یادگیری زبان فرانسه با روش های خودآموز

یادگیری زبان فرانسه خودآموز

یادگیری زبان فرانسه خودآموز | این روز ها آنقدر همه گرفتار کار های روزمره شان هستند و مشغله دارند که با وجود اهدافی که برای زبان آموزی در ذهن خود دارند، باز هم نمی توانند در کلاس های آموزش زبان شرکت کنند. شرکت در کلاس زبان محدودیت های زیادی برای این افراد به همراه دارد، مانند اینکه شما حتما باید راس یک ساعت خاص و در روز مشخصی در مکان مشخصی حاضر شوید. شاید این سخت ترین بخش کلاس های حضوری باشد. اما این را هم در نظر داشته باشید که در کلاس های حضوری شما مشکلات دیگری هم ممکن است داشته باشید.

مانند اینکه اختیار سرعت آموزش و یادگیری را ندارید و مجبورید پا به پای کل کلاس پیش بروید. گاهی اوقات ممکن است سرعت یادگیری شما بیشتر از بقیه باشد و تمرین و تکرار های بیش از حد در کلاس حوصله شما را سر ببرد. از طرفی برخی اوقات هم ممکن است شما نیاز به تمرین های بیشتری داشته باشید ولی چون سرعت یادگیری کلاس بیشتر است، شاید معلم تان آنقدر وقت برای شما نگذارد. اما چاره چیست؟
اگر شما هم به دنبال یادگیری زبان فرانسه هستید و می خواهید از این مشکلاتی که در کلاس های حضوری وجود دارد، به دور باشید و می خواهید یادگیری را بر طبق میل و خواسته خود پیش ببرید، حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. متخصصین من و زبان امروز قصد دارند روش هایی را به شما معرفی کنند که به کمک آن می توانید این زبان شیرین و جذاب را در خانه و یا هر جای دیگر یاد بگیرید.

 

یادگیری زبان فرانسه با روش های خودآموز

آیا با روش های خودآموز می توان زبان فرانسه را آموخت؟

اینکه شما تصمیم به یادگیری زبان فرانسه گرفته اید، یک خبر خیلی خوبی است چرا که این تصمیم شما می تواند تاثیرات زیاد و البته مثبتی روی زندگی تان بگذارد. وقتی شما شروع به یادگیری یک زبان می کنید، می توانید یک دنیای جدیدی را تجربه کنید. اما آیا برای این کار باید حتما به کلاس زبان بروید؟ خیر! در بالا هم به یک سری از مشکلات کلاس های حضوری پرداختیم، اما قصد نداریم وجهه کلاس های حضوری آموزش زبان فرانسه را تخریب کنیم. همه ما می دانیم که در این روز های شلوغ کمتر کسی می تواند از حضور در کلاس های آموزش زبان سود ببرد. چرا که باید برای آن وقت و هزینه های زیادی را صرف کند. پس روی صحبت ما امروز با افرادی است که زمان کافی برای کلاس رفتن ندارند.

برای یادگیری زبان فرانسه، هم کلاس های خوبی موجود است، هم کتاب ها و منابع آموزشی زیادی برای آن وجود دارد و البته هم بستر های آموزشی آنلاین و مجازی. انتخاب با خودتان است که ببینید کدام یک از این روش ها برای شما مفید و کاربردی می باشد. همانطور که گفتیم اگر شما وقت آزاد زیادی دارید و در پرداخت هزینه ها هم مشکلی ندارید، می توانید در کلاس های حضوری آموزش زبان حاضر شوید و از مزایای آن استفاده کنید.
اما اگر دوست دارید خود را به چالش بکشید و کمی بیشتر تلاش کنید، می توانید از روش های خودآموز استفاده کنید. به کمک روش های خودآموز می توانید خودتان معلم خودتان شوید و مطابق با نیاز و خواسته های خودتان آموزش تان را پیش ببرید. اما این را هم نیز فراموش نکنید که با آموزش های خودآموز شما باید به منابع بسیار با کیفیت و معتبر دسترسی داشته باشید. در نهایت اگر به دنبال یک آموزش حرفه ای و اصولی هستید که هم اختیار عمل را به شما بدهد و هم از پایه تمام آموزش ها را برای شما در نظر گیرد، دسترسی به دوره های آموزش آنلاین زبان فرانسه می تواند بهترین گزینه باشد.
در ادامه کارشناسان من و زبان قصد دارند، دوره های آنلاین و مجازی شان را به شما معرفی کنند و مزایای آن را برای شما برشمارند، تا در نهایت بتوانید دست به یک انتخاب صحیح و به جا بزنید. از این دوره ها می توانید به عنوان یک منبع خودآموز خیلی حرفه ای استفاده کنید و از مزایای بیشمار آن هم بهره مند شوید.

استفاده از وب سایت من و زبان برای تجربه یک خودآموزی حرفه ای

یادگیری هر زبان، اعم از زبان فرانسه نیازمند تمرین و تکرار و صرف زمان زیادی است. پس باید در همین ابتدای راه بر این موضوع تمرکز داشته باشید و زمان مشخصی را برای آن تعیین کنید. فراموش نکنید که مشخص کردن اهداف تان از یادگیری فرانسه هم باید در اولویت قرار گیرد و بر اساس نیاز تان وارد مسیر آموزش این زبان شوید. خوشبختانه من و زبان موضوعات مختلفی را در آموزش فرانسه تعیین کرده است که بر اساس آن ها می توانید، موضوع دلخواه خود را انتخاب کرده و آموزش تان را شروع کنید.
وب سایت من و زبان، در حال حاضر می تواند شش زبان زنده دنیا را به شما آموزش دهد. تنها کافی است با وارد کردن شماره همراه خود در این وب سایت ثبت نام کرده و با انتخاب زبان فرانسه، دوره مورد نظر تان را بر گزینید و آموزش تان را آغاز کنید. پس این وب سایت بری آن دسته از افرادی که به دنبال روش های خودآموزی می باشند، می تواند یک فرصت بی نظیر باشد. چون با من و زبان بسیاری از محدودیت های کلاس های حضوری را ندارید و می توانید خودتان معلم خودتان باشید، البته با در نظر گرفتن این موضوع که دسترسی به منابع خوب و عالی را خواهید داشت. اجازه دهید کمی بیشتر درباره مزایای یادگیری زبان فرانسه به روش های خودآموز صحبت کنیم…

 

یادگیری زبان فرانسه با روش های خودآموز

مزایای یادگیری زبان فرانسه با روش های خودآموز

همانطور که گفتیم امکان یادگیری آنلاین زبان فرانسه در من و زبان می تواند یک فرصت خودآموز عالی برای شما باشد. به کمک روش های خودآموز شما می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

  • می توانید در هر مکانی که احساس راحتی می کنید، آموزش ببینید.
  • چه روش خودآموز شما استفاده از وب سایت من و زبان باشد و چه انتخاب کتاب و منابع دیگر زبان فرانسه، در هر دو این امکان را دارید که هر جایی که دوست دارید آموزش خود را شروع کنید. اگر در اتاق تان راحت هستید، آن جا را انتخاب کنید و اگر دوست دارید در بالکن یا تراس منزل تان بنشینید، باز هم این امکان را دارید.
  • حتی مجبور نیستید لباس رسمی بپوشید و خیلی مودبانه بنشینید. شما با روش های خودآموز می توانید با لباس راحت و در هر حالتی حتی خوابیده هم آموزش ببینید.
  • می توانید سرعت آموزش را در دست خودتان بگیرید.
  • همانطور که در ابتدای مقاله هم گفتیم در کلاس های حضوری مجبور هستید تا خودتان را با سرعت کلاس پیش ببرید و این موضوع در مواردی که سرعت یادگیری شما با دیگر هم کلاس های تان متفاوت است، بیشتر مشهود می باشد. اما به روش های خودآموز و استفاده از من و زبان دیگر خبری از محدودیت ها نیست. در این شرایط شما می توانید هرچقدر که نیاز دارید، تمرین کنید و آموزش ها را برای خودتان تکرار کنید و هر موقع که آماده بودید، در آزمون ها و امتحانات شرکت کنید.
  • می توانید در هزینه های تان صرفه جویی کنید.
  • نکته مهم دیگری که در روش های خودآموز وجود دارد، صرفه جویی در هزینه ها است. هزینه خرید منابع آموزشی و یا شرکت در دوره های آموزش زبان من و زبان، بسیار کمتر از شرکت در کلاس های حضوری است. به کمک این وب سایت می توانید تنها با پرداخت مبلغ ناچیز، دسترسی کاملی به دوره ها و دروس آموزشی زیادی داشته باشید که تقریبا تمامی اهداف آموزشی تان را در بر می گیرد.
  • اما این تنها مزایای خودآموزی نمی باشد. با استفاده از روش های خودآموزی می توانید به پیشرفت های شخصی زیادی هم دست پیدا کنید.

 

یادگیری زبان فرانسه با روش های خودآموز

با روش های خودآموزی می توانید شخصیت خود را توسعه دهید

با کمک روش ها و استراتژی های خودآموزی می توانید چیز های زیادی به جز زبان فرانسه هم بیاموزید، چرا که شما می توانید بدون نیاز به متخصصین و اساتید این حرفه خودتان به خودتان آموزش دهید و خودتان هم خود را ارزیابی کنید و این در حالی است که شما هزینه زیادی هم برای این کار پرداخت نمی کنید. پس با این کار یک نیرو و انگیزه قوی به خودتان می دهید و احساس رضایت و اعتماد به نفس در شما نیز بسیار تقویت می شود.

در ضمن بر این موضوع که هیچ کاری برای برای ما انسان ها غیر ممکن نیست هم بیشتر اعتماد می کنید. انسان های موفق همیشه در ذهن خود این جمله را تکرار می کنند. پس یادگیری زبان فرانسه هم می تواند برای شما حتی با روش های خودآموز، یک کار ساده تلقی شود، چرا که قبل از شما هزاران نفر موفق به انجام آن شده اند.
دسترسی به منابع معتبر و استاندارد برای استفاده از روش های خودآموز از اهمیت زیادی برخوردار است. فرض کنید شما می خواهید به کمک یک سری کتاب و منابع چاپی زبان فرانسه را یاد بگیرید. چطور می توانید بهترین منبع این کار را انتخاب کنید؟ از کجا از درستی و اعتبار آموزش های این منابع مطمئن می شوید؟ در وهله اول می توانید از صاحب نظران این حوزه کمک بگیرید و ببینید پیشنهاد آن ها برای انتخاب منابع آموزشی چه هستند. اما اگر به این افراد دسترسی نداشتید، چه؟
با یک جست و جوی ساده در اینترنت می توانید هزاران منابع مختلف را برای آموزش فرانسه پیدا کنید، اما با این کار تنها بیشتر خودتان را به سردرگمی می اندازید. چرا که انتخاب از میان این همه منبح کار دشواری است. اما اگر من و زبان را برای یادگیری زبان فرانسه انتخاب کنید، دیگر لازم نیست نگران این موارد باشید. تمامی منابع آموزشی استفاده شده در این وب سایت، کاملا استاندارد و معتبر می باشند و تمامی آموزش ها با فایل های صوتی و تصویری همراه هستند که می تواند یک تجربه آموزشی حرفه ای را برای شما خلق کند.

منابع آموزشی من و زبان کاملا تمامی نیاز های شما به زبان فرانسه را تامین می کند. چرا که دروس با موضوع بندی و اهداف ویژه دسته بندی شده اند و شما امکان انتخاب موضوع مورد نظر تان را دارید. با این روش دست تان باز است و دیگر مجبور نیستید چیزی را یاد بگیرید که به آن علاقه و نیازی ندارید.
در کنار توسعه شخصیتی با استفاده از استراتژی های خودآموز می توانید طرز فکر و اندیشه خود را هم توسعه دهید. برای موفقیت نیازمند تغییر می باشیم. اگر می خواهید در هر کاری به موفقیت دست پیدا کنید، باید یک گوشه ای از ذهن و زندگی تان را نیز تغییر دهید. طرز فکر و نگرش هم در زمینه یادگیری زبان همین نقش را ایفا می کند، وقتی شما به روش های خودآموز زبان می آموزید، به نوعی ساختار شکنی کرده اید، چون دیگر به روش های سنتی یادگیری زبان متوسل نشده اید. همین ساختار شکنی باعث می شود شما از پیله ای که برای خود ساخته اید، خارج شوید و یک مسیر جدید برای پیمودن انتخاب کنید.
برای رسیدن به موفقیت در زمینه یادگیری زبان فرانسه، همین امروز با ثبت نام در وب سایت من و زبان، آموزش را شروع کنید… ضمن اینکه می توانید از حمایت و مشورت مشاورین صبور ما، در انتهای همین صفحه هم برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید