بازرگانان حتما بخوانند

اهمیت زبان انگلیسی برای بازرگانان

اهمیت زبان انگلیسی برای بازرگانان | در دنیای تجارت امروز، نیاز به زبان بیشتر از هر زمان دیگری احساس می شود. در واقع زبان یک قابلیت به حساب می آید و هرچقدر که در این قابلیت قوی باشید بهتر می توانید کارهای خود را با موفقیت انجام دهید. زبان انگلیسی به عنوان زبان ارتباطات شناخته می شود و در همه جای دنیا مردم از این زبان برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. پس چه خوب است که بازرگانان اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کنند تا بتوانند فرآیند تجاری خود را به بهترین شکل انجام دهند. البته فراموش نکنید که زبان انگلیسی عمومی با آنچه در محیط و زمینه کاری استفاده می ‌شود قدری متفاوت است. آموزش زبان انگلیسی برای بازرگانان دارای طیف گسترده ای از اصطلاحات رایج تجاری و موثر در کسب و کار است. مهارت‌ های کاربردی برای یادگیرندگان مشاغل طراحی شده است و آن ها می توانند برای تکمیل زبان و مهارت ‌های انگلیسی خود با استفاده از شیوه های نوین و لذت بخشی که وجود دارد توسعه بدهند. هدف از آموزش زبان انگلیسی ویژه بازرگانان این است که آنان مهارت و اعتماد به نفس لازم برای تجارت را فرابگیرند و از یادگیری زبان انگلیسی در کنار کسب و کارشان لذت ببرند.

اهمیت زبان انگلیسی برای بازرگانان

زبان انگلیسی برای بازرگانان، عاملی مهم برای پیشرفت تجارت به شمار می رود. زبان انگلیسی برای بازرگانان نیازمند دانش عمومی زبان انگلیسی است. آنچه که مهم است مطالعه بالا و افزایش اطلاعات در زمینه‌ کاری خود فرد باعث می شود که او مهارت زبانی اش را در کسب و کارش تقویت نماید.

اهمیت زبان انگلیسی برای بازرگانان

روش های تقویت زبان انگلیسی ویژه بازرگانان

شاید از خود بپرسید، پایه و اساس ارتباط موثر در زبان انگلیسی برای بازرگانان چگونه است و چگونه تقویت می شود؟

 1. تکرار و تمرین با مطالعه بیشتر
  مطالعه مداوم زبان انگلیسی از آنجا که به درک گرامر شما کمک می کند، در عین حال دایره لغات کاربردی شما را نیز گسترش می ‌دهد. اگر هر هفته درباره همان مباحث مربوط به مشاغل مطالعه نمایید، به زودی دانش بهتری در مورد کلمات، اصطلاحات و ساختارهای دستوری مرتبط، بدست خواهید آورد، چرا که آن ها به طور مداوم در متون تکرار می‌ شوند.
 2. منبعی مطمئن را برای یادگیری زبان انگلیسی به شکل تخصصی پیدا کنید
  هنگام انتخاب دوره زبان برای فراگیری زبان انگلیسی ، خواندن مطالبی که برای شما جالب و مرتبط باشد بسیار مهم است. پیشنهاد ما به شما شرکت در یک دوره آموزش زبان مطمئن همچون دوره من و زبان است. وبسایت من و زبان با آموزش های متنوع و کاربردی در حیطه کاری شما می تواند راهگشای موفقیت های پی در پی شما باشد. من و زبان با مدرسین حرفه ای در سطح کشور، شما را به یک بازرگان موفق تبدیل خواهد کرد. کلیه عبارات و اصطلاحات کاربردی ویژه کسب و کارها و مشاغل گوناگون در این وبسایت به شکل طبقه بندی شده و مطابق با استانداردهای روز دنیا در دسترس خواهد بود. کافیست دوره زبان مرتبط با فعالیت‌های حرفه‌ ای خود، شرکت هایی که می‌ خواهید درباره آن ها بیشتر بدانید یا افراد موفق تجاری را که تحسین می‌ کنید، جستجو کنید. واژگان جدید را دائما تمرین کنید و سعی کنید آن ها را به خاطر بسپارید. قطعا با گذراندن دوره زبان خود در من و زبان بعد از مدت زمان کوتاهی متوجه ارتقای سطح زبان انگلیسی خود خواهید شد. بسیاری از اصطلاحات تجاری مدرن از زبان انگلیسی برای بازرگانان از زبان های دیگر وام گرفته شده است، اما باید به تفاوت های استفاده و تلفظ آن ها توجه داشته باشید. وبسایت manozaban.com یکی از مراجع مفید، برای تقویت زبان انگلیسی ویژه بازرگانان محترم می باشد.
 3. مطالب ویژه مرتبط با کار خود را بخوانید
  همیشه به دنبال جالب ترین مطالب موجود در زبان انگلیسی برای بازرگانان باشید، البته برای تقویت زبان انگلییسی خود گاها به خواندن اسناد حرفه ای یا فنی، کتاب دفترچه راهنما، آیین نامه ها و غیره نیز، رجوع کنید. این روش بسیار خوبی برای بهبود درک شما از واژگان مربوط به کار و کاربرد عملی آن است.
 4. افعال و اصطلاحات بازرگانی و تجاری استفاده را بیاموزید
  تلاش برای یادگیری برخی اصطلاحات مرتبط با کار و افعال و اصطلاحات تجاری ارزش زیادی دارند. روی تلفظ هر چه بهتر خود کار کنید و همواره سعی کنید که هر واژه را به درست ‌ترین شکل ممکن تلفظ نمایید. برای تقویت این موضوع می‌ توانید با گوش دادن به اخبار، تلویزیون، رادیو و چک کردن تلفظ لغت به صورت آنلاین بپردازید.
 5. برای افزایش دانش عمومی زبان انگلیسی خود نیز بکوشید
  هنگام انتخاب کتاب برای تقویت زبان خود باید دقیق باشید. از کتاب های متفرقه در کنار دوره آموزش زبان خود در من و زبان استفاده نمایید. هر درسی را چندین بار تکرار و تمرین کنید. تلفظ لغاط را حتی در حیطه زبان عمومی تمرین کنید. به این فکر کنید که شما با حضور در یک کشور دیگر برای تجارت، فقط به کار نمی پردازید و نیاز دارید که یک ارتباط موثر و دوستانه میان سایر بازرگانان به وجود بیاورید. مطالعه و افزایش دانش عمومی زبان به شما این امکان را می دهد که در هر زمان که بخواهید به راحتی بتوانید یک مکالمه روان داشته باشید. البته فراموش نکنید، از آنجایی که تقویت زبان به صورت خود محور و بدون مشاور و برنامه ‌ریزی موثر نیست، به شما پیشنهاد می کنیم تا آموزش زبان انگلیسی به شیوه ساده را در وبسایت تخصصی من و زبان بگذرانید و از یادگیری آنلاین زبان انگلیسی در خانه لذت ببرید.

اهمیت زبان انگلیسی برای بازرگانان

چرا نگارش زبان انگلیسی برای بازرگانان مهم است؟

ارتباطات نوشتاری نقش اساسی در دنیای تجارت دارند و اهمیت صحیح نوشتار در انگلیسی رسمی، همیشه مورد توجه بوده است. خطاها در مکاتبات رسمی، ارائه های عمومی و مطالب تبلیغاتی اغلب می توانند منجر به لغو یک قرارداد کاری و خجالت شوند. می خواهیم در ادامه به نحوه نوشتن زبان انگلیسی برای بازرگانان بپردازیم.

 • بررسی نوشتار
  همیشه ارتباطات نوشتاری در زمینه کسب و کار خودتان را چندین بار اصلاح کنید تا خطاهای دستوری و اشتباهات املایی را از بین ببرید. یک بازرگان خوب همیشه بهترین حالت خود را در نامه‌ نگاری ها نشان می ‌دهد و بدین ترتیب سطح کاری خود را بالا می برد. زبان انگلیسی برای بازرگانان بخصوص در زمینه نامه ‌نگاری و مکاتبات، جایگاه بسیار ویژه ای دارد.
 • از اشتباهات خود درس بگیرید
  هر فردی هنگام استفاده از یک زبان خارجی دچار اشتباه می شود. آنچه یک سخنران انگلیسی حرفه ای را از سایرین متمایز می کند، تمایل به یادگیری و درس گرفتن از این اشتباهات است. داشتن غرور بی جا، حتی اگر بازرگان موفقی باشید، بروز غلط ‌های رایج و پافشاری به درست بودن آن‌ ها از جلوه شما می ‌کاهد. در زبان انگلیسی ویژه بازرگانان، سابقه کتبی مربوط به خطاهای متداول خود را در املا، نگارش و گرامر در جایی ثبت کنید. توجه داشته باشید که مرتبا چه اشتباهاتی را تکرار می کنید و سپس با استفاده از آموزش های تخصصی دوره زبان انگلیسی خود، آن ها را در کوتاه ‌ترین زمان اصلاح کنید.
 • ایمیل های کاری بفرستید
  به عنوان یک بازرگان حرفه ‌ای و مسلط به زبان انگلیسی، هر زمان که یک ایمیل از یک همکار به زبان انگلیسی دریافت کردید؛ سعی کنید عبارات جدیدی را که ممکن است دفعه بعد بتوانید استفاده کنید را یادداشت نمایید. برای دسترسی سریع به این عبارات تنظیم شده، یک فایل را روی رایانه خود نگه دارید. اگر شیوه مکاتبات شما در زبان انگلیسی برای بازرگانان حرفه ای به نظر نمی رسد، به الگوهای نامه ‌نگاری در کسب و کار موجود در اینترنت مراجعه کنید.

چه چیزهایی را باید در زبان انگلیسی تجاری یاد بگیریم؟

در دوره آموزش انگلیسی ویژه بازرگانان و امور تجاری، آموزش اصطلاحات و مکالمات ویژه بازرگانان رد و بدل می شود و همچنین به آموزش مکاتبات بازرگانی با زبان انگلیسی پرداخته می شود. مفتخریم که به عنوان یک منبع معتبر، به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی و مکالمه زبان انگلیسی می پردازیم. برای آگاهی بیشتر در مورد دوره آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی و یا اطلاع از قیمت دوره آموزش انگلیسی تجاری با مشاوران ما در تماس باشید.
همانطور که گفتیم انگلیسی تنها زبان رایجی می باشد که متکلمین زبان های مختلف را به یکدیگر پیوند می دهد و نباید اهمیت انگلیسی تجاری را برای باز کردن راه کسب و کار برای تعدادی زیادی از بازارهای بالقوه و مشتریان دست کم گرفت. ما در دوره آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی به آموزش مکالمه ها و مکاتبات بازرگانی مورد نیاز تجار و بازرگانان عزیز می پردازیم. در وب سایت ما علاوه بر آموزش انگلیسی تجاری، دوره های دیگر زبان همچون، آلمانی، فرانسوی، چینی، ایتالیایی و ترکی نیز وجود دارد.

اهمیت زبان انگلیسی برای بازرگانان

چرا در دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری شرکت کنیم؟

برخی شرکت های تجاری هر ساله میلیون ها دلار ضرر می کنند. این ضرر ممکن است به خاطر عدم شناخت کارمندان در مورد نقش جدیدشان یا به خاطر عدم ارتباط مناسب بین دو بخش از شرکت های جهانی باشد. راه حل این مشکل می تواند به سادگی با آموزش زبان انگلیسی تجاری به نمایندگان از طریق یک برنامه انگلیسی عمومی استاندارد حل شود. همچنین شرکت کنندگان باید در زمینه انگلیسی فنی یا انگلیسی صنعتی با توجه به شغلشان آموزش ببینند که ما به آموزش این موارد در دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری و بازرگانی می پردازیم.

چرا برای برقرای ارتباط در تجارت و بازرگانی باید انگلیسی تجاری یاد بگیریم؟

بازدهی سرمایه گذاری از یک دوره آموزش انگلیسی تجاری نباید دست کم گرفته شود. با آموزش انگلیسی تجاری به کارکنان خود به زودی متوجه می شوید که کارایی و ارتباطات آن ها به طرز چشمگیری افزایش پیدا می کند. با یادگیری زبان انگلیسی تجاری زمان و پول بیشتری خواهید داشت و می توانید بر روی تصمیمات مهم تمرکز بیشتری داشته باشید .برای بسیاری از افراد نشستن در کلاس های آموزش زبان و یادگیری به شیوه حضوری امکان پذیر نیست و آن ها به دلیل مشغله زیاد، زمان کافی برای مراجعه حضوری را ندارند.
بازرگانان اغلب کارهای زیادی برای انجام دادن دارند و جاهای زیادی باید بروند. به همین دلیل برنامه ریزی برای شرکت در کلاس زبان تا حدی برای آن ها سخت است. پس بهتر است که در محیط خانه یا هر جایی که می خواهیم، زبان انگلیسی را یاد بگیریم. شما چه یک فرد مبتدی باشید چه یک زبان آموز پیشرفته، تمایل دارید که به طور حرفه ای به زبان انگلیسی صحبت کنید. حتی اگر می خواهید در زمینه انگلیسی تجاری عالی باشید، گاهی اوقات تنبلی می کنید و حاضر نیستید حتی برای یادگیری انگلیسی تجاری از خانه خارج شوید.
خوشبختانه کلاس درس حضوری تنها مکان برای یادگیری زبان انگلیسی تجاری نیست. شما می توانید زبان انگلیسی تجاری را در هر زمان یا هر مکان یاد بگیرید. فقط مواردی وجود دارد که شما باید در این زمینه بدانید و ما این موراد را به شما خواهیم گفت. گرچه شما می توانید زبان انگلیسی تجاری را در خانه خودتان نیز بیاموزید اما پیشنهاد ما این است که با شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی تجاری در وب سایت من و زبان که توسط اساتید خبره ارائه می شود، زودتر به هدفتان برسید.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید