آموزش آسان زبان ایتالیایی

آموزش آسان زبان ایتالیایی

آموزش آسان زبان ایتالیایی | اگر به یادگیری ایتالیایی آن هم آموزش آسان زبان ایتالیایی علاقه دارید ، احتمالاً با کتاب درسی شروع کرده اید. این روش خوبی برای شروع است، اما می توانند بعد از مدتی خسته کننده شوند. اگر از یادگیری یک زبان لذت نمی برید ، یادگیری می تواند برای شما یک کار عادی شود. با خواندن ، نوشتن و گوش دادن به ایتالیایی ، می توانید بدون صرف تلاش زیاد ، از مهارت بیشتری برخوردار شوید. اگر اولین بار همه چیز را درک نکردید ، ناامید نشوید – با گذشت زمان و صبر ، احساس راحتی در زبان خواهید کرد.
برای یادگیری اصلی ایتالیایی ، از کتاب های کودکان شروع کنید. کتاب های کودکان به گونه ای طراحی شده اند که به کودکان می آموزند چگونه آنها را در واژگان جدید بخوانند و آنها را در معرض نمایش بگذارند. این می تواند برای شما نیز مفید باشد ، به خصوص اگر تازه شروع به یادگیری ایتالیایی کرده اید.
در مطالعه داستان های کوتاه پیشرفت کنید. هنگامی که در مطالعه کتاب های کودکان پیشرفت کردید ، ممکن است تصمیم بگیرید که به مطالعه مطالبی به ایتالیایی بپردازید که برای خوانندگان بزرگسال در نظر گرفته شده است. برای فهمیدن اینکه آیا این کتاب مناسب شما است یا خیر، صفحه اول آن را با سرعت هر چه بیشتر بخوانید، اگر توانستید حداقل 10 درصد از آنچه خواندید را بفهمید، بنابراین می توان نتیجه گرفت که این داستان، روش مناسبی برای ایجاد مهارت های خواندن در شما خواهد بود.

آموزش آسان زبان ایتالیایی
آموزش آسان زبان ایتالیایی

وقایع جاری را در روزنامه های ایتالیایی دنبال کنید. بسته به موضوع مقاله ، مطالعه برخی از روزنامه ها می توانند بسیار چالش برانگیز باشند منوط به اینکه درک اساسی از رویداد مورد بحث داشته باشید ، می توانید معنی کلمات را در بطن متن حدس بزنید.
بیشتر روزنامه های اصلی ایتالیایی بصورت آنلاین در دسترس هستند. روزنامه ها همچنین به شما کمک می کنند تا اطلاعات شما در مورد موضوعات مهم ایتالیایی به روز باشد. همچنین می توانید مقالاتی درباره تعطیلات ایتالیا ، رویدادهای فرهنگی ، جامعه و زندگی در آن بخوانید.
یک فرهنگ لغت را در نزدیکی خود نگه دارید تا کلماتی را که نمی دانید در آن جستجو کنید. کلماتی را که معنی آن ها را نمی دانید هایلایت کنید و سپس به آنها برگشته و آنها را در فرهنگ لغت جستجو کنید. پس از درک کلمه ، متن را مجدداً بخوانید.
معمولاً بهتر است هر بار 2 تا 3 صفحه را بخوانید ، سپس کلمات را جستجو کنید ، بنابراین می توانید سعی کنید تا آنجا که می توانید به درک مطلب برسید. اگر در طول مطالعه یک داستان، مدام توقف کنید تا معنی کلمه ای را چک کنید ، در درک داستان مشکل خواهید داشت.
یک وعده غذایی را از یک کتاب آشپزی ایتالیایی بپزید. بسیاری از فرهنگ های یک ملت در غذاهای آن موجود است و دستور العمل غذای کلاسیک ایتالیایی که به زبان ایتالیایی نوشته شده است ، درک مطلب شما را بالاتر خواهد برد. کتاب های آشپزی زیادی به زبان ایتالیایی برای شروع کار وجود دارد.
در حالی که می توانید به صورت آنلاین دستور العمل های ایتالیایی را جستجو کنید ، احتمالاً متوجه خواهید شد که بیشتر آن ها به زبان انگلیسی نوشته شده اند. شاید برای خرید یک کتاب آشپزی ایتالیایی که به زبان ایتالیایی نوشته شده است ، باید کمی هزینه کنید ، اما احتمالاً نسخه های ارزان قیمت را به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد.
خود را در یک رمان غوطه ور کنید. هنگامی که در خواندن خود به اندازه کافی پیشرفت کرده اید که می توانید چندین صفحه را بخوانید بدون اینکه متوقف شود و کلمات موجود را در فرهنگ لغت جستجو کنید ، آماده هستید که اولین رمان خود را به زبان ایتالیایی بخوانید. آهسته به مطالعه خود ادامه دهید ، هر کجا دوست داشتید توقف کنید و هر خطی را که دوست داشتید به خاطر بسپارید، و در کل به خودتان اجازه دهید تا از نظر ذهنی به دنیای جدیدی سفر کنند.
خواندن داستان های بلند نیز می تواند به شما کمک کند به ایتالیایی فکر کنید ، نه اینکه از نظر ذهنی آنچه را که از ایتالیایی خوانده اید به زبان مادری خود ترجمه کنید.
برای تمرین تلفظ خود با صدای بلند به مطالعه متون بپردازید. سکوت خواندن نسبتاً منفعل است. حتی اگر این کلمه را به طور صحیح در گوش خود بشنوید ، این بدان معنا نیست که شما به ساخت صدا عادت کرده اید. اگر داستانی یا قطعه ای را که دوست دارید پیدا کنید ، آن را با صدای بلند بخوانید تا تجربه ای کامل از زبان داشته باشید.
شما همچنین می توانید از خود در حین خواندن متنی تصویربرداری کنید و سپس به آن گوش دهید – به شرط آنکه با گوش دادن به صدای ضبط شده خود خجالت نکشید. گوش دادن به صدای تان می تواند به شما در شناسایی کلمات یا اصوات خاصی که در تلفظ آن ها مشکل دارید به شما کمک کنند.
بخش هایی از یک کتاب مورد علاقه را کپی کنید. اگر در حال خواندن داستان کوتاه یا رمان ایتالیایی بودید و عبارتی را پیدا می کردید که واقعاً از آن لذت می برید ، آن را بنویسید تا احساس نوشتن جملات به زبان ایتالیایی را درک کنید. با تغییر زمان افعال، مهارت نوشتن را تمرین کنید. همچنین کپی کردن جملات، کاربرد صحیح استفاده از دستور زبان ایتالیایی را به شما منتقل می کند.
یک دوست مجازی ایتالیایی پیدا کنید! چه از طریق پست الکترونیکی و چه از طریق شبکه های اجتماعی ، داشتن یک دوست مجازی که اهل ایتالیا باشد می تواند توانایی نوشتن شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. همچنین این فرصت را به شما می دهد تا درباره زندگی روزمره ایتالیایی ها بیشتر بدانید.

آموزش آسان زبان ایتالیایی
آموزش آسان زبان ایتالیایی

تالارهای گفتگو، رسانه های اجتماعی و صفحاتی که به زبان ایتالیایی اختصاص داده شده می توانند مکان های خوبی برای یافتن دوست های مجازی باشند.
به ترجمه متون و یا قطعاتی از شعر مورد علاقه تان به زبان ایتالیایی بپردازید. پس از ترجمه ، بگذارید یک روز یا بیشتر بگذرد، سپس به عقب برگردید و متنی که به زبان ایتالیایی است را به زبان خودتان برگردانید! اینگونه امکان دارد جاهایی که نیاز به ویرایش دارد را پیدا کنید و آن ها را بهبود ببخشید. داستان هایی که از زبان مادری تان به ایتالیایی ترجمه شده اند را پیدا کنید و سعی کنید، ابتدا خودتان تلاش کنید متن اصلی را به زبان ایتالیایی برگردانید، سپس آن را با ترجمه منتشر شده مقایسه کنید. اختلاف را علامت گذاری کنید و انتخاب های مترجم حرفه ای را آنالیز کنید.
کتابهای قدیمی ممکن است بیش از یک نسخه ایتالیایی داشته باشند. اگر می توانید چندین ترجمه ایتالیایی از همان داستان یا کتاب را پیدا کنید ، در این صورت می توانید ترجمه های موجود را نیز با هم مقایسه کنید.
پیشنهاد ما به شما برای یادگیری سریع تر و راحت تر این زبان استفاده از سایت “من و زبان” است! متد استفاده شده در محتواهای این سایت بر طبق استاندارهای آموزشی بوده و به شما در این مسیر و در رسیدن به هدف تان کمک شایانی خواهد کرد.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید