آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته

آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته

آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته | می خواهید یاد بگیرید که چگونه به زبان فرانسه صحبت کنید؟
میلیون ها زبان آموز در سراسر جهان در حال حاضر زبان فرانسه را یاد می گیرند ، بنابراین شما در در سایت فوق العاده ای هستید و می توانید سریعتر از آنچه فکر می کنید به فرانسه صحبت کنید. در حقیقت ، اگر می خواهید به زبان فرانسه صحبت کنید بهترین روش برای یادگیری زبان فرانسه شرکت در دوره ی آموزشی آنلاین سایت من و زبان می باشد.
درست است که برخی از جنبه های فرانسوی ، مانند هر زبانی ، می تواند مشکل باشد. اما در بیشتر موارد ، فرانسوی یک زبان آسان برای یادگیری است.
می خواهم هفت قدم برای یادگیری زبان فرانسه را با شما به اشتراک بگذارم ، با انجام این هفت قدم یاد می گیرید که چگونه به فرانسوی صحبت کنید. این رویکرد های اثبات شده ی یادگیری زبان فرانسه است. می توانید از این رویکردها استفاده کنید ، چه مبتدی باشید یا و اینکه سالهاست که فرانسوی را یاد می گیرید.
این مراحل را دنبال کنید و قبل از کامل کردن آنها می توانید به زبان فرانسه صحبت کنید.

آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته

بیایید شروع کنیم!
مرحله 1: عاشق فرانسه شوید
کلید صحبت فرانسه چیست؟ شور و اشتیاق.
فرانسوی زبان عشق است. و برای صحبت کردن به هر زبانی ، باید عاشق آن شوید. یا حداقل یک دلیل واقعاً خوب برای پیوستن به آن و یادگیریش داشته باشید. حتی اگر این کار سخت شود.
دلیل اصلی شما برای یادگیری زبان فرانسه باعث می شود که با فراز و نشیب های یادگیری یک زبان جدید ، انگیزه خود را حفظ کنید. هر زمانی که از یادگیری فرانسوی ناامید شدید و از خود پرسیدید که “چه فکر می کردم؟” این زمانی است که باید روی یادگیری خود پافشاری کنید.
هرکسی دلیل اصلی صحبت کردن به زبان فرانسه را دارد.
در اینجا دلایل بسیار خوبی برای علاقه به زبان فرانسه آورده شده است:
برای سفر به دور دنیا. فرانسوی یک زبان رسمی در بیش از 25 کشور جهان است و در بسیاری دیگر از آنها به طور گسترده ای صحبت می شود.
مکالمه با اعضای خانواده فرانسوی زبان.
برای خواندن کلاسیک های ادبی فرانسه (فکر کنید ویکتور هوگو ، امیل زولا ، الکساندر دوما و گوستاو فلوبر).
برای ارتباط با شهروندان فرانسه زبان
برای یادگیری فرهنگ فرانسوی و آداب و رسوم فرانسویها
در واقع دلیل شخصی و معنی دار خود را برای یادگیری زبان فرانسه پیدا کنید و از آن استفاده کنید تا بتوانید در طول سفر به زبان خود پیگیری کنید.
هنگامی که دلیل روشنی برای یادگیری زبان فرانسه داشته باشید، ساده تر می توانید با مراحل زیر در یادگیری زبان فرانسه قدم بردارید.
مرحله دوم: ایجاد یک فرانسه کوچک در خانه خود
هنگامی که خود را در زبان فرانسه غوطه ور کردید ، صحبت کردن با این زبان بسیار راحت تر است حتما نیازی نیست که در فرانسه زندگی کنید تا خود را در این زبان غوطه ور شوید در حقیقت ، هر جا که زندگی کنید می توانید خود را را از این زبان سرشار کرده و به راحتی نکاتی یاد بگیرید.
در اینجا برخی از نکات مورد علاقه من برای استفاده در مرحله ی 1 یادگیری زبان فرانسه آورده شده است.
تلفن هوشمند خود را به زبان فرانسوی تبدیل کنید. تنظیمات زبان را در تلفن خود به فرانسوی تغییر دهید. شما می توانید همین کار را با رایانه خود انجام دهید.
فرانسه زبانهای شهر خود را پیدا کنید. بیشتر شهرها در سراسر جهان ، بزرگ یا کوچک ، اجتماع متکلمان فرانسوی خواهند داشت. احتمال این وجود دارد که در نزدیکی خود نیز افراد زیادی پیدا کنید.
تلویزیون و فیلم های فرانسوی را تماشا کنید. برای سرعت بخشیدن به یادگیری ، زیرنویس ها را روشن کنید.
مقالات و کتاب ها را به زبان فرانسوی بخوانید.
به رادیو و پادکستهای فرانسوی گوش دهید. با گوش دادن به آهنگ های فرانسوی می توانید بسیاری از زبان های فرانسه را یاد بگیرید.
مرحله سوم: کتاب عبارات فرانسوی خود را بنویسید.
اگر به کلمات و عبارات مرتبط با زندگی خود توجه کنید ، فرانسوی را خیلی سریع یاد خواهید گرفت. به علاوه ، وقتی مکالمه های واقعی به زبان فرانسوی دارید ، می توانید به راحتی در مورد خود صحبت کنید.
به همین دلیل توصیه می کنم یک کتاب عبارات شخصی به زبان فرانسه درست کنید. این مجموعه ای از کلمات و عبارات مربوط به شما هستند.
پیشنهاد می کنم کتاب عبارت شخصی خود را با این موارد شروع کنید:
درج کشور محل تولد ، فعالیت های مورد علاقه شما ، چگونگی پر کردن اوقات فراغت ، دلایل یادگیری زبان فرانسه، شغلتان، و کلیه ی اطلاعات جالب در مورد خودتان
اطلاعات جالب دیگری درباره خودتان (آیا زبان دیگری آموخته اید؟ به مکان های غیر معمول سفر کرده اید؟)
مرحله 3: بپذیرید که وقتی به زبان فرانسه صحبت می کنید ، ابتدا شاید خنده دار به نظر بیاید.
اگر تا به حال به زبان خارجی با صدای بلند صحبت نکرده اید ، برای اولین بار ممکن است حالت ناخوشایندی را تجربه کنید.
این امر به ویژه در مورد صحبت کردن به زبان فرانسه صادق است. فرانسوی شامل صداهایی است که حتی به زبان انگلیسی وجود ندارد. هنگامی که فقط با یک زبان صحبت کرده اید، ایجاد حالت لب و زبان به شکل های جدید برای ایجاد صداهای ناآشنا ، ممکن است مانند شنیدن یک نت اشتباه در یک آهنگ مشهور برایتان نامأنوس به نظر برسد.

آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته

برخی از زبان آموزان به خاطر این حالت از صحبت کر دن به فرانسه خجالت می کشند و پیشرفتی نمی کنند.
هنگامیکه به فرانسه صحبت می کنید ، حتی هنگامی که نامانوس به نظر می رسید ، با آن کنار بیایید و تحمل کنید. بدین ترتیب فرانسه را خیلی سریع یاد خواهید گرفت.
به توصیه های ما اعتماد کنید ، اینگونه خیلی سریع فرانسه را یاد خواهید گرفت.
اما اگر می خواهید بدون اینکه محدودیت زمانی داشته باشید و در هر مکانی که خواستید زبان فرانسه یاد بگیرید در دوره زبان فرانسوی سایت من و زبان ثبت نام کرده و با آسودگی خاطر زبان فرانسه را یاد بگیرید.
سایت من و زبان با بکار گیری آخرین متدهای یادگیری زبان های دوم ، شما را در فراگیری زبان دوم یاری می کند.
با ما باشید و خیلی زود فرانسه یاد بگیرید.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید