آموزش زبان ایتالیایی

 


زبان ایتالیایی را سریع و آسان یاد بگیرید!

با دوره آموزش زبان ایتالیایی من و زبان به راحتی و در هر مکانی ایتالیایی یاد بگیرید.
من و زبان اولین سایت رسمی آموزش آنلاین زبان است که در حال حاضر چند زبان زنده دنیا را به صورت آنلاین به کلیه ی فارسی زبانان در سر تا سر دنیا آموزش می دهد.
من و زبان با استفاده از متدهای آموزشی McGraw Hill آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را ارائه می دهد.

 

 

هم اکنون آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنید

 

چرا در دوره آموزش آنلاین زبان ایتالیایی ثبت نام کنیم؟

 

با استفاده از متدهای آموزشی McGraw Hill تهیه شده است.

نیازی به شرکت در کلاس های رسمی و حضوری زبان ایتالیایی را ندارید.

خیلی سریع زبان ایتالیایی را یاد می گیرید.

لازم نیست در کلاس های حضوری شرکت کنید.

در خانه می مانید و زبان ایتالیایی را یاد می گیرید.

 

مدت زمان یادگیری زبان ایتالیایی را مطابق با توان یادگیری خودتان تعیین کنید! می پرسید چگونه؟

اگر بتوانید مدت زمان بیشتری را به یادگیری اختصاص دهید به راحتی می توانید مسیر یادگیری زبان ایتالیایی را با من و زبان کوتاه کنید.

دوره های سریع، کاربردی و اصولی ما را امتحان کنید و مانند یک بومی ایتالیایی صحبت کنید.

 

هم اکنون آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنید

 

شاید جز آن دسته از افرادی باشید که تا به حال نام مک گرو هیل را نشنیده باشید اما برای اینکه از متد آموزشی ما و نحوه ی آموزشمان مطمئن شوید بایستی قبل از هر چیز بفهمید که متد آموزشی مک گرا هیل چگونه است؟

مک گرو هیل یک موسسه آموزشی بین المللی و همچنین یکی از سه ناشر محتواهای آموزشی گسترده در سطح بین الملل است که اگر چه فعالیت خود را در زمینه یادگیری علوم مختلف آغاز کرده اما در حال حاضر به طور کلی و در سطح وسیع در زمینه ی یادگیری زبان و علوم آموزشی در زمینه های مختلف فعالیت دارد. این موسسه در ابتدا، فعالیت خود را به صورت کاملا مشخص و در زمینه یادگیری علم ریاضی شروع کرد اما با بزرگ شدن آن و گذشتن سالهای متمادی از زمان تاسیسش و پشت سر گذاشتن بهارهای تولدش، سال به سال تحقیقات در زمینه ی نحوه ی یادگیری و ایجاد سیستمهای یادگیری تطبیقی را متمرکزتر کرد و تکنیک های آموزشی ارائه داد که کاملا علمی و پویا بوده و مطابق با سیستم ذهنی و عملکرد یادگیری کودکان و بزرگسالان طراحی شده است.

در واقع روشها و تکنیک های آموزشی این شرکت و یا بهتر است بگوییم که تکنیک های آموزشی McGraw-Hill بدین صورت است که متمرکز بر فرآیند یادگیری سریع و همچنین ماندگاری بیشتر در ذهن علم آموزان است. این سیستم امکان یادگیری فردی را فراهم کرده و سطح مهارتی هر دانش اموز را ابتدا بررسی می کند و از داده ها برای تعیین چگونگی پیشرفت موثر دانش آموز استفاده می کند.
اکنون مک گرو-هیل در سطح بین الملل محصولات و خدمات دیجیتالی را برای بیش از 1100 کاربر در بیش از 1500 محصول در آموزش عالی برای برنامه های اصلی K-12 خود ارائه می دهد.

این موسسه با شعار ” یادگیری در خون و DNA ماست” امروزه نقش بسیار پررنگی در ارائه ی روشها و تکنیک های آموزشی موثر، ماندگار، سریع و پویا در سر تاسر جهان دارد. ماموریت متدهای موسسه McGraw-Hill ، ایجاد ظرفیت کامل یادگیری برای هر زبان آموز و همچنین تسریع در یادگیری است. و این کار را با ایجاد تجربیات یادگیری بصری، جذاب، کارآمد و موثر مبتنی بر تحقیقات گستره ی ذهنی و عملکردی انجام می دهد.

در واقع این موسسه با استفاده از درک عمیق خود از چگونگی یادگیری و رشد ذهن، به ایجاد آینده ای روشن برای دانش جویان در سراسر جهان کمک می کند و یادگیری علم و دانش موثر و سریع برایش حرف اول را می زند. من و زبان نیز با تاکیر بر یافته های این متد و همچنین بهره گیری از سیستم و تکنیک های متد مک گرو هیل توانسته است که سیستم یادگیری زبانی را به صورت کاملا موثر و پویا ایجاد کند به شکلی که دیگر نیازی به حفظ کردن های مداوم، روبرو شدن با چالش های یادگیری زبان وجود نداشته باشد.

با استفاده از پکیج های یادگیری زبان ایتالیایی من و زبان خیلی سریع ، آسان، راحت، بهتر و بی دغدغه می توانید به زبان ایتالیایی تسلط پیدا کنید و نیازهای فوری خود را برآورده کنید.

 

 

پکیج های آموزشی زبان ایتالیایی

[xyz-ips snippet=”plandisplay”]

هم اکنون آموزش زبان ایتالیایی را شروع کنید

 

آموزش زبان ایتالیایی

 

 

سوالات متداول

  • قطعا با شرکت در این دوره و انجام تمرین های مهارتی و یادگیری پکیج زبان ایتالیایی به راحتی می توانید گلیم خود را از آب بیرون بکشید.
  • خیر فعلا برنامه ای برای اعطای گواهینامه نداریم.
  • قطعا بله، چرا که ما در این پکیج ها مکالمات مورد نیاز برای سفر و همچنین رفع نیازهای ضروری را نیز آورده ایم.
  • قطعا بله، چرا که کلمات و مکالمات متعددی در این پکیج وجود دارد که شما بر حسب نیاز می توانید از آنها استفاده کنید.
  • از آنجایی که دوره آنلاین زبان ایتالیایی بر مهارت های یادگیری زبان تاکید ویژه ای دارد و کلیه ی فعالیت های آموزشی بر این اساس شکل گرفته، لذا این دوره برای آمادگی امتحان سفارت ایتالیا نیز مفید است.
  • خیر
  • بله در صورت نارضایتی تا دو روز بعد از خرید می توانید وجه خود را پس بگیرید.
  • بله امکان استفاده از این خدمات در همه جا و در هر زمانی وجود دارد.
  • بله امکان استفاده از این پکیج با موبایل، تبلت و … وجود دارد.
  • خیر، در صورت داشتن توانایی خواندن و نوشتن مناسب می توانید از این پکیج استفاده کنید.