالیایی تنها زمانی میسر می شود که شما مدرس مجرب و معروفی داشته باشید!
• فکر نکنید که برای یادگیری زبان ایتالیایی حتما باید به ایتالیا سفر کنید و در محیطی قرار بگیرید که همه به ایتالیایی صحبت می کنند.
بله این ها مواردی هستند که متاسفانه باور های بسیاری از زبان آموز ها را در خصوص یادگیری زبان ایتالیایی، تخریب کرده اند. اما ما با اطمینان به شما می گوییم نباید دیگر به این جملات فکر کنید چرا که با این کار تنها انگیزه خود را برای ادامه یادگیری ایتالیایی کاهش می دهید.
و اما چه مواردی باعث تسریع روند یادگیری زبان ایتالیایی در شما می شود؟ اگر موارد زیر را رعایت کنید خیلی سریع تر می توانید ایتالیایی یاد بگیرید:
• اگر زبان مادری تان اسپانیایی و یا فرانسوی باشد و یا با این زبان ها آشنایی داشته باشید در یادگیری زبان ایتالیایی خیلی سریع تر می توانید پیشرفت کنید. چرا که این زبان ها بسیار به هم نزدیک هستند. در بسیاری موارد شما اگر یکی از این زبان ها را بلد باشید، تقریبا می توانید زبان دیگر را هم متوجه شوید.
• زمانی که برای مطالعه این زبان می گذارید نیز خیلی می تواند به سرعت یادگیری شما کمک کند. هرچه سرتان خلوت تر باشد، قطعا بهتر می توانید روند یادگیری زبان ایتالیایی را مدیریت کنید. اما اگر مشغله های کاری زیادی دارید و یا همسر و فرزند دارید، شاید کمی کار شما دشوار شود. اما نگران نباشید با یادگیری اصول مدیریت زمان و البته داشتن یک انگیزه قوی برای یادگیری زبان ایتالیایی می توانید برای آن وقت تعیین کنید و با صرف زمان بیشتر، زودتر بر این زبان تسلط یابید.
• اما اگر قبل از شروع یادگیری زبان ایتالیایی به مطالعه یک زبان خارجی پرداخته باشید، راحت تر می توانید ایتالیایی را یاد بگیرید. این به این معنا نیست که حتما با یک یا چند زبان آشنایی کامل داشته باشید، بلکه تنها به این منظور که شما پیش زمینه یادگیری زبان خارجی را دارید، می تواند کمک کننده باشد.
پس تمامی این موارد می تواند در یادگیری شما تاثیر بگذارد. مواردی که تحت کنترل شما هستند را سعی کنید به نفع خودتغییر دهید. اما در خصوص مواردی که نمی توان تغییر داد، باید با انتخاب یک دوره آموزشی منحصر به فرد و ویژه آن ها را جبران کرد.

معرفی بهترین دوره آموزش زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی با وب سایت “من و زبان”

هدف شما از مطالعه و یادگیری زبان ایتالیایی هرچه که باشد، با “من و زبان” می توانید به اهداف تان برسید. وب سایت “من و زبان” برای اولین بار شش زبان زنده دنیا را در محیطی شاد و سرگرم کننده و البته به زبان فارسی به صورت آنلاین و مجازی آموزش می دهد. شاید به جرات بتوان گفت ویژگی که باعث منحصر به فرد شدن وب سایت “من و زبان” شده است، آموزش ها به زبان فارسی باشد. سایت های مشابه زیادی بوده اند که زبان های مختلف را آموزش می دادند اما همگی به زبان انگلیسی بوده اند. اما تیم متخصص من و زبان با همت و پشتکار تمامی آموزش ها را به زبان شیرین فارسی برای شما عزیزان آماده کرده اند.
از ویژگی مهم دیگر این وبسایت آموزشی، ثبت نام رایگان و ساده می باشد. این روزها تقریبا تمامی افراد یک تلفن همراه دارند، تنها کافی است با وارد کردن شماره همراه خود، یک کد دریافت کنید و با ورود آن کد، به امکانات سایت “من و زبان” دسترسی پیدا کنید.
با انتخاب زبان مورد نظر خود و خرید آن دوره می توانید آموزش را شروع کنید. قیمت بسته های آموزشی من و زبان، نسبت به صرف هزینه هایی که شما برای کتاب و منابع آموزشی، کلاس های حضوری و یا مربی خصوصی پرداخت می کنید، بسیار کمتر می باشد. ضمن اینکه از آنجایی که رسالت من و زبان، ترغیب شما به آموختن زبان های مختلف و آموزش های کاربردی است، این امکان را برای شما فراهم کرده است که در صورت عدم رضایت از آموزش ها ظرف مدت 48 ساعت، وجه شما عودت داده می شود. پس می توانید با خیال آسوده در این سایت ثبت نام کرده و یک دوره کوتاه آموزش های آن را تست کنید. البته ما مطمئن هستیم که جذب فضای ویژه آموزشی “من و زبان” خواهید شد!
بله، نکته مهم دیگر درباره “من و زبان” محیط جذاب و دوست داشتنی آن است. تمامی آموزش هایی که در دوره آموزش آنلاین زبان ایتالیایی به شما ارائه می شود، مبتنی بر فایل های صوتی و تصویری است. در این فایل های صوتی سعی برآن شده است که از لحجه و تلفظ های استاندارد زبان ایتالیایی استفاده شود. همچنین با اضافه کردن تصاویر، محیطی جذاب برای شما فراهم شده است که باعث می شود در حین آموزش ها به هیچ وجه خسته نشوید.
اما نباید از مهمترین و خاص ترین ویژگی این دوره غافل شویم، که آن هم آموزش آنلاین است. در مقالات پیشین درباره مزایای آموزش های مجازی و آنلاین بسیار سخن گفته ایم. اما در عصر جدید که بسیاری از افراد گرفتاری ها و مشغله های زیادی دارند، این ویژگی یکی از ضروریات می باشد. به هر حال امروزه بسیاری از افراد بیشتر وقت خود را مشغول کار و فعالیت هستند و همین موضوع باعث شده است، زمانی برای یادگیری مهارت های جدید نداشته باشند.
اما با وب سایت “من و زبان” شما در هر مکان و هر زمانی که باشید می توانید زبان ایتالیایی را یاد بگیرید. با “من و زبان” دیگر محدود به زمان و مکان نیستید و یادگیری زبان ایتالیایی را با سرعت و نیاز خود پیش می برید. با “من و زبان” می توانید در هر مکانی که دسترسی به اینترنت دارید، ایتالیایی بخوانید. برای مثال در مترو، اتوبوس، قبل از خواب و در حالی که در رخت خواب هستید و یا هر جای دیگری که شما در آن راحت هستید.
تصور کنید که دیگر نیازی به صرف وقت برای رفت و آمد به کلاس هم ندارید. این کار ضمن صرفه جویی در هزینه های شما، مانع از رفت و آمد های زیاد و آلودگی هوا در سطح شهرها می شود. ضمن اینکه در من و زبان تمامی دروس موضوع بندی شده اند و شما بر اساس نیاز خود می توانید زبان ایتالیایی را بیاموزید. برای مثال اگر می خواهید زبان ایتالیایی را با موضوعات کسب و کاری و بازگانی یاد بگیرید، “من و زبان” این امکان را برای شما مهیا کرده است.
به جرات می توان گفت، بهترین دوره آموزش زبان ایتالیایی، دوره ای است که در وقت و هزینه های شما صرفه جویی کند و شما را با عبارت ها و جملات کاربردی آشنا کند که بتوانید از آن ها خیلی زود استفاده کنید. “من و زبان” هدف خود را همین موارد قرار داده است. در من و زبان شما آموزش زبان ایتالیایی را با ی سلام و احوال پرسی ساده شروع می کنید و رفته رفته عبارت های کاربردی دیگر در موقعیت های مختلف را می آموزید.
در روند یادگیری زبان ایتالیایی آنچه اهمیت دارد، این است که شما در شروع یادگیری خود بتوانید از آموخته های تان استفاده کنید. در واقع تا شما از زبان ایتالیایی استفاده نکنید نمی توانید در آن پیشرفت کنید و اعتماد به نفس تان را بالا ببرید. از دیگر ویژگی های دوره آموزش زبان ایتالیایی در “من و زبان” می توان به این مورد اشاره کرد که شما تمامی آموزش ها را با تمرین و تکرار زیادی خواهید آموخت. با شروع آموزش ایتالیایی در این وب سایت هر نکته جدیدی را در غالب ها و تمرین های مختلفی آنقدر تمرین خواهید کرد تا اینکه آن کلمه یا نکته آموزشی در شما نهادینه شود. پس درنگ نکنید و با ما در “من و زبان” همراه باشید…

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید

 • مهشاد

  یه سوال راجع به اموزشهاتون داشتم. توی این اموزشهای انلاین دبیر میاد زنده درس میده یا اموزشها دبیر از قبل اماده شده و توسط سیستم ارائه و تدریس میشه یا چجوری؟ اگه میشه یه توضیح بدید من میخوام ثبت نام کنم

  پاسخ
  • مدیر

   درود بر شما . آموزش ها از قبل آماده شده. و دبیر تدریس نمی کند.

   پاسخ