یادگیری زبان انگلیسی را به آسانی آغاز کنید

یادگیری زبان انگلیسی به آسانی

یادگیری زبان انگلیسی به آسانی | انگلیسی رایج ترین زبانی است که به عنوان زبان دوم در دنیا به آن صحبت می شود. اگر بخواهید به هر جای دنیا سفر کنید یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک زیادی می کند و تقریبا این روزها بدون آنکه با زبان انگلیسی آشنا باشید نمی توانید به راحتی به سایر کشورها سفر کنید. یادگیری زبان انگلیسی می تواند دلایل مختلفی داشته اما در هر حال کمتر کسی می تواند اهمیت آموزش زبان انگلیسی را این روزها نادیده بگیرد. بنابراین یادگیری این زبان به نوعی برای همه ضروری است. اما اگر قرار باشد یادگیری زبان انگلیسی به آسانی و سریع یاد بگیرید کدام روش ساده ترین است و به شما کمک می کند تا مسیر رسیدن به نتیجه دلخواه خود را آسان تر و سریع تر طی کنید. پیشنهاد ما به شما یادگیری آنلاین زبان انگلیسی در سایت من و زبان است. آموزش آنلاین زبان انگلیسی یکی از روش هایی است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. این روش به خصوص برای افرادی که ترجیح می دهند تا زمان و مکان آموزش زبان انگلیسی را خودشان انتخاب کنند بسیار جذاب است.

یادگیری زبان انگلیسی به آسانی

 1. یادگیری زبان انگلیسی را صحبت کردن شروع کنید

  اگر در مورد یادگیری زبان انگلیسی کاملا جدی هستید و یا به یادگیری این زبان نیاز فوری دارید یکی از بهترین روش هایی که می توانید از آن استفاده کنید این است که صحبت کردن به زبان انگلیسی را به محض آنکه کمی زبان انگلیسی را یاد گرفتید شروع کنید. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که زمان آموزان انجام می دهند این است که تصور می کنند اول باید کاملا به قواعد و دستور زبان یک زبان مسلط شوند و بعد از آن صحبت کردن را شروع کنند. از طرفی به دلیل آنکه یک زبان آموز در ابتدا چندان به زبانی که در حال یادگیری آن است تسلط ندارد اعتماد به نفس کافی برای آنکه به زبان انگلیسی صحبت کند را ندارد و همین موضوع باعث می شود تا صحبت کردن را به عقب بیندازد. اما این موضوع کاملا اشتباه است و هر چه سریع تر بتوانید این موانع که فقط ذهنی هستند را از جلوی راه یادگیری زبان انگلیسی بردارید، سریع تر می توانید این زبان را آموزش ببینید.
  یکی از مطالعات انجام شده بر روی دانشجویان نشان می دهد که هر چه یادگیری زبان دوم را از همان ابتدا با صحبت کردن شروع شود یادگیری آن زبان سریع تر اتفاق می افتد. یکی دیگر از مزایای این روش آن است که نسبت به تلفظ درست کلمات از همان ابتدای یادگیری یک زبان حساس تر می شوید و سعی می کنید تا جای ممکن کلمات و آهنگ تلفظ جملات خود را به زبان اصلی که در حال یادگیری آن هستید نزدیک تر کنید. برای درست تلفظ کردن به درست و با دقت گوش دادن نیاز دارید و به این ترتیب هم مهارت صحبت کردن و هم مهارت شنیدن خود را تقویت می کنید. همین موضوع یکی از مواردی است که در آموزش آنلاین زبان انگلیسی در سایت من و زبان در نظر گرفته شده است.

 2. یادگیری زبان انگلیسی را با خواندن شروع کنید

  خوشبختانه این روزها دسترسی به منابع انگلیسی برای همه آسان است. فقط کافی است در اینترنت کمی جستجو کنید تا مطالب متناسب با سطح خود را پیدا کنید. حتما لازم نیست که از همان ابتدا خواندن شکسپیر را شروع کنید. یکی از کارهای جالبی که می توانید برای خواندن متون انگیسی کنید این است که بر اساس موضوع مورد علاقه خود مطالبی پیدا کنید. به عنوان مثال اگر به شایعات علاقه دارید می توانید ستون شایعات سایت های انگلیسی زبان را جستجو کنید و آنها را بخوانید. مسلما برای زبان آموزی که تازه اول راه است خواندن کامل یک متن انگلیسی کار ساده نیست و حتی ممکن است چیز خاصی از آن متوجه نشوید اما به دلیل آنکه متنی که انتخاب کرده اید مورد علاقه شما است باعث ایجاد انگیزه در شما شده و باعث می شود تمام تلاش خود را بکندی تا مطلبی که انتخاب کرده اید را بفهمید. به این ترتیب با گرامر و لغات زبان انگلیسی بیشتر آشنا می شوید و به نوعی غیر مستقیم زبان انگلیسی را آموزش می بینید. تنها موضوعی که باید در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی به آن توجه داشته باشید این موضوع است که این کار باید برای شما لذت بخش باشد. یادگیری هرگز بدون وجود علاقه و یا نیاز اتفاق نمی افتد و تنها باعث می شود که بعد از مدتی دست از یادگیری بردارید.

  یادگیری زبان انگلیسی به آسانی

 3. یادگیری زبان انگلیسی را با نظم شخصی همراه کنید

  اگر می خواهید زبان انگلیسی را سریع تر یاد بگیرید باید منظم باید و همیشه تمرین کنید. تمرین منظم در یادگیری هر زبانی باید به شکل یک عادت در بیاید. در واقع نه تنها در یادگیری زبان انگلیسی برای موفق شدن در هر کاری به تمرین منظم نیاز است. باید راهی را پیدا کنید که حتی وقتی سر کار هستید هم تمرین کنید. اگر شما جز افرادی هستید که اراده قوی دارید فقط کافی است با کمک یک برنامه یادآوری وقت خود را تنظیم کنید. یک برنامه ریزی مرتب داشته باشید و طبق آن قدم به قدم به جلو بروید. در صورتی هم که آنقدر اراده قوی برای برنامه ریزی کردن ندارید و نمی دانید که چطور مطالب را پشت سر هم باید آموزش ببینید می توانید از سایت آموزش آنلاین زبان انگلیسی من و زبان استفاده کنید. این سایت با استفاده از روش های به روز یادگیری آنلاین زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا سریع و آسان زبان انگلیسی را آموزش ببینید.

 4. برای یادگیری زبان انگلیسی هدف مشخص کنید

  در حقیقت هیچ راه فوق العاده آسانی برای یادگیری یک زبان وجود ندارد. هر روشی که برای یادگیری یک زبان انتخاب می کنید علاوه بر اینکه باید متناسب با سبک یادگیری شما باشد باید برای آن تلاش کافی داشته باشید. برای آنکه در طی مسیر یادگیری یک زبان انگیزه خود را حفظ کنید و یادگیری آن برایتان آسان تر شود باید هدف مشخصی را از همان ابتدا برای خودتان مشخص کنید. وقتی هدفتان را مشخص کردی آن وقت مطمئن می شوید که تمام تلاش شما در مسیر درستی است. به عنوان مثال اگر هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی گرفتن مدرک دانشگاهی و یا مهاجرت است و قصد دارید که در یک دانشگاه انگلیسی زبان مشغول به تحصیل شوید باید در یادگیری لغات بر روی کلمات و اصطلاحات تخصصی مربوط به رشته ای که قرار است در آن تحصیل کنید تمرکز کنید.

 5. از فلش کارت استفاده کنید

  روش های مختلفی برای یادگیری کلمات جدید وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده از فلش کارت است. استفاده از این روش هم آسان است و هم اینکه می توانید به هر شکلی که خودتان دوست داشته باشید آن را تهیه کنید. اگر با نوشتن روی کاغذ راحت هستید می توانید آن را با کمک آن انجام دهید و اگر نمی توانید همیشه فلش کارت های خود را با خودتان همراه داشته باشید می توانید از برنامه های و اپلیکیشن هایی که برای این کار تهیه شده اند استفاده کنید. به عنوان مثال سایت من و زبان علاوه بر آموزش آنلاین زبان انگلیسی فلش کارت نیز دارد و فقط با کلیک کردن بر روی آن می توانید لغت مورد نظرتان را به فلش کارت های خود اضافه کنید و هر زمان که خواستید آن را مرور کنید. مهم این است که نحوه استفاده از آنها را یاد بگیرید و در استفاده از آن راحت باشید. نحوه کار این نوع فلش کارت ها به این صورت است که بر روی یک سمت از کارت کلمه جدید نوشته می شود و پشت آن کارت معنی و یا هر توضیحی که به شما کمک می کند تا معنی آن کلمه را به خاطر بسپارید می نویسید. برای مرور کافی است که لغت را بینید و سعی کنید تا معنی آن را به خاطر آورید. البته این فلش کارت ها فقط برای حفظ لغات کاربرد ندارد و می توانید از آن برای یادگیری هر چه فکر می کنید نیاز به یادگیری دار آن قسمت را دارید استفاده کنید. برای مثال اگر نکات گرامی هست که دوست دارید آنها را بیشتر مرور کنید تا خوب به یادتان بماند می توانید روی یک قسمت نکته گرامری مورد نظرتان را بنویسید و سمت دیگر آن یک یا چند مثال بنویسید.

  یادگیری زبان انگلیسی به آسانی

 6. جملات را کامل یاد بگیرید

  استفاده از فلش کارت برای یادگیری لغات و نکته ها بسیار عالی است اما یادگیری یک نکته گرامری و یا به خصوص برای یادگیری لغات در زبان انگلیسی بهتر است که آن را در یک جمله کامل یاد بگیرید. و از فلش کارت ها فقط برای مرور و تکرار استفاده کنید. یادگیری نکات و لغات جدید در قالب یک جمله کامل یک مزیت دیگر هم دارد و آن این است که مجبور می شوید کلمات و حروف اضافه و ترتیب کلمات در جمله را نیز یاد بگیرید. همین موضوع باعث می شود تا یادگیری زبان انگلیسی به صورت جامع تر و کامل تری اتفاق بیوفتد. اگر مطمئن نیستید که جمله ای شما درست است یا نه با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید با توجه به سطح زبان خود جملات مناسب پیدا کنید. در صورتی که این کار برای شما زمان بر است و وقت یا فرصت کافی برای انجام ان را ندارید می توانید از برنامه آموزش آنلاین زبان انگلیسی منو زبان استفاده کنید. استفاده از سبک یادگیری آنلاین زبان انگلیسی در این سایت کار را برای شما بسیار آسان تر می کند چرا که درس ها و نکات به صورت موضعی دسته بندی شده اند و فقط کافی بر روی موضوع مورد نظر کلیک کنید و آن قسمت را مطالعه کنید.

برای یادگیری زبان انگلیسی به روش آسان شیوه های مختلف و متفاوتی وجود دارد. هر فردی می تواند با توجه به هدف و علاقه خود و یا سبک یادگیری خود یکی از آنها را انتخاب کند. اما با توجه به تغییراتی که در سبک زندگی این روزهای ما به وجود آمده است همه به دنبال راهی هستیم که سریع و آسان باشد و علاوه بر آن سرگرم کننده هم باشد. به همین دلیل سایت من و زبان با استفاده از روش آموزش آنلاین زبان انگلیسی که جز روش های به روز دنیا است برای علاقمندان به یادگیری زبان های مختلف امکانی را فراهم کرده است تا بتوانید در هر زمان و هر کجا که خواستید زبان مورد نظر خود را آموزش ببینید. بسیاری از افراد فرصت رفتن به کلاس را ندارند و یا اینکه هزینه کلاس و یا گرفتن معلم خصوصی برای آنها مشکل است بنابراین ترجیح می دهند که علاوه بر پرداخت هزینه کمتر هر زمان که خواستند و در جایی که در آن راحت هستید مشغول یادگیری زبان مورد نظر خود شوند. برای این دسته از افراد استفاده از سایت منو زبان کاملا ایده ال است.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید

 • آنا باقری

  من کلا تو یادگیری گرامر ناامیدم! انقدر که سخت یادش میگیرم. آموزش شما چطوریه؟ کمکی بهم میکنه؟

  پاسخ
  • مدیر

   درود بر شما
   با تمرین یادگیری خیلی راحت میشه. آموزش های ما علاوه براینکه گرامر را جداگانه برای هر درسی توضیح میده ازش در تمرین ها هم استفاد میکنه که میتونه باعث تقویت و سرعت در یادگیری بشه.

   پاسخ