آموزش زبان چینی

زبان چینی را در هر زمان و هر مکان، تنها با روزی پانزده دقیقه به صورت آنلاین یاد بگیرید.

همین حالا شروع کنید

ثبت نام کنید

 

زبان چینی

 

آنچه من و زبان را از دیگر رقبا جدا کرده است

 

محتوای آموزشی McGraw-Hill
یک سبک آموزشی خاص را در من و زبان تجربه کنید که محصول یکی از بزرگترین و معروف ترین تولید کننده های محتوای آموزشی است.

 آموزش آنلاین
دوره آموزش زبان چینی از صفر، در من و زبان به صورت آنلاین بوده یعنی در هر کجا و هر زمانی هر مقدار که دوست دارید می توانید در آموزش ها شرکت کنید.

آموزش زبان چینی به زبان فارسی
در من و زبان بی دغدغه می توانید تمامی لغات و عبارات و حتی نکات دستوری را به زبان شیرین و روان فارسی یاد بگیرید.

آموزش با بازی و ریاضی
من و زبان، چینی را در غالب بازی و ریاضی ارائه می کند و فضای بسیار سرگرم کننده و پر از رنگ و تصویر برای شما فراهم کرده.

 آزمون در پایان هر درس
برای اینکه شاهد پیشرفت خود باشید، باید در آزمون ها شرکت کنید. اینجاست که نقاط و ضعف تان پدیدار می شود.

[xyz-ips snippet=”plandisplay”]

لینک عضویت در من و زبان

 

با دو نکته زیر، دیگر درباره یادگیری زبان چینی شک نکنید

چرا زبان چینی را یاد بگیرید؟
زبان چینی پر از هیجان و نکات جالب است. بسیاری از زبان آموزان به دنبال همین جذابیت های زبان چینی هستند. مثلا تعداد حروف الفبای چینی چند تا است، خط عجیب و غریب چینی چه شکلی است و چه رازهایی دارد…

از گرامر زبان، فراری هستید؟
در من و زبان خبری از آموزش گرامر به اون صورتی که فکر می کنید، نیست. اما در پایان هر درس ناگهان خواهید دید که به خوبی تمام نکات گرامری را فرا گرفته اید و می توانید به راحتی تمرین های گرامر را حل کنید!

 

من و زبان را بیشتر بشناسید

من و زبان حاصل تلاش تیمی متخصص و حرفه ای است که دغدغه اش ارتقاء مهارت های زبان در میان فارسی زبانان می باشد.

به همین دلیل علاوه بر این که این وب سایت تمامی آموزش های خود را به زبان شیرین و سلیس فارسی ارائه می کند، مزایای دیگری را هم برای شما به همراه دارد و درست همین مزایا است که ما را از دیگر رقبا جدا کرده است…

در ضمن آموزش های من و زبان به شیوه مک گروهیل می باشد که یکی از معتبر ترین و معروف ترین ناشران و تولید کننده های محتوای آموزشی است.

من و زبان اولین وب سایت آموزش زبان به زبان فارسی است که برای فارسی زبان فرصتی بی نظیر، خلق کرده است تا در هر زمان و هر مکان، بتوانند زبان دلخواه خود را یاد بگیرند.

فرقی نمی کند سطح شما مبتدی باشد یا متوسط، با من و زبان بهترین روش یادگیری زبان چینی را تجربه خواهید کرد و این امکان برای شما وجود دارد که در هر سطحی با هر سرعتی که خودتان تمایل دارید، یادگیری زبان چینی را آغاز کنید.

 

از مک گرو هیل McGraw-Hill چه می دانید؟!

شاید جز آن دسته از افرادی باشید که تا به حال نام مک گرو هیل را نشنیده باشید اما برای اینکه از متد آموزشی ما و نحوه ی آموزشمان مطمئن شوید بایستی قبل از هر چیز بفهمید که مک گرو هیل چیست یا کیست؟

مک گرو هیل یک موسسه آموزشی بین المللی و همچنین یکی از سه ناشر محتواهای آموزشی گسترده در سطح بین الملل است که اگر چه فعالیت خود را در زمینه یادگیری به صورت ابتدایی آغاز کرده اما در حال حاضر به طور کلی و در سطح وسیع در زمینه ی یادگیری و علوم آموزشی در زمینه های مختلف فعالیت دارد.

در واقع روشها و تکنیک های آموزشی این شرکت و یا بهتر است بگوییم که تکنیک های آموزشی McGraw-Hill بدین صورت است که متمرکز بر فرآیند یادگیری سریع و همچنین ماندگاری بیشتر در ذهن علم آموزان است.

 

این سیستم امکان یادگیری فردی را فراهم کرده و سطح مهارتی هر دانش اموز را ابتدا بررسی می کند و از داده ها برای تعیین چگونگی پیشرفت موثر دانش آموز استفاده می کند.

اکنون مک گرو-هیل در سطح بین الملل محصولات و خدمات دیجیتالی را برای بیش از 1100 کاربر در بیش از 1500 محصول در آموزش عالی برای برنامه های اصلی K-12 خود ارائه می دهد.

این موسسه با شعار ” یادگیری در خون و DNAماست” امروزه نقش بسیار پررنگی در ارائه ی روشها و تکنیک های آموزشی موثر، ماندگار، سریع و پویا در سر تاسر جهان دارد.

ماموریت متدهای موسسه McGraw-Hill، ایجاد ظرفیت کامل یادگیری برای هر زبان آموز و همچنین تسریع در یادگیری است. و این کار را با ایجاد تجربیات یادگیری بصری، جذاب، کارآمد و موثر مبتنی بر تحقیقات گستره ی ذهنی و عملکردی انجام می دهد.

در واقع این موسسه با استفاده از درک عمیق خود از چگونگی یادگیری و رشد ذهن، به ایجاد آینده ای روشن برای دانش جویان در سراسر جهان کمک می کند و یادگیری علم و دانش موثر و سریع برایش حرف اول را می زند. من و زبان نیز با تاکیر بر یافته های این متد و همچنین بهره گیری از سیستم و تکنیک های متد مک گرو هیل توانسته است که سیستم یادگیری زبانی را به صورت کاملا موثر و پویا ایجاد کند به شکلی که دیگر نیازی به حفظ کردن های مداوم، روبرو شدن با چالش های یادگیری زبان وجود نداشته باشد.

با استفاده از پکیج های یادگیری زبان ایتالیایی من و زبان خیلی سریع ، آسان، راحت، بهتر و بی دغدغه می توانید به زبان ایتالیایی تسلط پیدا کنید و نیازهای فوری خود را برآورده کنید.

 

سوالات متداول

  • هم می توان گفت بله، هم خیر! برخی از ویژگی های زبان چینی مانند صداهای مختلف آن شاید کمی سخت باشد، اما اگر از این مرحله عبور کنید، قواعد دستوری این زبان حتی به مراتب از زبان انگلیسی آسان تر است.
  • شاید با این دلیل قانع شوید که زبان چینی بیشترین کاربر را در جهان دارد. بیش از نهصد میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند و البته یادتان باشد که چین در حال تسخیر بازارهای جهانی است.
  • به دلیل دشواری هایی که خط سنتی چینی داشت، خط لاتینی به نام پین یین شکل گرفت که برای زبان آموزان، یادگیری و خواندن آن راحت است.
  • من و زبان با تکیه بر فایل های صوتی، تصویری، تمرین های بازی و ریاضی و آموزش به زبان فارسی، موضوعات دسته بندی و سطح بندی شده را با تمرین و تکرار زیاد آموزش می دهد.
  • زبان چینی گروه های مختلفی دارد که یکی از آن ها چینی ماندارین می باشد. چینی ماندارین بزرگترین گروه زبان چینی است که بیش از 70% چینی ها به آن تکلم می کنند.