جاذبه های گردشگری آلمان

جاذبه های گردشگری آلمان

جاذبه های گردشگری آلمان | کشور آلمان یکی از کشورهای اروپایی و حتی در دنیا است که جاذبه های گردشگری جذاب و زیبایی دارد.
مکان های دیدنی مانند کلیساهای تاریخی و روستاهای دست نخورده از قرون وسطی در آلمان وجود دارند که چشم هر بیننده ای را خیره می کند. در قلب تاریخی-فرهنگی آلمان، برلین پایتخت آلمان قرار دارد که مرکز موزه ها، گالری ها و مکانهای طبیعی دیدنی بسیاری است. همچنین آلمان با تاریخچه جالب و جذابی که دارد، این کشور را تبدیل به کشوری توریستی کرده است. هم چنین زبان این کشور یکی از زبان های زنده دنیا به حساب می آید. هنگامی که زبان آلمانی را یاد می گیرید یا آن را در خانه می آموزید، یادگیری واژگان به شما کمک می کنند تا هنگام یادگیری این زبان، در مورد فرهنگ آلمانی ها هم اطلاعاتی را کسب کنید. این که آیا قصد سفر به یکی از بزرگترین شهرهای آلمان مانند برلین، هامبورگ، فرایبورگ و غیره را دارید یا فقط می خواهید آلمانی را برای اهداف دیگر یاد بگیرید، باید زبان آن را به طور کامل یاد بگیرید. در این مقاله می خواهیم شما را با جاذبه های گردشگری آلمان آشنا کنیم تا بتوانید هنگام صحبت کردن به زبان آلمانی و همچنین بازدید مراکز دیدنی آن، اطلاعات کافی را درمورد این مکان ها داشته باشید.

جنگل سیاه

جنگل سیاه با تپه های تیره ای که دارد یکی از پر بازدیدترین مناطق کوهستانی در تمام اروپا است و در گوشه جنوب غربی آلمان واقع شده است و تا رودخانه راین در جنوب امتداد دارد و بهشتی برای پیاده روی است. در بخش غربی، این جنگل با عبور از رودخانه از کنار دره های سرسبز می گذرد تا دشت های دانوب به آرامی ادامه دارد.

جاذبه های گردشگری آلمان
جاذبه های گردشگری آلمان

جاذبه های گردشگری آلمان

اروپا پارک

اروپا پارک بزرگترین پارک تفریحی آلمان است که اخیراً به عنوان پربازدیدترین جاذبه گردشگری در آلمان به حساب آمده است. اروپا پارک به صورت فصلی است که اردوگاه ها و هتل های گردشگری بسیاری دارد. طی فصل تابستان، این پارک بیشترین جمعیت گردشگری را دارد و حدود 50000 بازددید کننده در هر روز دارد.

 

جاذبه های گردشگری آلمان
جاذبه های گردشگری آلمان

کلیسای جامع کلن

کلیسای جامع کلن یکی از مهمترین بناهای معماری آلمان و سومین کلیسای جامع جهان از لحاظ ارتفاع است. ساخت این بنا بیش از 600 سال طول کشید و سرانجام در سال 1248 1880 به پایان رسید. هنگامی که کلن در جنگ جهانی دوم بمب گذاری شد، کلیسای جامع تنها بنایی بود که از بمب گذاری جان سالم به در برد.

دروازه براندنبورگ

اگر چه برلین آثار تاریخی بسیار معروفی دارد، اما دروازه براندنبورگ با ستون های ماسه سنگی و ارابه اسبی بالای سر دروازه، این دروازه را به یکی از معروف ترین بناهای تاریخی آلمان تبدیل کرده است. این بنای یادبود در سال 1791 به افتخار شاه فردریک ویلیام دوم ساخته شده است و پس از آکروپولیس در آتن مدل سازی شده است. اگرچه زمانی به عنوان بخشی از دیوار برلین شناخته می شد ، امروز به عنوان یک نماد صلح و وحدت شناخته می شود که بخشی از تاریخچه پیچیده آلمان به حساب می آید.می توانید درست از به سمت دروازه قدم بزنید. بسیاری از تورهای پیاده روی و دوچرخه سواری هم در مقابل دروازه براندنبورگ هستند که مکان خوبی برای پیاده روی به حساب می آید.

جاذبه های گردشگری آلمان
جاذبه های گردشگری آلمان

تالار قدیمی شهر بامبرگ

بامبرگ یک شهر تاریخی در بایرن است و دارای تعداد زیادی دیدنی های جالب معماری است. هیچکدام به اندازه تالار شهر قدیمی یا Altes Rathaus جالب و مهم نیست. جالب است بدانید که اسقف این شهر به ساکنان اجازه نمی داد تا تالار قدیمی در زمین های موجود احداث کنند، بنابراین تصمیم می گیرند تالار را در منطقه ای غیر منتظره بسازند . این تالار در وسط پلی قرار دارد که روی رودخانه رگنیتس قرار دارد و فضای داخلی آن با نقاشی های برجسته تزئین شده است.

جاذبه های گردشگری آلمان
جاذبه های گردشگری آلمان

کلیسای جامع آخن

کلیسای جامع آخن در نزدیکی مرز بلژیک و هلند واقع شده است و قدیمی ترین کلیسای جامع در شمال اروپا است. ساخت و ساز روی کلیسای جامع از قرن هشتم آغاز شد و طراحی آن ترکیبی از معماری گوتیک است. این کلیسای جامع توسط شاه شارلمانی ساخته شده است و تاج های بی شماری در قرن ها گذشته در آنجا برگزار شده است.

جاذبه های گردشگری آلمان
جاذبه های گردشگری آلمان

قلعه شورین

قلعه شورین که در شهر Schwerin واقع شده است یکی از مهمترین جاذبه های ایالت مکلنبورگ-وورپومرن است. این قلعه روی یک جزیره واقع شده است که جذابیت آن را دو چندان می کند. قلعه شورین که در قرن چهاردهم ساخته شده است، اکنون جزء نهادهای دولتی است، ولی برای تورهای گردشگری برای عموم افراد هم در ساعات خاصی باز است. در افسانه ها گفته می شود این قلعه توسط شبحی به نام Petermännchen تحت تعقیب قرار گرفته است و این افسانه ها هر ساله تعداد بازدیدکنندگان کنجکاو را به اینجا می کشاند.

جاذبه های گردشگری آلمان
جاذبه های گردشگری آلمان

دره راین

راین نه تنها مهمترین آبراه اروپا است بلکه یکی از زیباترین دره های اروپا هم به حساب می اآد. این رودخانه با شکوه با مساحت 1320 کیلومتر ، از کشورهای سوئیس، آلمان و هلند می گذرد. در حالی که در آلمان مکانهای بسیاری برای لذت بردن از این رودخانه باشکوه وجود دارد ، بخش دوست داشتنی فوقانی دره رود که جزء میراث جهانی یونسکو است یکی از محبوب ترین جاذبه های گزدشگران برای بازدیدکنندگان است. سرزمینی رویایی پر از قلعه های تاریخی که در امتداد رود راین قرار دارد.

جاذبه های گردشگری آلمان
جاذبه های گردشگری آلمان

این روزها ، افرادی که می خواهند مدت زمان بیشتری در مراکز تفریحی-گردشگری به ویژه آلمان بمانند، باید زبان آلمانی را به خوبی بدانند. همانطور که قبلا بدان اشاره شد، یادگیری و دیدن مراکز گردشگری یک کشور نیازمند آشنایی کامل با زبان آن کشور است. از این رو، یادگیری زبان آن کشور امری ضروری است.
اگر قصد مهاجرت یا مسافرت به آلمان را دارید، باید به طور منظم و سازمان یافته به یادگیری زبان آلمانی بپردازید. آلمان کشوری بزرگ است که نه تنها زبان زبان آنها در آلمان صحبت می شود بلکه در کشورهای اتریش، سوئیس هم صحبت می شود و حدود 120 میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می کنند. با پیشرفت فناوری های جدید در زمینه آموزش های آنلاین، زبان هم از این قضیه مستثنی نبوده است. سایت من و زبان یکی از سایت های معتبر در زمینه آموزش زبان های زنده دنیا است که زیر نظر موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان است. این سایت با بهره گیری از آخرین روش های روز دنیا در آموزش زبان، زبان آلمانی را به صورت آنلاین به زبان آموزان آموزش می دهد. یکی از مزایای که این سایت دارد اموزش زبان به صورت مرحله ای و استفاده از منابع دیداری-شنیداری برای تقویت مهارت های شنیداری و نوشتاری است. هم چنین زبان آموزان پس از ثبت نام در سایت، می توانند به مدت 7 روز به منظور آشنایی با سایت، با سایت رایگان کار کنند.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید