آموزش زبان انگلیسی

آسان، سریع، آنلاین، راحت، زبان انگلیسی را یاد بگیرید

 

آموزش انلاین زبان انگلیسی

ساده ترین و کارآمد ترین برنامه آموزش زبان انگلیسی را با من و زبان تجربه کنید

من و زبان چیست؟

اهمیت کالوکیشن در یادگیری زبان انگلیسی

 

برنامه های آموزشی من و زبان مطابق متد آموزشی موسسه McGraw-Hill آمریکا است.
من و زبان، به جای تمرکز بر روی چالشی به نام گرامر، زبان را کاربردی به شما آموزش می دهد.

 

 

همین الان دوره مورد علاقه خود را انتخاب و آموزش را شروع کنید:

 

خرید دوره آموزشی

 

من و زبان چه ویژگی هایی دارد؟

آموزش مطابق با متدهای نوین
شیوه آموزشی جذاب و کاربردی
آموزش به صورت کاملا آنلاین
آزمون ها و تست های استاندارد
یادگیری بدون محدودیت زمانی

چرا زبان انگلیسی را با من و زبان آموزش ببینید؟

این روزها یادگیری زبان انگلیسی فقط یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است. از سفر تفریحی و پیدا کردن اطلاعات درباره موضوعات مختلف گرفته تا تحصیل و کار در خارج از کشور، به زبان انگلیسی نیاز دارید. اما بین روش های مختلف آموزش زبان انگلیسی چه روشی بهتر است؟ با توجه به اینکه اینترنت تقریبا همه جا هست و با یک گوشی می شود هر وقت و هر جایی که دوست دارید، به آموزش زبان دسترسی داشته باشید، چرا از آن استفاده نکنید؟ نه نیازی به سر وقت سر کلاس حاضر شدن دارید و نه مجبور می شوید پول و زمان نیازی را برای یادگیری زبان صرف کنید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی یکی از بهترین روش ها برای سریع تر یادگرفتن زبان انگلیسی است. فقط کافی است ثبت نام کنید، وارد پنل کاربری شوید و بلافاصله یادگیری را شروع کنید.

وبسایت آموزش آنلاین زبان من و زبان

 

 

من و زبان جایی است که یادگیری زبان انگلیسی را برای شما ساده کرده و به آموزش آنلاین آن می پردازد! جایی که آموزش، پیشرفت و یادگیری حرف اول و آخر را می زند!

 

ورود به پنل کاربری و شروع آموزش

از مک گرو هیل McGraw-Hill چه می دانید؟!

مک گرو هیل یک موسسه معتبر آموزشی بین المللی و همچنین یکی از سه ناشر بزرگ محتواهای آموزشی در سطح بین الملل است. این موسسه اگر چه فعالیت خود را در زمینه یادگیری به صورت ابتدایی آغاز کرده اما در حال حاضر در سطح وسیع در زمینه یادگیری و آموزش فعالیت دارد.
مک گرو هیل با پشت سر گذاشتن بهارهای تولدش، تحقیقات گسترده تری درباره شیوه های آموزش و یادگیری انجام داد. نتیجه این تحقیقات تولد سیستم های یادگیری تطبیقی ، تکنیک های آموزشی جدید و پویا بوده مطابق با سیستم ذهنی و عملکرد یادگیری کودکان و بزرگسالان شد.

آموزش کارآمد زبان با من و زبان

تکنیک های آموزشی McGraw-Hill متمرکز بر فرآیند یادگیری سریع و همچنین ماندگاری بیشتر در ذهن زبان آموزان است. اکنون مک گرو هیل در سطح بین الملل محصولات و خدمات دیجیتالی خود ار در سطح گسترده ای برای علاقه مندان یادگیری ارائه می دهد. این موسسه با شعار ” یادگیری در خون ماست” امروزه نقش بسیار پررنگی در ارائه روش ها و تکنیک های آموزشی موثر، ماندگار، سریع و پویا در سر تا سر جهان دارد. ماموریت متد های آموزشی McGraw-Hill، ایجاد ظرفیت کامل یادگیری برای زبان آموز و تسریع یادگیری است. این کار با ایجاد تجربیات یادگیری بصری، جذاب، کارآمد و موثر مبتنی بر تحقیقات گسترده ذهنی و عملکردی انجام می شود.
من و زبان نیز با تاکید بر این یافته ها و همچنین بهره گیری از تکنیک ها و متد مک گرو هیل توانسته است که سیستم یادگیری زبانی را به صورت کاملا موثر و پویا ایجاد کند. با من و زبان دیگر نیازی به حفظ کردن های مداوم، روبرو شدن با چالش های یادگیری زبان وجود نداشته و می توانید بدون خستگی به یادگیری زبان بپردازید.

 

سوالات متداول

 • کارهایی که از انجام آن ها لذت می برید را به انگلیسی یاد بگیرید.
 • فقط گرامر حفظ کنید
 • کلمات و عبارات جالب یاد بگیرید.
 • برای یادگیری زبان برنامه ریزی کنید.
 • مدت زمان یادگیری برای هر فرد متفاوت است. با توجه به علاقه وپشتکاری که دارید، یادگیری زبان انگلیسی ممکن است از 6 ماه تا 14 سال طول بکشد! پس زمان مشخصی وجود ندارد و کاملا به خود شخص بستگی دارد.
 • بعد از 3 ماه آموزش نمی توانید انگلیسی را بی عیب و نقص صحبت کنید. اما می توانید درست یا غلط بودن جمله های خودتان را تشخیص بدهید و آن ها را اصلاح کنید.
 • واقعیت این است که چیزی به اسم سخت وجود ندارد. یادگیری هر چیزی از جمله یادگیری زبان انگلیسی به هدف و انگیزه نیاز دارد. اگر انگیزه بالایی برای یادگیری داشته باشید، یادگیری زبان انگلیسی سخت نیست.
 • از اشتباه کردن نترسد و تا می توانید حرف بزنید.
 • منظورتان را دقیق بگویید.
 • مختصر و مفید حرف بزنید.
 • قبل از صحبت کردن در مورد موضوع مورد نظرتان فکر کنید.