آموزش زبان آلمانی

آسان، سریع، آنلاین، راحت، زبان آلمانی را یاد بگیرید

 

آیا دوست دارید به آموزش زبان آلمانی مشغول شوید و هر چه زودتر مدرک خود را دریافت کنید؟ اما نمی دانید که چه راه های برای بهتر انجام شدن این روند موثر است؟ شاید هم زیاد وقت نداشته باشید و بخواهید برای تحصیل رایگان اقدام کنید.

پس بدون هیچ معطلی وارد سایت من و زبان شده و ثبت نام کنید.

فراموش نکنید که رشد با یادگیری آغاز می شود. پس بدون معطلی روی لینک خرید دوره کلیک کنید

 

خرید دوره آموزشی

صفر تا صد آموزش زبان آلمانی

 

ویژگی های پکیج آموزشی من و زبان در زبان آلمانی


بهبود روند مهاجرت

موفقیت در استخدام
 
معجره ای در برقراری ارتباط

تجارتی آسان

 

من و زبان چه کمکی به آموزش زبان آلمانی می کند؟

 

وب سایت من و زبان یکی از سایت های یادگیری آنلاین است که علاقه مندان را برای آموزش زبان آلمانی از صفر تا صد آماده می کند. پس بدون هیچ استرسی می توانید از مبتدی تا پیشرفته این زبان را به صورت مرحله به مرحله یاد بگیرید. این سایت با بهره گیری از روش یادگیری اینتراکتیور به آموزش زبان آموزان می پردازد.
آموزش زبان آلمانی به بهترین شیوه ممکن

 

 

جذابیت آموزش زبان آلمانی با من و زبان

چرا سایت من و زبان را در آموزش زبان آلمانی انتخاب کنیم؟

 

 آموزش طبق مک گراو هیل (McGraw Hill) آمریکا

یادگیری زبان آلمانی بدون محدودیت زمانی

 حضور در برنامه های آموزشی جذاب و متنوع

آزمون های استاندارد و مرحله به مرحله

 

جواب همه سوالاتتان اینجاست!!

 

این دوره برای شما ضروری است؛ چه به دنبال مهاجرت تحصیلی، کاری، زندگی یا حتی سفر باشید و چه در جست و جوی راهی برای استخدام شدن در یک شرکت حرفه ای باشید. یادتان باشد که باید زبان یاد بگیرید. حالا چرا من و زبان؟

 


ثبت نام در کمتر از یک دقیقه

عدم وجود زمان بندی خاص برای دریافت آموزش از سایت

فارسی بودن محتوای آموزشی زبان آلمانی

آموزش گرامر زبان آلمانی به صورت کاربردی

آموزش زبان آلمانی به صورت مجازی

شاید جز آن دسته از افرادی باشید که تا به حال نام مک گرو هیل را نشنیده باشید اما برای اینکه از متد و نحوه ی آموزشی ما مطمئن شوید بایستی قبل از هر چیز بفهمید که مک گرو هیل چیست یا کیست؟

مک گرو هیل یک موسسه آموزشی بین المللی و همچنین یکی از سه ناشر محتواهای آموزشی گسترده در سطح بین الملل است که اگر چه فعالیت خود را در زمینه یادگیری به صورت ابتدایی آغاز کرده اما در حال حاضر به طور کلی و در سطح وسیع در زمینه ی یادگیری و علوم آموزشی در زمینه های مختلف فعالیت دارد.

 

اکنون مک گرو-هیل در سطح بین الملل محصولات و خدمات دیجیتالی را برای بیش از 1100 کاربر در بیش از 1500 محصول در آموزش عالی برای برنامه های اصلی K-12 خود ارائه می دهد. این موسسه با شعار ” یادگیری در خون و DNA ماست” امروزه نقش بسیار پررنگی در ارائه ی روش های آموزشی موثر، ماندگار، سریع و پویا در سر تا سر جهان دارد.

هدف متدهای موسسه McGraw-Hill، ایجاد ظرفیت کامل یادگیری برای هر زبان آموز و همچنین تسریع در یادگیری است. و این کار را با ایجاد تجربیات یادگیری بصری، جذاب، کارآمد و موثر مبتنی بر تحقیقات گستره ی ذهنی و عملکردی انجام می دهد.

در واقع روشها و تکنیک های آموزشی این شرکت و یا بهتر است بگوییم که تکنیک های آموزشی McGraw-Hill بدین صورت است که متمرکز بر فرآیند یادگیری سریع و همچنین ماندگاری بیشتر در ذهن علم آموزان است. این سیستم امکان یادگیری فردی را فراهم کرده و سطح مهارتی هر دانش آموز را ابتدا بررسی می کند و از داده ها برای تعیین چگونگی پیشرفت موثر دانش آموز استفاده می کند.

با استفاده از پکیج های یادگیری زبان آلمانی من و زبان خیلی سریع، آسان، راحت، بهتر و بی دغدغه می توانید به زبان آلمانی تسلط پیدا کنید و نیازهای فوری خود را برآورده کنید.

 

سوالات متداول

  • خیر تنها با وارد کردن شماره تلفن همراه می توانید ثبت نام کنید و در کمتر از یک دقیقه کد فعال سازی را دریافت نمایید.
  • خیر. نیازی به نصب اپلیکیشن نیست چرا که سیستم من و زبان با هدف استفاده عموم نوشته شده، ‌حتی کسانی که تلفن هوشمند ندارند می توانند از طریق وبسایت manozaban.ir آموزش خود را آغاز نمایند
  • خیر، در هر سنی که باشید با خیال راحت می توانید از آموزش زبان آلمانی استفاده کنید و صفر تا صد اطلاعات در مورد سفر، مهاجرت، استخدام، تجارت و صادرات را فرا بگیرید.
  • از آنجایی که دوره آنلاین زبان آلمانی بر مهارت های یادگیری زبان تاکید ویژه ای دارد و کلیه ی فعالیت های آموزشی بر این اساس شکل گرفته، لذا این دوره برای آمادگی امتحان سفارت آلمان نیز مفید می باشد.
  • گرامر زبان آلمانی به صورت کاربردی، جذاب و استاندارد صورت می گیرد و تمامی نکات را در موقعیت های مختلف در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.
  • متد مورد استفاده در من و زبان، متد بومی سازی شده موسسه آموزش زبان بین المللی مک گراو هیل (McGraw Hill) آمریکاست. مگ گراو هیل یکی از 3 ناشر بزرگ آموزشی در جهان است که با بیش از 100 سال سابقه در حال فعالیت است. این موسسه موجب شده تا روش های من و زبان از سایر تکنیک ها متمایز شود.

تا چند لحظه ی دیگر یک کد تایید برای شما ارسال می گردد . لطفا در فیلد زیر قرار دهید.

در حال ارسال اطلاعات لطفا چند لحظه منتظر بمانید