ایتالیایی را روان صحبت کنیم

ایتالیایی را روان صحبت کنیم

ایتالیایی را روان صحبت کنیم | یادگیری زبان ایتالیایی آن قدر ها هم که فکر می کنید سخت نیست. در اینجا چند توصیه برای زبان آموزان ایتالیایی در هر سطح ارائه شده است:

 1. صبور باشید . یادگیری هر زبانی نیاز به زمان دارد و باید در معرض آن زبان قرار بگیرید. هر زبان آموز باید گرامر و واژگان را مطالعه کند ، اما هر چه بیشتر به ذهن بسپارید ، یادگیری طبیعی تر و لذت بخش تر خواهدبود.
 2. در مورد دستور زبان استرس نداشته باشید. برخی از افراد نمی توانند ایتالیایی صحبت کنند چون می ترسند اشتباه کنند، درحالیکه دیگر افراد مشکلی ندارند و هر طور که شده فقط صحبت می کنند و همین گونه هم صحبت کردنشان بهتر می شود، و با تمرین بیشتر به طور مستمر پیشرفت می کنند و از زبان لذت می برند. نگران نباشید. گرامر و لهجه شما با گذشت زمان بهتر می شود.
 3. لیست “کارها” را به زبان ایتالیایی بنویسید. شما به سرعت بسیاری از اصطلاحات اساسی و اصطلاحاتی را که زیاد استفاده میشوند مانند خرید مواد غذایی را به خاطر خواهید آورد. از جملات کامل استفاده کنید و هرموقع که می توانید از دیکشنری به عنوان راهنما استفاده کنید.
 4. گشتن در یوتیوب. کلمات ایتالیایی را در مورد یک حیطه کلی مانند اخترشناسی در یوتیوب تایپ کنید و ویدیوهای جذاب پیدا کنید. با محتوای آسان شروع کنید، هر روز  به مدت10 الی 15 دقیقه.  بارها و بارها همان فیلم را تماشا کنید ، نه تنها یک بار.  همزمان با فایل صوتی به ایتالیایی صحبت کنید تا سریع تر به نتیجه برسید، بی تفاوت گوش ندهید.
 5. با صدای بلند بخوانید (صحبت کنید)! در ویکی پدیا موضوعی را به زبان انگلیسی جستجو کنید و سپس یک متن را با موضوع مشابه به زبان ایتالیایی بخوانید. کتابی که توسط نویسنده مورد علاقه شما نوشته شده انتخاب کنید که به زبان های انگلیسی و ایتالیایی موجود باشد. موضوعی را انتخاب کنید که به زبان انگلیسی با آن آشنا باشید و سپس مقاله ای را با همین موضوع در یک روزنامه آنلاین ایتالیایی بخوانید. برای به دست آوردن نتیجه بهتر با صدای بلند بخوانید.
 6. واژگان خود را تقویت کنید .کلمات جدیدی را که یاد می گیرید در یک دفترچه یادداشت کنید. هر لغتی را که در فرهنگ لغت ایتالیایی-انگلیسی خود جستجو می کنید پر رنگ کنید. همانطور که به جستجوی کلمات جدید می پردازید ، مواردی را که قبلا پررنگ کرده اید توجه شما را جلب می کنند.
 7. گوش دهید و تکرار کنید (صحبت کنید)! کتابهای صوتی ایتالیایی ، موسیقی ایتالیایی (اآهنگ هایی که اغلب به صورت آنلاین در دسترس هستند) و رادیو به زبان ایتالیایی گوش کنید. در ابتدا ، ممکن است درک آن مبهم باشد ، اما اگر بیشتر به ذهن بسپارید ، شروع به جداسازی کلمات ، عبارات و سپس مضامین می کنید. آنچه را که می شنوید ، همیشه تکرار کنید ، بی صدا گوش نکنید.
 8. مشاهده و تقلید کنید. اگر افراد بومی ایتالیایی را به صورت حضوری، یا در ویدیو کلیپ ها یا در فیلم مشاهده می کنید، از لهجه و حرکات آنها تقلید می کنند. مصوت ها را به روش آنها تلفظ کنید. از تن صدای آنها هنگام صحبت کردن تقلید کنید. از دست و بدن خود به روش ایتالیایی ها استفاده کنید، ایتالیایی باشید!
 9. پادکست های ایتالیایی را گوش دهید. تفاوت جدی بین گوش دادن فعال و غیر فعال وجود دارد، هنگامی که در حال رانندگی یا انجام کارهای شخصی خود هستید می توانید به پادکست های ایتالیایی گوش دهید و اگر می خواهید تلفظ خود را بهبود بخشید به نحوه تلفظ سخنرانان، مکث و محل تأکید آنها توجه کنید.
 10. برای یادگیری تلفظ عجله نکنید.
  تلفظ مهم است و وقت گذاشتن برای درست تلفظ کردن به شما کمک می کند که زبان گفتاری را بهتر درک کنید و هنگام صحبت کردن اعتماد به نفش بیشتری داشته باشید. اگر به ایتالیا سفر کنید و با افراد ایتالیایی صحبت کنید، تلفظ صحیح شما باعث می شود که آنها به صحبت کردن با شما ادامه بدهند.
 11. به ایتالیا سفر کنید. هنگامی که مهارت و توانایی ایتالیایی شما در سطح متوسط است توانایی توجه به جزئیات ، انتخاب الگوهای موجود در زبان و یادآوری آنچه در اطراف خود می شنوید، گسترش می یابد. مطالعات نشان داده اند که رفتن به ایتالیا به عنوان یک مبتدی خیلی زود است و اگردر سطح پیشرفته بروید، خیلی دیر خواهد بود. شما به عنوان یک زبان آموز که در سطح پیشرفته هستید بیشترین پیشرفت را خواهید کرد.
 12. نحوه کار با فرهنگ لغت را یاد بگیرید. وابستگی شما به فرهنگ لغت می تواند توانایی شما را در تولید زبان به تنهایی کاهش دهد. می تواند اعتماد شما نسبت به خودتان را از دست بدهید. این اشتباه است که از فرهنگ لغت به جای ذهن خود در پیدا کردن کلمه ای که فکر می کنید می دانید استفاده کنید، زیرا شما فرصت نمی کنید در مکالمات معنی کلمات را از فرهنگ لغت پیدا کنید و لازم است که به ذهن خود تکیه کنید.
 13. درست از همان ابتدا با یک دوره دستور زبان شروع نکنید. بعدا فرصت کافی دارید.
  بزرگترین خطر هنگام یادگیری ایتالیایی این است که نا امید شوید. ممکن است شما به دلیل دشوار بودن این زبان نا امید شوید، یا به این دلیل که احساس می کنید به هیچ جایی نمی رسید، علاقه خود را از دست می دهید و تلاش خود را متوقف می کنید. هنگامی که شما درگیر دستور زبان هستید، رویای صحبت کردن و درک ایتالیایی می تواند بسیار دور از ذهن شما به نظر برسد. اولین ابزاری که باید به دنبال آن باشید ، چیزی است که به سرعت به شما اعتماد به نفس بدهد تا کم کم شروع به صحبت و درک ایتالیایی کنید.  شما لازم نیست که کامل باشید.  شما فقط باید کار خود را شروع کنید و از یادگیری لذت ببرید.
ایتالیایی را روان صحبت کنیم
ایتالیایی را روان صحبت کنیم

یادگیری ایتالیایی بامن و زبان
در ادامه مقاله ایتالیایی را روان صحبت کنیم می توان گفت که یادگیری با من و زبان هزینه بسیار کمی دارد، بدون آگهی است و توسط تیمی از متخصصان ، مربیان و طراحان زبان ساخته شده است – بنابراین ما برای شما تجربه یادگیری با کیفیت عالی با بهترین قیمت را تضمین می کنیم.
ما اینجا در من و زبان اعتقاد داریم که عامل مهم در یادگیری موثر ایتالیایی، یادگیری  ایتالیایی را نوعی سرگرمی بدانیم. تعهد و نظم و انضباط همیشه عوامل مهمی خواهند بود ، اما درگیری واقعی همان چیزی است که به شما کمک می کند تا اطلاعات را حفظ کرده و پتانسیل یادگیری خود را به بالاترین حد برسانید. آنچه را  که می توان ازدوره آنلاین ایتالیایی  من و زبان انتظار داشت:

 • هر چهار جنبه یادگیری زبان – گوش دادن ، خواندن ، نوشتن و صحبت کردن را با دروس چندرسانه ای کاملاً تعاملی در بر می گیرد. ویژگی تشخیص گفتار حتی به شما در بهبود تلفظ کمک می کند.
 • سرعت یادگیری را برای خود مشخص کنید و با دوره های موضوع محور، آن چیزهایی را یاد بگیرید که برای شما مفید هستند.

با من و زبان یک درس رایگان ایتالیایی را امتحان کنید و ببینید که چقدر یادگیری میتواند لذت بخش باشد.

عضویت و ثبت نام در سامانه

ارسال دیدگاه

نظر خود را ارسال کنید