یادگیری زبان فرانسه برای سفر

یادگیری زبان فرانسه برای سفر

یادگیری زبان فرانسه برای سفر | زبان فرانسه یکی از زبان های رومانس است که ریشه در زبان لاتین دارد. همچنین یکی از زیباترین زبان های دنیاست. در قرن های 17 تا 19 زبان فرانسه، زبان بین المللی بود. امروزه علاوه بر فرانسه، بسیاری از کشور های اروپایی، بعضی از کشور های قاره آفریقا و برخی از قسمت های کانادا به زبان فرانسه صحبت می کنند. علاوه بر این، فرانسه زبان رسمی بسیاری از سازمان های جهانی از جمله اتحادیه اروپا، ناتو، یونسکو و انجمن بین المللی صلیب سرخ است.

فرانسه دومین کشور توریستی بزرگ در جهان است که سالانه بالای 80 میلیون نفر را به خود جذب می کند. اگر قصد سفر یا مهاجرت به فرانسه یا کشور های فرانسه زبان و تحصیل در آن جا را دارید یا حتی به قصد تجارت به فرانسه سفر می کنید، بسیار مهم و ضروری است که زبان رسمی این کشور را یاد بگیرید. اگر قصد سفر، مهاجرت، تحصیل یا ثبت شرکت و بازدید از خانواده هایتان را در فرانسه یا هر یک از کشورهای فرانسه زبان دارید، بسیار مهم است که زبان فرانسه را یاد بگیرید. یادگیری زبان فرانسه کار سختی نیست. از آن جایی که زبان فرانسه شباهت زیادی به زبان انگلیسی دارد. بنابراین می توان زبان فرانسه را به سرعت یاد گرفت. سایت من و زبان اولین سایت آموزش زبان های خارجی است که 6 زبان زنده دنیا را به زبان فارسی به شما آموزش می دهد. زبان شیرین فرانسه را می توانید با من و زبان یاد بگیرید و بعد از مدتی فرانسوی را روان صحبت کنید. با سایت من و زبان دیگر نگران این نباشید که چگونه هنگام سفر به فرانسه و دیگر کشور های فرانسه زبان با مردم آن جا ارتباط برقرار کنید. سایت من و زبان به صورت اصولی همه آن چه که شما از یک زبان باید یاد بگیرید به شما آموزش می دهد. متد مورد استفاده در من و زبان، متد بومی سازی شده موسسه آموزش زبان بین المللی مک گراو هیل (McGraw Hill) آمریکاست. مک گراوهیل یکی از 3 ناشر بزرگ آموزشی در جهان با بیش از 100 سال سابقه است که زیر مجموعه شرکت Apollo Global Management می باشد و از سال 1888 تا به امروز در زمینه متدهای جدید آموزش زبان کار می کنند.

چرا به فرانسه سفر کنیم؟

طبق آمار سازمان جهانگردی جهانی سازمان ملل متحد، فرانسه بیش از 25 سال است که محبوب ترین مقصد گردشگری جهان است. سوال این است که چه عواملی باعث می شود فرانسه یکی از محبوب ترین کشور ها در حوزه گردشگری باشد. سایر افراد به دلیل جاذبه های طبیعی گردشگری بی شمار فرانسه، شهرهایی مانند پاریس و استراسبورگ، سواحل دیدنی، آلپ فرانسه، غذا های خوشمزه و عطرهای معروف و خوشبوی فرانسوی و موارد دیگر از فرانسه دیدن می کنند. جای تعجب نیست که فرانسه 25 سال مقام شماره یک را به خود اختصاص داده است. بیایید نگاهی دقیق تر به مکان های شگفت انگیز در فرانسه و دلایل سفر به فرانسه بیاندازیم.

دیزنی لند پاریس

از سال 1992، دیزنی لند پاریس، که ابتدا اقامتگاه یورو دیزنی نامیده شد، جمعیت زیادی را از سراسر جهان به خود جلب کرده است. در حال حاضر دیزنی لند پاریس یکی از جاذبه های گردشگری شماره یک در فرانسه و اروپا است، حتی برج ایفل و لوور نیز نمی توانند با آن رقابت کنند. همچنین دیزنی لند شانزدهمین جاذبه توریستی محبوب جهان است. بنابراین بازدید از آن خالی از لطف نیست.

یادگیری زبان فرانسه برای سفر
یادگیری زبان فرانسه برای سفر

برج ایفل

برج ایفل بلند ترین سازه فرانسه است که به عنوان نماد فرانسه شناخته می شود. این سازه در سال 1889 برای تجدید از صدمین سالگرد انقلاب فرانسه ساخته شد. وقتی که به فرانسه و سفر به آن فکر می کنید قطعا اولین چیزی که در ذهن شما نمایان می شود برج ایفل است. این برج دومین جاذبه تماشایی در فرانسه بعد از دیزنی لند پاریس است. در سال 2015 ، تقریبا 7 میلیون نفر از این گنج فرانسوی صعود کردند. برخی از طریق آسانسور و برخی دیگر با پای پیاده 1664 پله را طی کردند تا به بالای آن رسیدند.

یادگیری زبان فرانسه برای سفر
یادگیری زبان فرانسه برای سفر

موزه لوور

موزه لوور نه تنها یکی از بزرگ ترین موزه های جهان است که بیش از 460000 اثر هنری دارد، بلکه یکی از پر بازدیدترین گالری های کره زمین است. لوورکه در ابتدا به عنوان قلعه در اواخر قرن دوازدهم ساخته شد، در قرن شانزدهم به محل اصلی پادشاهان فرانسه تبدیل شد. معروف ترین گنجینه قابل توجه در موزه لوور La Jaconde است که به انگلیسی به عنوان مونا لیزا معروف است.

یادگیری زبان فرانسه برای سفر
یادگیری زبان فرانسه برای سفر

غذا های فرانسوی

غذا های فرانسوی شهرت بین المللی دارند و بخش جدا ناپذیر فرهنگ فرانسه هستند. چشیدن طعم های جدید و خوردن غذاهای متنوع، بسیار لذت بخش است. کشور فرانسه با داشتن بهترین سر آشپزها معروف ترین غذاها، دسرها و شیرینی ها را در جهان دارد. غذا های خوشمزه و پرطرفدار فرانسوی مانند: سوپ پیاز، استیک فریت، کیش لورن، حلزون، کسوله، صدف، فندوی پنیر راتاتویی می باشد.

یادگیری زبان فرانسه برای سفر
یادگیری زبان فرانسه برای سفر

کاخ ورسای، کاخ پادشاهان

کاخ ورسای در نزدیک پاریس با معماری بی نظیر در ابتدا اقامتگاه لویی سیزدهم و خانواده اش بود. این کاخ با داشتن اتاق های سلطنتی و با شکوه، باغ های بسیار بزرگ که پر از درخت و گل و گیاهان است، همچنین مجسمه ها و آینه های به کار رفته در آن بسیاری از گردشگران را به خود جذب می کند. همه ساله بیش از 3 میلیون نفر به ورسای سفر می کنند. به هر قسمت کاخ که نگاه بیندازید از آن لذت می برید.

یادگیری زبان فرانسه برای سفر
یادگیری زبان فرانسه برای سفر

خیابان شانزه لیزه

خیابان شانزه لیزه زیباترین و معروف ترین خیابان در فرانسه و جهان است. تمامی برندها و کافی شاپ ها و رستوران های لوکس در این خیابان وجود دارند. این خیابان محله اعیان نشینان پاریس است و طول آن نزدیک 2 کیلومتر است.

یادگیری زبان فرانسه برای سفر
یادگیری زبان فرانسه برای سفر

رشته کوه آلپ فرانسه

بزرگترین رشته کوه در اروپا بدون شک رشته کوه های آلپ است که 1200 کیلومتر در سرتاسر هشت کشور اروپایی امتداد دارد. طیف گسترده ای از تفریحات زمستانی و تابستانی در آلپ های فرانسه وجود دارد که هر ساله تقریبا 60 تا 80 میلیون بازدید کننده را به خود جذب می کند. برخی از فعالیت ها شامل اسکی، اسنوبورد، کوهنوردی، دوچرخه سواری و صخره نوردی است. همه ساله، تقریباً 30000 کوهنورد از سراسر جهان برای صعود به کوه های آلپ به فرانسه می روند.

یادگیری زبان فرانسه برای سفر
یادگیری زبان فرانسه برای سفر

راه آهن فرانسه

ایستگاه راه آهن Gare du Nord در قلب پاریس فرانسه تقریبا 190 میلیون مسافر در سال دارد و به عنوان شلوغ ترین ایستگاه اروپا و سومین ایستگاه از نظر وسعت در جهان در نظر گرفته شده است. راه آهن فرانسه که 29000 کیلومتر طول دارد، این امکان را برای گردشگران و مردم فرانسه فراهم می کند تا به سرعت و به راحتی از شهری به شهر دیگر سفر کنند. به همین دلیل دیگر نیازی نیست هنگام سفر به فرانسه نگران حمل و نقل باشید.

یادگیری زبان فرانسه برای سفر
یادگیری زبان فرانسه برای سفر

اما این نکته را فراموش نکنید که اگر به زبان فرانسه مسلط نباشید نمی توانید بیشتر از چند روز در آن جا دوام بیاورید و هیچ لذتی از سفر خود نخواهید برد. چرا که برای انجام هر کاری از رستوران رفتن گرفته تا بازدید از لوور و ایفل و دیگر مکان های دیدنی نیاز دارید که با مردم آن جا ارتباط برقرار کنید و این فقط و فقط با یادگیری زبان فرانسه امکان پذیر است. پس قبل از اینکه تصمیم به سفر به هر یک از کشور های دنیا را بگیرید به سایت من و زبان سری بزنید و از آموزش های آنلاین ما به مدت یک هفته به صورت رایگان استفاده کنید و سپس ثبت نام کنید.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید