درباره ما

من و زبان چیست ؟

من و زبان در اولین نگاه ، یک مفهوم است که لقب بزرگترین مرکز آموزش زبان خارجی در ایران را بر خود شایسته می بیند. این وبسایت به آموزش ۱۲ زبان خارجی مطرح دنیا بصورت آنلاین می پردازد. متد های استفاده شده در من و زبان بر اساس جدیدترین استاندارد های روز دنیا بوده که لذت یادگیری اصولی را برای کاربران به ارمغان می آورد.
ما در من و زبان تمامی سعی و تلاش خود را بکار گرفته ایم تا بستر آموزشی ما ، کلیه موارد مورد نیاز و ضروری کاربران را در بر بگیرد و قلب مفهوم را به شما آموزش دهد.

چرا من و زبان ؟

من و زبان بعنوان اولین مرجع آموزش زبان انگلیسی آنلاین اینترکتیو در ایران نامیده شده که لیست برخی امکانات منحصر بفرد آن را در زیر آورده شده است.

  • دسترسی نامحدود در هر جا و هر مکان
  • محیط یادگیری بسیار ساده، جذاب، متنوع و دوست داشتنی
  • امکان کار با موبایل تبلت، تلویزیون، ‌کامپیوتر، لپ تاپ
  • شراکت در کارهای انسان دوستانه با همراهی من و زبان
  • یادگیری گروهی در کنار دیگران
  • یادگیری تلفظ صحیح از اساتید فارسی مقیم هر کشور
  • ساده ترین روش یادگیری به دور از گرما، سرما، شلوغی، ترافیک و حضور در کلاس

راهنمای عضویت در سایت

معرفی موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با مجوز قطعی به شماره 6074/22 مورخ 14/04/1388 در شهر تهران به ثبت رسید. این موسسه پس از آن موفق به اخذ مجوزات برگزاری دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد ، دکتری و همچنین فراگیر پیام نور شد. همچنین دارای زمینه فعالیت مدیریت و حسابداری ، فناوری اطلاعات ، هنر ، معماری ، حقوق و زبانهای خارجه است. موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان اساس کار خود را بر آموزش فوق تخصصی و آموزشهای با کیفیت برتر ویژه افراد VIP قرار داد. آنچه که فن پردازان را از دیگر موسسات آموزشی کشور متمایز می کند ، تمرکز بر افراد VIP و VVIP است . موسسه فن پردازان ، آموزش عموم مردم را به دیگر موسسات سپرده و هدف خود را فقط آموزش افراد برجسته در حوزه های کلان استان خواهد نمود. امید این می رود برترین های کشور از خدمات فن پردازان سود ببرند.

تقدیرنامه ها و جوایز

 

مجوزات و افتخارات